• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
20.05.2024 21:31

Промяна новините на форума:

Ако все още не сте се запознали с правилата на форума, моля, направете го!


  • Killiman Ltd
  • Професионална поддръжка на аквариуми

Моля за съвет

Започната от sakffo, 18.09.2012 17:42

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

sakffo

Здравеите колеги акваристи.Искам да ви помоля за съвет нека всеки сподели своето мнение по въпроса които искам да ви попитам.А тои е следният.
Имам 12 аквариума по 50 литра разположени на 2 стелажа оборудвани с 2 двоини помпри,лампи, термометри и нагреватели за всеки един от тях имам и един 100л. също оборъдван и тои е единственния в които си отглеждам рибки в момента просто за кеф неонки няколко анцитруса мъжки и една скалария.Имам 1000лв. заделени с които искам да си къпя риби и да развъждам и продавам.Кои видове според вас са наи подходящите за аквариумите с които разполагам,стръва ли си да опитам да превърна хобито в бизнес.Моля даите съвети и мнения по въпроса.
Поздрави !!!  :popcorn: :coffee: *bg*

Mirobg

Какво има в аквариума на обикновенния масов клиент в зоомагазините
-хелер
-гупа
-сомче/най често Анциструс/
-Неонка
-Скалария/недай Боже
-и разбира се Златна
  Просто една Рибена чорба .
: 18.09.2012г 19:07ч
В момента смятам,че пазара е пренаситен от т.н."произвадители" и едва ли има ниша за поредния.Без да се обиждаш.
С тези няколко аквариума няма да имаш абсолютно никаква възвращаемост на вложените пари. ПРосто според мен не се заслужава. Напълни си ги и им се радвай като любител,не си заслужава на този етап да се хвърляш в дълбокото.
Поздрави и успех ако все пак решиш.
Едно пиленце закъсняло да излети на юг есента. Станало студено и както летяло, тупнало на земята със заледени крилца. Добре обаче минала крава и се изакала отгоре му. От топлото кравешко ако пилето се стоплило, крилцата му се размразили и то весело подало глава над лайното и зачуруликало. Чуло го ед

Similar topics (5)

43619

Публикации: 0
Прегледи: 1528

39975

Публикации: 1
Прегледи: 1806

34908

Публикации: 14
Прегледи: 11240

28353

Публикации: 0
Прегледи: 1326

21817

Публикации: 35
Прегледи: 10976