Можете ли да ми помогнете? Искам да си направя малко градинско фонтанче. Може с едно нано-езерце, но май предпочитам водата да се излива върху струпани камъни. Дали знаете къде мога да намеря необходимото?
http://www.aqua-cor.com/list_articles.phtml?cid=263
Но не се оставяи да те убедят те да ти го направят-няма нищо сложно.Трябва ти само малко фантазия и свободно време :D
точно това е проблемът- всичко изработено от фирми е кич та знае ли се.
направо боли като го гледаш.има няколко моделчета и в градинският център в Бриколаж ,но е същият кич.
от Аквакор си взех помпата за езерцето,видях им моделите- няма особена фантазия.
моят съвет е да си вземеш само помпичката ,останалото е камъни,свързващо лепило и фантазия.
аз мисля да си разширявам холът към балкона и жена ми мрънка за една мини зимна градина в ъгъла- там може да сглобя нещо подобно.
Но от там можеш да си вземеш фолиото или легена който са на доста сносни цени в сравнение с конкуренцията.Фолиото го ползвам вече 6та година и нямам оплаквания.Помпите са им малко скъпи, но на пазара помпи колкото искаш.Всичко останало е въображение и въпрос на вкус ( не че си падам по плюещи жаби или патки thumbdown )
offtopic Аз бих си сложил "дрискащо меченце", но Зоя сигурно ще е против.
Сложи си плюеща "патка" и ще те призная :gi
Спамери такива :lol:
Значи ако си взема помпа и си измисля някакъв съд, който да вкопая и замаскирам с камъни и в който да сложа помпата... Впрочем помпата трябва да е потопяема, нали?
Има един магазин на ъгъла на ул.Коперник и ул Гео Милев.
Абе не точно на ъгъла ама като продължиш по Коперник в посока зала фестивална е на по малко от 50м.та в този магазин продават всичко за градински езера.
Това е единя от двата магазина на Аква Кор.Другия е на Сточна гара.
Вили ето една идея
(https://aquariumbg.com/forum/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.avianyard.com%2Fimages%2FNew_Please_Dont_Feed_the_Hippo.jpg&hash=6f694d25199b35ed567c61a62563bb1625d72df9)
Ако не ти хареса ето тук още :arrow:
http://images.google.bg/images?svnum=10&hl=bg&lr=&q=+pond+garden&btnG=%D0%A2%D1%8A%D1%80%D1%81%D0%B5%D0%BD%D0%B5
А фонтанни помпи на пазара в събота колкото искаш.Само трябва да си избереш дебита :D
аз бях тръгнал да го правя с камъни, ама се изкъртих от влачене и гледам,че до никъде не съм стигнал
някой знае ли каква е цената на фолиото?
Ноби, свинската глава кърти мивки всякакви tooth
Май ми липсва въображение, не мога да измисля такова нещо, ако ще и да се старая цяла седмица!
За съжаление по размер точно тя ми е подходяща обаче. Ех, да имах по-голяма градина :roll:
Благодаря на всички!
Ъъъъъ тва не е свинска глава :lol: хипопотан е :wink:
Или крава :D :shock:
То си пише - "Не хранете хипопотама!"
Хъ!
Много сте прави :shock:
Обаче няма кой да чете :oops:
Ми аз искам да си правя такова езерце, и да гледам Кой вътре, ама не можем да се разберем с Шерифа, ама има време . . .
А вчера ходих да купувам камъни, Вулканаични, за пшо 0.25 лв, на кило, има мноо красивииииии
Някой ако иска утре щв му пусна снимкии за тая работа :wink: