• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
05.06.2024 10:30

Промяна новините на форума:

Ако все още не сте се запознали с правилата на форума, моля, направете го!


  • Професионална поддръжка на аквариуми
  • Killiman Ltd

мачовете вчера

Започната от DSS, 03.10.2008 08:58

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

DSS

Има ли хора тук дето са гледали мачовете снощи?
Вчера бе един наитина провален ден за българският футбол. Левски изтърва питомното и направи поредният си смешен мач в Европа. Аз не знам как могат да играят такива играчи като Гонзо. Вчера ме беше срам да се наричам левскар, но така е с такъв собственик и треньор и играчи. По тъп(в буквалния смисъл) треньор Левски не е имал никога, лично аз не помня. Футболистите са жив зян с изключение на двама трима, а собственика скръндза, която иска само да взима, но не и да дава. Какво може да се каже за такива играчи и ръководство. Жалко, че не бях вчера на стадиона, нямаше да си тръгна от там, щях да ги псувам на убиване, докато не ме приберат полицаите.
Ми Черно море, те бяха най-близо до историческите групи. Жалко и за техния край. Щутгарт сега не са във форма и можеше да стане изненада, но гол в самия край на мача уби всичките им надежди.
Литекс изтърваха всичко още в Ловеч. Това бяха сума ти грешки и т.н. В Бирмингам направиха хикс, но все пак срещу тях нямаше истински отбор.
ЦСКА трябва да се радва, че не играха тази година в Европа. Може би шока нанесен на тяхните фенове е много по малък от колкото, този който Левски нанесе на неговите. При едните шока беше веднъж, пък при другите на 4 големи порции.
Просто трагедията е пълна и българският футбол стигна дъното, от което не се вижда кога ще излезе. :-(

pe6o_hristov

Срам за цяла България са хората, които ръководят любимото ти отборче
Но докато всички в БФС и около тях крадат и действията им остават безнаказани така ще е

Stas

Аз пък не виждам защо съдим по отбор като Левски, че българският футбол е стигнал дъното! По-скоро Левски е стигнал дъното!
За отбор като Литекс, без особени претенции, това е максимума, който можеше да постигне.
Черно море... Ах Черно море... :) Ако това не е супер успех за един никога неиграл в Европа отбор - тури му пепел!
За мен мача на Черно море в Щутгарт е много повече от очакваното! И това в никакъв случай не може да се нарече дъно на българския футбол!

Дъното е за Левски и даже ме радва. Натиснаха се да махнат ЦСКА от евротурнирите, за да могат да се изложат като кифладжии.
Сърбайте си попарата тогава!

acho

Шапка свалям на Черно море. Малко опит не им достигна да се класират в групите. Левскар съм, но докато не видя отбора а печели - няма да стапя на Герена. Браво и на Литекс.Те просто нямаха шансове срещу толкова скъп отбор. Но все пак ще си се радваме на ШЛ.

Lucio

Изложихме се яко! Ама както се казва в един виц "Няма да е все така"
Stas-e Никой не е виновен на ЦСКА че не си плащат данъците и задълженията.
Иначе с тази игра , която показа Левски . . . . . . а бе направо за окряжните плачат :'(
Адмирации за Черно  море , дано да успеят да се класират и догодина за евротурнирите. Сигурен съм, че с такива игри и късмета ще им се усмихне  *bg*

pe6o_hristov

и на Ботев никой не им е виновен, че бфс-то им краде играчите
ама митьо ще прибере парите и на лефски ще им се размине

elblanko

Цитат на: Lucio - 04.10.2008 09:58

Stas-e Никой не е виновен на ЦСКА че не си плащат данъците и задълженията.
Иначе с тази игра , която показа Левски . . . . . . а бе направо за окряжните плачат :'(
Аз отдавна не гледам мачовете между български отбори, и не симпатизирам на никои, но дори и за най непросветените е ясно че батков е основата на отнемането на лиценза на цесека така чe това позиране е безсмислено.
Не ''убивайте'' времето, защото то ще ви го върне.
                                                                                                                                Антон Светозаров
https://aquariumbg.com/forum/proxy.php?request=http%3A%2F%2Falfa.kachi-snimka.info%2Fimages%2Fviu1343311821a.gif&hash=826485123ec157466e56654f744135d3a56dfb37

Ant0n86

Каквото и да си говорим, евробоеца на България тази година се казва ЧЕРНО МОРЕ  *bg*

https://aquariumbg.com/forum/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.postimage.org%2FgxwvP2A.jpg&hash=08285e948f32bb9101f6b0e22af11ad8135b9ec0

Lucio

 :-| elblanko Какво мислиш ще ти се случи ако не си платиш тока 2 месеца ??? А ако в сайта на НОИ пише, че няколко години не си си плащал осигуровките ??? А ако дължиш и други пари на държвата?
Когато аз плащам по 200лв. парно а комшията до мен не е плащал от години и сметката му се разпределя м-у останалите живущи в блока /ако не знаеш така прави топлофикация/ какво трябва да направим? Може би трябва да си мълча защото ще изляза че съм клюкар, или да лиша детето си от нов аквариум като аз му плащам сметката . Ако мислиш,че той е прав . . . .  *privet*

Raven

Айде стига морални лекций на тема данъците на ЦСКА!

От няколко месеца насам феновете на левски са най честните и морални данъкоплатци в държавата и четът постоянни лекции на тема как всеки трябва да си плаща задълженията и как никой не е виновен на ЦСКА че не са си платили  и с право са ги изгонили от ШЛ.
На всеки е ясно че корумпираното БФС си извъртя играта така че левски да лапне милионите от ШЛ.
Батков ,Чорни и Перуката не направиха заговор- вероятно не.
По скоро видяха удобната възможност и удариха тихо и бързо където трябва и когато трябва.
Сигурно сте наясно че половината Бг отбори са с задължения нали?
А санкции за тях няма...

Айде сега да си кажем честно нещата- ако левски беше в позицията на ЦСКА с неплатени сметки- какво щеше да стане?
Щеше ли да има- а добро утро,ние сме от БФС,вече не сте в ШЛ- честито!

Надали- най вероятно нещата щяха да се потулят и тихичко отборът на държавата щеше да внесе част от сумата на разплащане,да покрие това онова и да се размине-това е левски все пак,официалният държавен галеник.

От десетина години насам синята лавина се радва на нечуван финансов комфорт- стабилен собственик,стабилен основен рекламодател,добри и редовни заплати,редовни дузпи.
Звездите ходят на мачове и тренировки с коли на обща стойност по голяма от прослувутият дълг на ЦСКА / в Тампере финландските футболисти ходеха на тренировка с велосипеди/.

Каккво е положението при ЦСКА- нямат ясен собственик,вечно закъсняващи заплати и премий,нямат стабилен рекламодател.
И така са от години ,ама си играят и чат пат вземат че станат я шампиони ,я бият някой евро шампион...


А как се отплати левски за всичките блага които се изипавта върху него в последните години?

Еми той Гонзо ви го каза- и на майките ви и на всичките ви роднини го каза ....
След мача с Локото.
https://aquariumbg.com/contest/showthumb.php?picnum=48-3-8-140.1.JPG


Баннете всички! Администраторът ще познае Своите.

Lucio

raven , Прав си за някои неща, че Цска успяват да си направят отбор и без пари и то добър отбор. Това го казвам без капка ирония или др.
Но се сещам и за Пирин и се чудя, кои друг фен клуб беше поканен при президента на Държавата ни ??
А корупцията в цялото ни първенство и изощо в цялата ни държава е публична европейска тайна.

rollon

Аве ние българите(и по специално Левскарите) май сме доста глупави и заблудени.На какво отгоре се надяваме на успехи и то над еврограндове и се бутаме между шамарите.Та вижте Жилина-стадиона им не е нищо особено,но като го гледах май беше новичък.Левски играе на стадион строен поне преди 50 години(ако не се лъжа).Левски нямат един свестен играч,а искат успехи няма как да стане.В школите-сина на нзм си кой играе за сметка на таланта-еми не става.А черно море големия евробоец те Щутгарт сами си направиха 2 гола.Да не говорим,че Черно море ползват един стадион в края на града за да готвят цялата си школа.Уж щеше да се строи стадион във Варна.Минавам там един кран се вее ама дали се работи?
ЦСКА-любимия ми отбор-верно имаха шанс да влязат в групите при съперник Бате,но те с техния късмет най-малко Барселона щеше да им се падне.
А БФС-то е там наглостта наистина е огромна.Лечков тоя плешив педе**ст как не го е срам да слага удобни съдии на мизерното си отборче да го подпират и след това да казва аз не коментирам съдийството-е това е наглост.Въобще да затриват футбола ни и толкова

Raven

В случая това с президента беше жест без покритие- от над десет години насам толеранса към ЦСКА е нулев от страна на държавата,докъто при вечният съперник нещата са обратни- сега той е държавният любимец.

Яд ме е за друго- абсолютно съм убеден че ЦСКА щеше да влезе в ШЛ- просто тук не ставаше въпрос за можене и неможене,за футболисти ,звезди и подготовка.
Левски сами се спънаха- според мен беше въпрос на самочувствие и вяра в способностите си.
ЦСКА поне има самочувствието на евробоец защото доста пъти се е представял добре срещу световни и европейски грандове.
Да не говорим за 80- 82 година когато играе полуфинал в ШЛ и екзекутира еврошампиони.
Да знам- тогава не се казваше ШЛ- но пак си беше ШЛ.

Както и да е- въпросът не е кой щеше да влезе в престижният турнир- загубиха всички Бг отбори- коефициенти и тн.
Това е лошо за футболът ни като цяло.
За това ме е яд,а пък и не беше честно да ритат падналият- ние какво сме виновни че ни натресоха крадлив и некъдърен измекяр за президент?
Това с лиценза просто не беше чест за Левски.

гЛупи си е едно на ръка- защо клубът и феновете да страдат.
https://aquariumbg.com/contest/showthumb.php?picnum=48-3-8-140.1.JPG


Баннете всички! Администраторът ще познае Своите.

Lucio

Kакто винаги казваш доста истини,но има и неща с който не съм съгласен с теб .
Какво знаяи въпрос на чест??? Няма да повтарям адвокатчето за последвалите санкции за Левски или дори за БФС ако бяха отказали турнира.
Дали ЦСКА щяха да влезат в групите . . . .  . божа работа  *dontknow*. Успехите през 80-те години на миналия век никои няма право да ги успорва. Формата на турнира също. играеха само шампионите /пак трябва да е така според мен/
Че нашият отбор се излжи катоо . . . . . . просто нямам думи . Мисля че дължат на мен и на всички привърженици извинения /колко ги слушахме и тях/ :duvar:
А Сашо Томов е за затвора без коментар.

elblanko

Цитат на: Lucio - 04.10.2008 12:01
raven , Прав си за някои неща, че Цска успяват да си направят отбор и без пари и то добър отбор. Това го казвам без капка ирония или др.
Но се сещам и за Пирин и се чудя, кои друг фен клуб беше поканен при президента на Държавата ни ??
А корупцията в цялото ни първенство и изощо в цялата ни държава е публична европейска тайна.
Прав си е за всичко човека, не само за това. Cамо дето е пропуснал да каже че в левски просто не са обявили реалните заплати на играчите и плащат данък върху някакви смешни заплати. Сега да те попитам, понеже ми обясняваше за всички държавни институции, не трябва ли прокуратурата да се поинтересува, как така футболистите на левски карат коли за по 100 000 лева купуват си луксозни апартаменти а взимат заплата 1000 лева. на мене ми мирише на укриване на данъци. Предполагам че ти коректно си плащаш данъците, защо не сезираш прокуратурата за тази несправедливост, защо цесека не ги сезира, замислял ли си се върху този въпрос?
Не ''убивайте'' времето, защото то ще ви го върне.
                                                                                                                                Антон Светозаров
https://aquariumbg.com/forum/proxy.php?request=http%3A%2F%2Falfa.kachi-snimka.info%2Fimages%2Fviu1343311821a.gif&hash=826485123ec157466e56654f744135d3a56dfb37