• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
28.04.2024 13:30

Промяна новините на форума:

Ако имате проблем в аквариума, преди да пуснете нова тема, попълнете въпросника тук.


  • Killiman Ltd
  • Професионална поддръжка на аквариуми

Какво ви е мнението за застраховката живот ???

Започната от septic, 13.07.2011 16:52

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

septic

Здравейте, днес се срещнах с застрахователен агент до момента незнаех почти нищо за това, но след проведения разговор останах с впечатлението, че това нещо е доста нереално чак утопично хубаво. Доста скептичен бях относно такива игри с пари и не съм се итересувал може би това е и заради възраста ми ( 20 ) :-D . Някой може ли да сподели нещо по темата. Благодаря!!  *privet*

bicho1976

Каква застраховка са ти предложили,в коя компания?
Лично за мен застраховка"Живот" е добра инвестиция.
Задай конкретни въпроси,че така има да пиша доста .

septic

Ами "Интерамерикан" е компанията продукта, който ми се видя най-доброто се казва "инвестиция в спокоен живот" и конкретният въпрос е по-добре ли е да ти стоят парите в банка на 6%-7% лихва при положение, че застрахователя ти дава лихва между 11%-15% или нещо ми се губи, или има някаква уловка.

bicho1976

Ако ти гарантират 10-11% лихва(доходност),през целият срок на застраховката,значи те лъжат.
Доходността по една застраховка се начислява в края на всяка година върху внесената сума.
Последните години доходността е добра(4-6%),но има и нулеви години ,както и с отрицателна доходност.
Все пак застраховката ти носи някакви рискове за разлика от депозита.
Депозит и застраховка са две различни неща.

septic


Similar topics (5)

49464

Публикации: 38
Прегледи: 13679

14603

Публикации: 1485
Прегледи: 317232

41618

Започната от pachoo


Публикации: 1
Прегледи: 1328

9725

Публикации: 43
Прегледи: 19675

7646

Публикации: 1
Прегледи: 4929