• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
27.04.2024 23:23

Промяна новините на форума:

Ако все още не сте се запознали с правилата на форума, моля, направете го!


  • Професионална поддръжка на аквариуми
  • Killiman Ltd

Какво означава ник-а Ви?

Започната от Barbus, 01.11.2007 00:02

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Barbus

От доста време се чудя дали да пусна тази тема и най-накрая се реших,защото според мен за всички ще е интересно да узнаят какво означават ник-овете на останалите,и защо са си избрали такъв ник?
Понеже аз започвам темата е редно да съм първи.
Когато се регистрирах се оказа че няколкото ник-а които си бях избрал са вече заети.Гледах тъпо към аквариума как тетразоните тормозят скалариите,и ми светна- Barbus *CRAZY*.Хареса ми,а и малко се определям по характер като тетразона :-D.

Вие сте на ред *banan*.
We hold each other closer, as we shift to overdrive
And eveyrthing goes rushing by, with every nerve alive
We move so fast it seems as though weve taken to the sky
Love machines in harmony, we hear the engines cry.

Хелера-91

Моя ник неее нищо конкретно просто ми светна хелера аз съм и 91 набор и така се получи ама ми харесва  :-P
50литра, филтър 700л/ч
осветление 2х15в
растения:
валиснерия,бакопа,сагитария,ехинудорус,криптокорина.

MeTogu

Моя си е името ми само че написано с латински букви да излглежда на български.Не знаех че може да си го напиша на булгарски.
Дай на глупака малко власт и му гледай сеира!

federal

Моя да ви кажа под секрет е когато аз съм работил във Федералната Банка на U.S.A вие още не сте могли да разпознавате банкнотите, пък камоли да ги броите, а само сте си мислили, че това са хартийки  :-P :-P :-P

malomir

01.11.2007 00:58 #4 Last Edit: 01.11.2007 01:00 by malomir
Моя е от името на Хан Маломир или Маламир,син на Омуртаг и внук на Крум.Всъщност е улицата на която живея.

mkmarinov

Моят е просто съкращение от имената ми на латиница Милен Красимиров Маринов  :-D
Es gibt Menschen, die, wenn sie das Licht am Ende des Tunnels sehen, ein neues Stück Tunnel kaufen.

botan

Моя пък идва от ботаник, защото в даскало постоянно се хваля (:-[) какво ми е цъфнало или пък каква нова придобивка си имам и какво ли не за растенията

igenov

Моят е също съкращение от името и фамилията ми - Иван Генов.

миа

преди 2 години по някоя телевизия излъчваха филма дневниците на принцесата след 1 год.  си взех хамстерче кръстих го миа.след още време (миа не беше жива) се записвах във форума и на шега си лепнах името миа.

после компютъра се прецака и спря да пише на български  :-(.айдее нова поща sabrina_e и нов ник не помня дали беше sabrina или sabrina_e.това сабрина съм го взела от сериала сабрина по джи ти ви.

zambo

Zambo е един много стар и забравен мой прякор от началните класове .Даже и съучениците са го забравили .  Преди години когато се регистрирах в ABV.BG , моето име , съкращения или комбинации - абе всичко беше заето и се сетих за този прякор . Казвам се Анатоли .
Анатоли
175л. Rainbow Fish
56 л. Red Cherry + Cambarellus montezumae 
42 л. Cambarellus montezumae

Trobata

И моя ник идва от прякора ми. То повечето ме знаят като Trobata отколкото като исктинското ми име. :)

}|{opukc

01.11.2007 10:11 #11 Last Edit: 01.11.2007 10:53 by }|{opukc
Казвам се Георги - Жоро. От там и Жорикс.
Иначе Астериkс ми е далечен роднина. :-P *CRAZY*

mitkodobroto

ами един ден така като се базиках с една колежка че всеки ден се мъча да направя по нещо добро и тя ме направи миткодоброто понеже има регистрирани преди мен и митко и димитър та се регистрирах миткодоброто

Emsi

От малък като ходехме на гости на кръсниците, все ми викаха емси или емси хамар, и още от отдавна на всякъде се пиша така. Иначе се казвам Емил.
https://aquariumbg.com/forum/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi186.photobucket.com%2Falbums%2Fx150%2FEmsiHamar%2Fp1090220.jpg&hash=e2a7ed083fce9507ea103e0aaee935b5f29e527c

ceco

При мен е името ми.Казвам се Цветелин, но винаги са ме наричали Цецо.

Similar topics (5)

37048

Публикации: 9
Прегледи: 6508

33482

Публикации: 1585
Прегледи: 324297

3099

Публикации: 162
Прегледи: 41883