• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
27.04.2024 20:23

Промяна новините на форума:

Ако имате проблем в аквариума, преди да пуснете нова тема, попълнете въпросника тук.


  • Killiman Ltd
  • Професионална поддръжка на аквариуми

Къде да изкарам новата година ?

Започната от FreeBorn, 13.12.2006 00:10

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

FreeBorn

Здравейте на всички. Аз и жена ми се чудихме къде да празнуваме нова година, а накрая решихме да е на планина тоест да има ски писти (много ни се приходи). Ако някой е по запознат с разни хотели било то на боровец папмпорово или някой от този род (зимни курорти), да не е прекаленно скъпо от порядъка на 100лв на вечер нека да ми помогне къде да отидем.

dido

Хотел Мальовица, 60 лева на вечер фамилна стая 4 легла, 80 лева на вечер апартамент - не знам какво е. От 24 до 26 съм там де :-)

malomir

Може да е малко нескромно но на хората от Варна им препоръчвам нашия клуб"Алиби"Няма куверт,има 10 лева вход и си пиеш каквото искаш след това.Веселбата е гарантирана от група "Алиби"
Проблема е че няма много свободни места.Така че побързайте

acho_pl

Да тва е лошото че вече няма много голям избор. Стана късничко, но кво да правиш все в последния момен се сещаме и ние. Аз също бих приел на драго сърце предложения за свободна вила в планината, понеже сме голяма компания. Извинявам се че се намесвам в темата на FreeBorn, но е тъпо да отварям нова, а и може да съберем повече предложения :wink:
It doesn't matter where you are, it's important to be there!

mejdupraznika

значи влизаш в www.nbta.bg и си търсиш по райони. Аз също ще съм на планина. Дано да има сняг  :lol:

FreeBorn

Всичко което открих е вече заето. Виж за Фревруари месец има много места  :lol: Догодина от май месец ще си направя резервация за планина за 31 декември по точно. Сега ще остане някое хубаво хотелче около морето. Ще търся и такова дано намеря.
Да не забравя един саит за хотели който намерих.Може да помогне на някои http://www.visit.bg/

acho_pl

Цитат на: "FreeBorn"Всичко което открих е вече заето. Виж за Фревруари месец има много места  :lol:

Да, и аз стигнах до същия извод. То се е видяло, че пак ще се ходи на вилата в Априлци. Но нищо де нова година, нов късмет. :wink:
It doesn't matter where you are, it's important to be there!

mejdupraznika

Не е верно от 2-ри януари има места. Просто не сте търсили . Влзте в nbta.bg има места на 2-ри аз тогава заминавам. :wink:

Trobata

А да знаете някой сайт и за оферти за апартаменти или къщи под наем за Нова Година?

Nemo

tooth  tooth  tooth  А аз си мислих че само ние още се моткаме :) То имало и други като нас ... заблудени  :lol:  :lol:  :lol:
Π ө ů ҹ υ њ σ ß

mejdupraznika


Nemo

Аз ако разполагам с тия пари всеки ден мога да си го направа Нова ГОдина  :lol:  :lol:  :lol:  или както както се пееше в една песен на Ъпсурт
Всеки ден ми абитуреснки бал , а аз от февруари не съм .... айдеее :)
Π ө ů ҹ υ њ σ ß

Similar topics (5)

3542

Публикации: 24
Прегледи: 7224

55510

Публикации: 6
Прегледи: 9044

49049

Публикации: 23
Прегледи: 10449

41480

Публикации: 3
Прегледи: 4179

32831

Публикации: 5
Прегледи: 2591