• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
27.04.2024 17:28

Промяна новините на форума:

Ако имате проблем в аквариума, преди да пуснете нова тема, попълнете въпросника тук.


  • Killiman Ltd
  • Професионална поддръжка на аквариуми

Изработката на аквариум - гр.Бургас

Започната от Jackal, 11.03.2010 19:36

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Jackal

Здравейте!
Искам малко информация отностно цени/качество за изработката на аквариум над 200л в град Бургас.

valnata

Пиши на wwladoo. Може да го откриеш в раздела спонсори-АкваВикторияБГ. Аз поне не знам нещо некачествено да е направил. Имаше тема, че прави и аквариуми а ако ти кажа какви и колко вида риби има...................... *THUMBS UP* *DRINK*

wwladoo

Цитат на: valnata - 11.03.2010 20:42
Пиши на wwladoo. Може да го откриеш в раздела спонсори-АкваВикторияБГ. Аз поне не знам нещо некачествено да е направил. Имаше тема, че прави и аквариуми а ако ти кажа какви и колко вида риби има...................... *THUMBS UP* *DRINK*
Благодаря колега за похвалните думи--само малко уточнение--Владо не ги прави аквариумите е все пак не съм господ да мога всичко,не че не съм лепил ама......, а има 2 ма различни майстори и то професионалисти,които му ги правят,може и по размери на клиента!!!! ;-) :-)
човек се учи цял живот--АКВАВИКТОРИЯ-БГ--ПРОДАЖБА НА АКВАРИУМНИ РИБКИ,СКАРИДИ,ОХЛЮВИ,РАЦИ И РАСТЕНИЯ

iankisa13

Ще кажете ли кои прави аквариуми ,телефон име че търся човек да ми направи аквариум

discusfen

Ицо от Бургас 0896840672 му е телефона.

iankisa13

благодаря приятел ще звъна утре  *YAHOO*

Similar topics (5)

12547

Публикации: 7
Прегледи: 4007

14689

Публикации: 1
Прегледи: 1992

1705

Публикации: 3
Прегледи: 4502

53680

Публикации: 14
Прегледи: 7975

34630

Публикации: 36
Прегледи: 13395