• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
27.04.2024 09:31

Промяна новините на форума:

Ако все още не сте се запознали с правилата на форума, моля, направете го!


  • Killiman Ltd
  • Професионална поддръжка на аквариуми

Има ли сериозни акваристи с растителни аквариуми от Русе?

Започната от FenZariben, 07.02.2011 17:31

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

FenZariben

Здравейте на всички,
Ето че наближава и времето за отпуска ,и ще си бъда в Русе от 30,03,2011 до 11,04,2011.Би ми било интересно и приятно да се срещна и запозна я с някой от вас,които като мен са запалени по растителните аквариуми.
Поздрави.
Мислене извън рамките поставени от някого е правилния път към прогреса на всеки акварист.Бъдете различни и използвайте главите си.

petsata

моя авариум не е от на растителните, но с радост бих изпил по бира с колеги по хоби.

Асен Евгениев

Измислете една дата, ама по от рано да се знае. 8-)
От всички удоволствия акваристиката е на второ място.
След определена възраст - на първо!

FenZariben

Здравейте,
аз датите сам ги написал,като човек в отпуск съм свободен по всяко време.Пък и може някоя китка по- рядко срещана да ви донеса ако сте мераклии
:-D
Поздрави
*DRINK*
Мислене извън рамките поставени от някого е правилния път към прогреса на всеки акварист.Бъдете различни и използвайте главите си.

Асен Евгениев

Цитат на: FenZariben - 07.02.2011 22:33
аз датите сам ги написал
Да, ама някои русенци не живеем в Русе и няма да сме постоянно  на линия от 30 март до 11 април. :-)
От всички удоволствия акваристиката е на второ място.
След определена възраст - на първо!

FenZariben

Акцентът беше ,че съм свободен по всяко време,кой когато го устройва и където го устройва аз съм на линия
*DRINK*
Мислене извън рамките поставени от някого е правилния път към прогреса на всеки акварист.Бъдете различни и използвайте главите си.

stilista

Цитат на: akapulko - 07.02.2011 22:50
Да, ама някои русенци не живеем в Русе
Тази реплика наистина ме развесели  *DRINK*
Навремето и аз бях с растителен аквариум,но сегашните ми риби пируват с китките  :-[
С дума можеш да нараниш. С речник – да убиеш.

FenZariben

Здравейте,
както се вижда май няма много сериозни акваристи в Русе,или са срамежливковци :-P.Даже и да не са ви растителни аквите ,пак би ми  било кеф да се запознаем.Хайде по смело.

Поздрави *DRINK*
Мислене извън рамките поставени от някого е правилния път към прогреса на всеки акварист.Бъдете различни и използвайте главите си.

Similar topics (5)

2740

Публикации: 56
Прегледи: 24553

42868

Публикации: 23
Прегледи: 11402

2976

Публикации: 9
Прегледи: 7366

40673

Публикации: 1
Прегледи: 2168