• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
09.05.2024 09:38

Промяна новините на форума:

Ако все още не сте се запознали с правилата на форума, моля, направете го!


  • Killiman Ltd
  • Професионална поддръжка на аквариуми

Идея за нова тема....

Започната от jodeci, 14.08.2009 00:26

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

jodeci

тема "Благодаря на ..."

Идеята е да могат начинащите  да са предпазени от шарлатани, а да пазаруват (евентуално) или да слушат съвети (пак евентуално) от коректни членове на форума. Пък и да се види на едно място, в една тема, събрано, разликата между приказки и истина...
И Най-Важното - просто да кажеш една добра дума за колегата... Да кажеш: "Благодаря ти, Иване!!! ...
примерно
:-)
План За Вечерта:
1. Да си успокоя нервите.
2. Да поговоря със жената.
3. Да си успокоя нервите...

Divane

Ми хубаво - давай ,ти си пръв!  :-P

NO CARRIER

Мисля, че ще бъде опорочена. Има тема за отрицателни отзиви, тя е достатъчна за да се предпазим от негодниците.
https://aquariumbg.com/forum/proxy.php?request=http%3A%2F%2Ftsvetkov.be%2Fupld%2Ffiles%2F1%2Fsign.jpg&hash=1bbdd94fc32cecdafae4a45f7c2393708fb9e9a5
Дневникът на Николай Цветков
Не ме е яд, че ме лъжат. Яд ме е когато мислят, че им вярвам.

barabata

Имам някакви спомени че с появата на "отрицателните отзиви ..." имаше и нещо за "положителни отзиви ..." ама нещо замириса темата май ... Българи сме - нема как. За да няма тън-мън трябва да се регистрираме със ЕГН и пашапортни данни за да може да си имаш само една регистрация и да не може да бягаш по тъч линията ...
Винаги може да си регистрираш 5-6 потребителя и да се самопохвалиш колкото и както си искаш ....
Горчивината от лошото качество остава дълго след като сладостта от ниската цена е свършила.

NO CARRIER

По-скоро ще се получи така, че някои хора ще подтикват други да сипят похвали по техен адрес.
https://aquariumbg.com/forum/proxy.php?request=http%3A%2F%2Ftsvetkov.be%2Fupld%2Ffiles%2F1%2Fsign.jpg&hash=1bbdd94fc32cecdafae4a45f7c2393708fb9e9a5
Дневникът на Николай Цветков
Не ме е яд, че ме лъжат. Яд ме е когато мислят, че им вярвам.

jodeci

Мисля, че наистина сте прави. За съжаление българското в нас ще опорочи всичко в идеята за темата, и доста хора ще се възползват да си направят автореклама . Кофти, но истина! А тъкмо се готвех да съм първи в похвалите.
Явно понякога съм краен оптимист и гледам през розови очила на нещата... Ех, мечти, мечти!
План За Вечерта:
1. Да си успокоя нервите.
2. Да поговоря със жената.
3. Да си успокоя нервите...

Деян

Трябват и мечтатели на света и то в големи количества.  :-)

skekivd

Цитат на: jodeci - 14.08.2009 20:16
Мисля, че наистина сте прави. За съжаление българското в нас ще опорочи всичко в идеята за темата, и доста хора ще се възползват да си направят автореклама . Кофти, но истина! А тъкмо се готвех да съм първи в похвалите.
Явно понякога съм краен оптимист и гледам през розови очила на нещата... Ех, мечти, мечти!

Оптимистите сме двама *THUMBS UP*.Все отнякъде трябва да се почне,нали *privet*

Caxapa

Цитат на: jodeci - 14.08.2009 20:16
Мисля, че наистина сте прави. За съжаление българското в нас ще опорочи всичко в идеята за темата, и доста хора ще се възползват да си направят автореклама . Кофти, но истина! А тъкмо се готвех да съм първи в похвалите.
Явно понякога съм краен оптимист и гледам през розови очила на нещата... Ех, мечти, мечти!
Ако има "добри "  Админи тук ще се наловят саморекламиращите се членове.   Иначе идеята за похвали не е лоша. Като общо има наподобяване на dir.bg лафче Просто трябва да се порови човек и да види линковете за входовете и ..ООО всеки ще е с червени или черни точки в биографията си. Спирам ,че току виж са ме обвинили и в   обир на Ориент Експреса от миналото през 1865 г. тоест 100 години преди да съм се родил.

Radinka

е аз все пак да благодаря на всички колеги които подаряват я растение я рибка и така помагат на другите.Аз например ако ви нямаше вас кой знае колко пари трябваше да дам за растения.  *DRINK*
златарник,скаридарник и жабарник

Raven

Цитат на: Radinka - 14.08.2009 20:30
е аз все пак да благодаря на всички колеги които подаряват я растение я рибка и така помагат на другите.Аз например ако ви нямаше вас кой знае колко пари трябваше да дам за растения.  *DRINK*

То това е идеята- едно време като правихме този форум с тази цел се направи- свободна обмяна на опит,съвети и излишъци.

Нищо лично против търговците,тъкмо напротив- но може и през тях да минаваме чат пат.

Относно темата за похвали- пробвахме го и се оплескаха малко нещата,така че от опит мислим че е по добре да не я подхващаме пак.
https://aquariumbg.com/contest/showthumb.php?picnum=48-3-8-140.1.JPG


Баннете всички! Администраторът ще познае Своите.

wwladoo

Винаги който ми е помогнал не съм пропуснал в темата ли или на ЛС, да му благодаря!!!А за регистрацията по няколко пъти с разл. имена-----както е споменал колегата--Barabata-- си мисля че е голям проблем и адм. трябва да помислят по въпроса,защото си мисля че и някои интриги ще престанат макар и малко!!!То на който си му е в характера.........Иначе идеята е добра!!!! ;-) :-)
човек се учи цял живот--АКВАВИКТОРИЯ-БГ--ПРОДАЖБА НА АКВАРИУМНИ РИБКИ,СКАРИДИ,ОХЛЮВИ,РАЦИ И РАСТЕНИЯ

jodeci

Бях се отказал вече от идеята за тази тема... Но май наистина трябва да се обсъди от повече хора. И може би да се пробва.
Няма значение, че  е имало вече подобна и е била омазана.  Както е казано по-горе в предните постове - има си хора, от които зависи дали ще е "чиста" темата. Ако си свършат работата и измитат боклука всичко ще е ок! Още повече ако, веднъж е омазана една тема, много по-лесно е да направиш нова подобна. Защо? Ами главните омазвачи вече се знаят, нали?

Мечта е, знам.... Но от нас зависи да я направим реалност!!!
План За Вечерта:
1. Да си успокоя нервите.
2. Да поговоря със жената.
3. Да си успокоя нервите...

Balkandjiev

Не мисля да чакам и отжарям тема за ПРЕОДОЛЯВАНЕ НА КРИЗАТА съети и препоръки

kapacitet

jodeci братле, а какво да правят хората които не са в България. Как по твоята логика ще натрупам положителни точки. Изхвърлям редовно растения, а в гаража имам два напълно окомплектовани аквариуна на WATERHOME единия от които никога не е ползван. Е кажи ми как да ги пратя до България, за да зарадвам някого. По твоята логика ще съм от онези чиито съвети няма да са от полза на начинаещите. А като гледам хлапетата какво желание имат да стават акваристи, а нямат парички да си позволят 60 литра аквариум и в същото време при мен прашасват два, не мислиш ли, че ми е малко кофти. Не може ли да сме добри без да си слагаме ордени на гърдите. Мисля, че ако искаш да благодариш на някого, то едно ЛС е напълно достатъчно. Или искаш името ти да го виждат всички. Ако един новорегистрирал се поогледа темите няколко дена ще разбере кои са добрите и кои лошите, не е нужно да се прави списък. Повтарям, ако искаш да благодариш на някого и ЛС е достатъчно.

Извинявай, но малко се изнервих  *DRINK*

Similar topics (5)

25530

Публикации: 16
Прегледи: 8533

35389

Публикации: 5
Прегледи: 2872

40876

Публикации: 6
Прегледи: 2877

19686

Започната от elblanko


Публикации: 72
Прегледи: 24599

16015

Започната от Ashcrow


Публикации: 2
Прегледи: 2713