• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
28.04.2024 00:07

Промяна новините на форума:

Ако имате проблем в аквариума, преди да пуснете нова тема, попълнете въпросника тук.


  • Професионална поддръжка на аквариуми
  • Killiman Ltd

И Коко кат' заключи темата...

Започната от nikolay0876, 20.06.2011 23:27

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

nikolay0876

И те т'ва Коко заключи темата всички само четат и се възмущават, никой не обелва лаф. Можете нова тема да си отворите, модераторите са за т'ва да чистят.

kapacitet


Лора

Ха-ха. Коя от всички заключени?  :-P *DRINK*
В началото на една връзка ти се струва, че всички мъже са смотани, само твоят - не! По късно разбираш, че всички мъже са смотани, но колкото твоя - никой!

Деян

Моята злобарски-заплаштително закачлива тема.  :-D

kapacitet

Опа, Лърч ни следи изкъсо  :popcorn:

nikolay0876

http://aquariumbg.com/forum/lafche/preduprejdavam-vi/msg324294/#new за тази, а Лорче тебе доста време не съм те "засичал".

kapacitet

Е скиаш ли, кат стаа вапрос за дранканици сички сме тука  *ROFL*

Лора

Цитат на: nikolay0876 - 20.06.2011 23:40
http://aquariumbg.com/forum/lafche/preduprejdavam-vi/msg324294/#new за тази, а Лорче тебе доста време не съм те "засичал".

Карай се на Живко, не на мен. Аз съм невинна или поне бях...
В началото на една връзка ти се струва, че всички мъже са смотани, само твоят - не! По късно разбираш, че всички мъже са смотани, но колкото твоя - никой!

elblanko

Тука стана като по комунистическо време.  :-D
Колкото до темата, оставете хората да си продават кой каквото има, да си ги качват нагоре колкото си искат, тъкмо може някой да види нещо което му трябва, не пречат на никой с нищо.
Не ''убивайте'' времето, защото то ще ви го върне.
                                                                                                                                Антон Светозаров
https://aquariumbg.com/forum/proxy.php?request=http%3A%2F%2Falfa.kachi-snimka.info%2Fimages%2Fviu1343311821a.gif&hash=826485123ec157466e56654f744135d3a56dfb37

nikolay0876

Карай се на Живко, не на мен. Аз съм невинна или поне бях... Е те в т'ва изречение колко въпросителни изникват.... 1. Че не си се мяркала от доста време. 2. Живко за какво е виновен? 3. За това че си била невинна....4. Или за това че вече не си. 5 ...  *YAHOO* *YAHOO* *YAHOO* К'во са впрягате толкова, карай да е весело.
: 20.06.2011г 23:11ч
Цитат на: elblanko - 20.06.2011 23:47

Колкото до темата, оставете хората да си продават кой каквото има, да си ги качват нагоре колкото си искат, тъкмо може някой да види нещо което му трябва, не пречат на никой с нищо.

По принцип elblanko винаги ми опонира, обаче тука е съгласен с мен.

kapacitet

Бат би Кок ще раздава утре ордени за храброст май  :popcorn:

Асен Евгениев

Цитат на: elblanko - 20.06.2011 23:47
оставете хората да си продават кой каквото има, да си ги качват нагоре колкото си искат, тъкмо може някой да види нещо което му трябва, не пречат на никой с нищо.


Като например прясно окосени растения, които не могат да чакат с месеци в легена
в банята, докато продажбата им се ъпва веднъж седмично. 8-)
От всички удоволствия акваристиката е на второ място.
След определена възраст - на първо!

nikolay0876

Цитат на: kapacitet - 20.06.2011 23:57
Бат би Кок ще раздава утре ордени за храброст май  :popcorn:
Претендирам за първо място.

kapacitet

ЦитатПретендирам за първо място.

Няма нужда да притендираш, то е ясно, ти ще си първия.  *ROFL*

От кога не бях писал такива безмислици.  :popcorn:

Лора

Е с'я  ти се е паднало. Утре ке бришем, де пот, де тъпотии.
В началото на една връзка ти се струва, че всички мъже са смотани, само твоят - не! По късно разбираш, че всички мъже са смотани, но колкото твоя - никой!

Similar topics (5)

10754

Публикации: 4
Прегледи: 2961

1298

Започната от discus


Публикации: 30
Прегледи: 12374

54673

Публикации: 3
Прегледи: 2610

19868

Публикации: 73
Прегледи: 19404

56115

Започната от elmovani


Публикации: 1
Прегледи: 2354