За тези които не знаят, песента на Краси Аврамов спечели първо място на конкурса. Ето и линкче към клипа: :duvar:
http://www.krassimir.com/bg/index.html
( ЖЕЛАТЕЛНО Е ДА ИМАТЕ ТАПИ ЗА УШИ) !!!
Краси си има някакви уникални гласови данни.. ама ние българите още още не сме дорасли да ги оценяваме тези работи.. Интересно ми е кой така манипулира класацията.. Абе българска работа пак направихме.. Евровизията никога не сме я вземали на сериозно, то не че и в България се прави нещо сериозно де.. Ама така се доубиват и слабите проблясъци които се появяват от време на време на музикалната ни сцена /виж на чалгата сме царе, даже взеха да ни копират и крадат "парчетата"/ ;)
А по темата - Не, не ми хареса !
Не е лоша песента.
Незнам кои са другите песни класирани за финала преди Евровизия, но не е лоша песента.
За съжаление, още първия път се отказах да гледам Евровизията, когато избраха една глупава песен- Лорейн... :duvar:
единственият добър избор за Евровизия бяха Елица и Стунджи!!! Слушала съм ги и на живо и настръхвам от музиката им! *thanks
този Краси Аврамов беше доста нашумял по едно време..има и хубави песни,но тази губи доста от чара си с фалцетчето дето извива в по-голямата част на песента.
За "Лорейн" ..направо ми се обръщат червата камо като се сетя! За жалост от тогава имам ужасна неприязън към лигавия момък,който я изпя..
Забравих и за онези..комунистическите протежета..пълните нещастници Проджект Зоон - няма такава диария! :-!
На мене песничката даже много ми хареса , сега я чух за първи път и смятам , че тука вече ни е шанса да спечелим ЕВРОвизия . Просто страхотен глас . Като изпълнение си е нещо сложно и не виждам защо толкова слабо оценявате качествата на човека, за мене си е върха при положение , че аз трудно изпълнявам "Зайченцето бяло" . Аз лично ще му стискам палци да ги размачка там . ЕВРОВИЗИЯ Е НАША ТАЗИ ГОДИНА ;)
Забравих да кажа, че очаквам БЪЛГАРСКА ПЕСЕН на Евровизия, а не английски.
Как може сърби, хървати и т.н. да пеят на роден език. Само ние се изкарваме, че сме на ти с английския, че и песни пеем.
Елица и Стунджи бяха №1. Ако някой друг им повтори успеха с БЪЛГАРСКА песен- евала!
Цитат на: bigbeer - 25.02.2009 12:53
Краси си има някакви уникални гласови данни..
Кое му е уникалното, че взима горно "до" на шеста октава ли? Всеки кастриран го може това - ако може да пее де :duvar:
А за песента. :-! :-! :-!
Никога не съм ползвал нолкова емотикони на куп. :-!
На времето един мой бивш директор казваше за партийната секретарка- момичето е добро ама партията и не фела.
Та песента ми е интересна.Бих се радвал да я чуя в изпълнението на някой професионален музикант.
Не приемам това, че някой след като е бил известно време извън България е върхът.Пял тук, пял там.
И аз съм пял в русенскта опера ама във войнишки хор.Има разлика май :duvar:
Малко напомня за Modern Talking ама само малко,но и на мен не ми харесва особено незнам кой въобще е гласувал за него.....
Цитат на: Лора - 25.02.2009 13:17
Забравих да кажа, че очаквам БЪЛГАРСКА ПЕСЕН на Евровизия, а не английски.
Как може сърби, хървати и т.н. да пеят на роден език. Само ние се изкарваме, че сме на ти с английския, че и песни пеем.
Елица и Стунджи бяха №1. Ако някой друг им повтори успеха с БЪЛГАРСКА песен- евала!
Абсолютно съгласен с това.Трябва да изпращат на евровизия само песни които се пеят на български и които най-добре описват България.
A?
Цитат на: chaykov - 25.02.2009 13:59
A?
Имам предвид да бъдат по-скоро с етно мотиви.Не веднъж народните ни песни са ни прославяли.Да не забравяме че Българска песен лети в космоса.....
Хе-хе. Чудя се защо изобщо го разисквате.
Не се сещам какво точно правих по това време (конкурса) , нещо работих на терасата.
Чувам някакво "виене" (ако мога така да го опиша) и по някое време влязох и питам жената "Какво по дяволите е това дразнещо нещо?" (а песента тъкмо свърши) и тя ми отговаря "песента която спечели Евровизия ..."
Ако пуснете някакво леко заглушаване (като преминаване на звука през стена) се чува едно виене което е много дразнещо.
Какво да коментирам. То и на изборите се видя. Когато никой не гласува за нещо може да си го купиш като едното нищо.
Какво да коментирам. То и на изборите се видя. Когато никой не гласува за нещо може да си го купиш като едното нищо.
[/quote]
Абсолютно съм съгласен с теб. Точно като на изборите е. Оставяме друг да решава вместо нас и след това сме сърдити.... *DRINK*
Леко с политическите коментари. По добре ги оставете настрани. :-)
А на бас, че пак няма да спечелим Евровизия? *predupejdavam*
...по въпроса от темата...
Естесвено, че ми харесва! ;-)
П.С. Да се чувсвам ли поздравен с нея ? :-P
Ставаше въпрос за избори на конкурса за мис България :-P
Ихааа! Много добър клип са направили... с много пари... с 55% гласували за него (с много пари казах ли?).. А колкото до самата песен ... :-! :-! :-! :-! :-! Тази година ще размажем конкуренциата на евровизия (т.е. вътрешностите им по пода)!
Насладете се на 100% на изпълнението на живо (и виенето "на умряло") http://vbox7.com/play:34018fca
(не е нещо лично, просто ако напиша "с тая песен изби рибата", поста ми ще се озове в раздел Болести)
На така заден въпрос, дали ми харесва. Отговарям така - НЕ!
Не бях гледал самия конкурс,даже и нямах намерение да слушам песента въпреки скандала.Вчера изтраях,обаче днес където и да отворя едната от топ темите е това.Е,трябваше да я прослушам,няма как.
Песента ми хареса,изпълнението НЕ.Хареса ми идеята и концепцията на песента,има потенциал в нея,но виенето и скимтенето я провалят тотално.
Колкото до втората замесена песен,на Поли Гетова-абсолютно ми е безразлична и досадна, съм съгласен,че е копирана и изплагиатствана.
Най-вероятно истината е някъде по средата-Краси са го лансирали неговите "приятелчета",а пък Поли-то са и обещали нещо,ама са се объркали сметките и сега нейните хора надават вой до небесата.
А пък и по-добре е да се говори и пише за скандала с Евровизия и разкритията по убийството на сестрите Белнейски,отколкото за скандала със НАП и Мургина...но стига политика,че ще има *lock.
На вкус и цвет тавариш нет - казал някой :-D. Песента е ... ми песен ,човека си я пее както може ,а неговите възможности покриват моите изисквания за майсторско можене :-D . Новото и разлчното никога не са имали почва у нас и сега нищо ново и различно.Куп неграмотни и бездарни певачи и певачки надават вой как това било наредени и как незнам си кво и тн ....... . Тоя "вълчи вой" е най-силната ни кандидатура за ЕВРОвизия от много време насам.
А иначе другите реални претенденти за приза беха възпрепядствани - Хисарския поп и кьоравото Коле,
Този също увива http://www.youtube.com/watch?v=Hnr72gZlTzs (http://www.youtube.com/watch?v=Hnr72gZlTzs) ,ама ще си остане у хисторията с тва увиване.
ПП. ЕВРОвизия е с червено да напомня кой ще гласува на КОНкурса :-P .За балканвизия Сашка Васева е идеална ,също и "20 години на сцената" - щот мама и тати са още силни и имат връзки, за еврото обаче требе друго.
Хай със здраве ,че требе си чистя скаридарника :-P.