• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
21.05.2024 19:15

Промяна новините на форума:

Ако имате проблем в аквариума, преди да пуснете нова тема, попълнете въпросника тук.


  • Професионална поддръжка на аквариуми
  • Killiman Ltd

Едно огромно благодаря,на всички приятели и колеги в това прекрасно хоби--от тозипрекрасенфорум~~~~

Започната от wwladoo, 27.07.2012 03:01

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

wwladoo

Здравейте,колеги и приятели!!Понеже съм малко емоционална личност--т.е. човек на чуствата съм-чуствителен съм било то за добро и за лошо--понеже поради естеството на работата ми във форума съм един от хората които са се сблъсквали с най-много колеги от форума(изключвам екипа на форума)--и съм се стремял и съм помагал на много хора от форума било то със съвети или друго(имало е дни съм получавал по над 15 ЛС),както и не на всички съм успял да угодя имало е и конфликти не особенно лицеприятни.Мисля си че,когато е зависело от мен,съм направил всичко възможно да бъда коректен, е не всеки път се е получавало няма безгрешни хора,но никога не е било умишленно от моя страна.На тези на които не съм успял да угодя,се извинявам дори и да нямам вина.Колеги,приятели и деца(защото много членове могат да ми бъдат деца)----бъдете толерантни,не винаги когато ви дава че съм на линия аз съм пред компа,аз съм пред него а и нямам тази възможност, имам много грижи по рибите,имам и личен живот,колкото и да е........(това е една друга тема,не всеки му върви в живота) а и аз съм човек и имам право и на почивка,не бъдете нервни,не почвайте след първото ЛС,като не ви се отговори и да почвате да нервничите и т.н. особенно по младите колеги--не така,винаги в рамките на ден два съм отговарял исъм помагал доколкото ми са възможносттите е не съм господ и всезнаещ,написал съм в профила си Човек цял живот се учи--докато е жив!!!!!Това последното го пиша по повод някои по нервни приятели и колеги.....Не се извинявам, просто нормално обяснявам,достатъчно информация има във форума написана от компетентни колеги,които са положили труд и са написали такива прекрасни теми за акваристиката,четете и се учете-това е обръщение към по младите акваристи,зная че е по лесно да питаш отколкото да се постараеш да потърсиш и да прочетеш но......нали....За три години във форума съм получил около 10000 ЛС което долу горе грубо е по 10 ЛС на ден,като се има впредвид че е имало периоди по повече от 15-20 дни не съм влизал във форума,имал съм други ангажименти и проблеми---имало е с колеги с часове сме коментирали, дадн проблем или поръчка и т.н. имало е мнго доволни,имало е и недоволни,мисля си че са малък процент,защото съм се старал доколкото мога....Написах това,колеги изказвайте препоръки,недоволство и похвали към мен Владо от АкваВикторияБГ--приемам всичко и доброто и не дотам доброто-т.е. критиките---само моля не спамете и моля тези хора които отдавна ми ядат краката хайде заровете томахавките не ви ям хляба бъдете спокойни,търсете причината другаде не във мен,при мен е преди всичко хобито и любовта към акваристиката и от там другото...Давайте колеги и приятели и други вие сте на ход--искам откровение....
: 27.07.2012г 02:02ч
А благодарността е към тези приятели и колеги, които са се обърнали към мен за съвет помощ и са ми гласували доверие да им изпратя рибки,растения,скариди,охлюви и храни и по този начин са ми помогнали да съществувам като акварист.Благодаря и на екипа на форума за същото,хобито ми е помогнало и в личен план,да изляза от дупката в която бях попаднал и да намеря много приятели,за което благодаря..Не сипете само похвали--ей който е бил доволен да---от недоволните те се броят на пръстите на двете ми ръце но нищо.....пишете и препоръки за работата ми...трябва да изглаждаме недоразуменията.....но въпреки всичко мисля съм чист пред съвестта си,може и да съм сгрешил, ще се опитам да се поправя в бъдеще..пишете.... :-)
: 27.07.2012г 02:02ч
На всички ще отговоря в темата--било и за лошо и за добро.....без тези които преценя че откровенно се заяждат....само моля да не стане поредният панаир......искането ми е чисто откровенно....
човек се учи цял живот--АКВАВИКТОРИЯ-БГ--ПРОДАЖБА НА АКВАРИУМНИ РИБКИ,СКАРИДИ,ОХЛЮВИ,РАЦИ И РАСТЕНИЯ

stilista

Като помня навремето как си ми отговарял на всякакви въпроси,не мисля че заслужаваш някаква критика!Отдаден си на хобито и това ти прави чест.Така че радвай се на топлото слънце и студената бира ,а недоволни винаги ще има ......просто това ни е в природата да изразяваме мнение когато се чувстваме ощетени,но доста по-рядко се сещаме да благодарим на тези които са ни помогнали!
С дума можеш да нараниш. С речник – да убиеш.

Nikiengi

Е, аз съм от тези, с които никога не си имал проблеми, нито аз със теб! А и съм много благодарен за прекрасните Ямато скариди, които ми изпрати при последната поръчка! Надявам се, че към 20-25 Август ще си бъдеш в Бургас, за да можем да се видим и да пием по бира, а и най-вероятно няма да си тръгна без нещо от теб!!!  :-D

PVV

Отскоро пиша във форума по-честичко и за първи път имах взаимоотношения с Владо скоро( поръчах си храни).Е , в интерес на истината си виновен- за торнадата в аквариума ми. :-D Даниутата правеха салтоморталета , а друг път мудните скаларии се замятаха като луди да ловят храната. Кореспонденцията на лични не беше малко и благодаря за съветите , които ми даде. Участник съм и в други форуми и винаги ще  се намери някой , който да не е доволен от нещо . Интелигентните хора си решават проблемите сами и не обръщат внимание на глупостта. Ценя коректността, когато се работи с непознати хора и затова написах и този пост. А Владо се показа  точно такъв и пак бих поръчал от него следващия път. *privet*

Heartwork

Никога не съм имал проблеми с теб. Винаги си ми отговарял на въпроси и никога не си ме оставял без отговор.  :-) :-) Незнам кой не би бил доволен от теб  *dontknow* Гледаш постоянно да помагаш и даваш съвети на нуждаещите се  *thanks *thanks продължавай вечно да ни радваш с съветите си !!!  *DRINK*  *privet* *privet*
Не ми казвай какво да правя... За да не ти кажа къде да идеш...!

wwladoo

Благодаря колега--радвам се на слънцето и бирата когато мога,а темата написах за се отблагодаря на колеги и приятели,да приема препоръки за работата си,критики и т.н. и да обясня на някои колеги като ми пишат на ЛС и виждат,че съм на линия--аз не всеки път съм пред компа,той просто е включен и когато мога отговарям.Не отговарям избирателно както някои хора може да си мислят, и почват да нервничат, припират и да пишат глупости и да повтарят едно и също ЛС по няколко пъти---няма смисъл от това достатъчно живота ни е изнервен и в това което вършим с удоволствие ако почнем.....нали.Вярно случвало се е да забравя да отговоря,но като ми се напомни с две думи и може с едно изречение но съм отговарял,почти винаги... :-)
: 27.07.2012г 12:12ч
Ники заповядай---сигурно ще бъда,към 20-25.08. на линия--но дрънни едно тел. предварително---по принцип всеки ден вкл. събота и неделя съм при рибите след 11ч.
: 27.07.2012г 12:12ч
На останалите колеги също благодаря--- *thanks *thanks *thanks---времената станаха тежки за това хоби и е въпрос на оцеляване,особенно зимните месеци но се борим,мърдаме все още,стараем се....... :-) *DRINK*
човек се учи цял живот--АКВАВИКТОРИЯ-БГ--ПРОДАЖБА НА АКВАРИУМНИ РИБКИ,СКАРИДИ,ОХЛЮВИ,РАЦИ И РАСТЕНИЯ

pachoo

Аз бях малко един от недоволните колеги ... няма да обяснявам всичко на дълго и на широко, но мога да кажа, че Владо е един страхотен човек, коректен и точен. Въпреки възникналия проблем нещата се оправиха културно и в момента имам 2 прекрасни бети! Евала на такъв човек и нека има повече като него!

elblanko

Владо е гоуууууем пич, както вече съм казвал. Винаги съм уважавал много хората които не пестят съвети и раздават знанията си на всички без да искат нищо в замяна, винаги съм твърдял че това са най-ценните хора за така ''постната'' ни акваристика.   *privet*
Като човек работещ с хора бих ти казал че недоволни клиенти винаги ще има каквото и да правиш, кой безпаричието го налегнало и изнервен, на някои си им хлопа дъската по принцип. Важното с недоволните клиенти е да не им се връзваш и да не се ядосваш, защото ядосвайки се ти се самонакаваш без да си виновен.
Ако трябва да ти дам някакъв съвет, бих ти казал да увеличиш асортимента на рибите които предлагаш, и нямам предвид тези които имаш в наличност защото ми е ясно колко трудоемко е да поддържаш налични толкова много видове. Имам предвид да разшириш кръгозора си що се отнася до вноса на риби и да опиташ да работиш с колкото се може повече вносители.
Скоро се рових по сайтове на производители които изнасят риби за цял свят, и се изненадах колко много са всъщност, но това едва ли точно на тебе трябва да ти го обяснявам защото ти най-добре го знаеш.    *OK*
Не ''убивайте'' времето, защото то ще ви го върне.
                                                                                                                                Антон Светозаров
https://aquariumbg.com/forum/proxy.php?request=http%3A%2F%2Falfa.kachi-snimka.info%2Fimages%2Fviu1343311821a.gif&hash=826485123ec157466e56654f744135d3a56dfb37

Ивайло Гиздов

Стабилка си,с две думи се разбрахме кой какво иска.
Така ако работим и за на пред,екстра. *DRINK*

wwladoo

Благодаря колега за съветите elblanko--- *DRINK* *thanks,колкото до асортимента риби---офертата с която работя има над 2500 вида риби и селекции, и около 1000--вида и разфасовки растения----но изискванията са високи откъм количества и нали се сещаш за нашия пазар какъв е--то изобщо няма такъв особенно в последно време,а пък лятото да не говорим...си е общо взето въпрос на оцеляване--тая зима след поредният скок на тока просто не зная...И какво се получава--по редките видове риби и по скъпи много трудно се включваме--всичко опира до пари приятелю---стъпка по стъпка ту напред ту назад..То с една база отвън, като хората не можем да работим пък камо ли с няколко :duvar:Благодаря все пак за съвета---това имах впредвид с темата си..... *DRINK*
: 27.07.2012г 16:04ч
Цитат на: rapundzel - 27.07.2012 16:25
Стабилка си,с две думи се разбрахме кой какво иска.
Така ако работим и за на пред,екстра. *DRINK*
Благодаря приятелю---каквото мога правя--каквото не мога :-[-не съм господ--- *DRINK*
човек се учи цял живот--АКВАВИКТОРИЯ-БГ--ПРОДАЖБА НА АКВАРИУМНИ РИБКИ,СКАРИДИ,ОХЛЮВИ,РАЦИ И РАСТЕНИЯ

bat

Влади е невероятен. Освен че ми изпрати 7 прекрасни Кули-та и 5 великолепни скаридки Сакура, получих и няколко растения и Водна леща /отдавна искам да си я завъдя и все не става/ като подарък.  *YAHOO* Отделно от това ми даде много ценни съвети за рибките и скаридките. Ще има и снимки, само малко да свикнат с обстановката че особено Кулитата не знаят на кой свят са в момента, стряскат се и от опашките си.
Благодаря, приятелю.  *DRINK* Наистина си много виновен обаче ... за това че в момента съм залепнала за двата аквариума и съм така щастлива.  За наказание очаквай тормоз от моя страна за още рибки и скаридки /надявам се че нямаш против/ :-D
Огромно БЛАГОДАРЯ.

wwladoo

Цитат на: bat - 02.08.2012 11:57
Влади е невероятен. Освен че ми изпрати 7 прекрасни Кули-та и 5 великолепни скаридки Сакура, получих и няколко растения и Водна леща /отдавна искам да си я завъдя и все не става/ като подарък.  *YAHOO* Отделно от това ми даде много ценни съвети за рибките и скаридките. Ще има и снимки, само малко да свикнат с обстановката че особено Кулитата не знаят на кой свят са в момента, стряскат се и от опашките си.
Благодаря, приятелю.  *DRINK* Наистина си много виновен обаче ... за това че в момента съм залепнала за двата аквариума и съм така щастлива.  За наказание очаквай тормоз от моя страна за още рибки и скаридки /надявам се че нямаш против/ :-D
Огромно БЛАГОДАРЯ.
Благодаря ти *thanks!!!Радвам се когато направя щастлив някой колега или колежка---и са доволни от мен.Напомням пак--на Кулитата,стъкленият капак на аквариума да е плътно затворен и нивото на водата да не е догоре,поне три пръста надолу---че скачат от аквариума много,намират и най-малкият процеп.... :-)Колкото до тормоза,свикнал съм да помагам,така че не се притеснявай,жива и здрава и ти и питомците :-)
човек се учи цял живот--АКВАВИКТОРИЯ-БГ--ПРОДАЖБА НА АКВАРИУМНИ РИБКИ,СКАРИДИ,ОХЛЮВИ,РАЦИ И РАСТЕНИЯ

kosy78

Ей сега си чета темите в пазара, и гледам Владо, над 170 вида рибки, и то в наличност.Не знам дали има някой друг с такова разнообразие(може и да има).Радвам се , че те познавам Владо - макар и само по телефона.Не съм забравил как като ми изтече маята в аквариума, отдели от личното си време да ми даваш съвети, защото се бях ошашавил и другите аквариуми си стоят със старата вода, а нямаше кой да се сети да ги ползва като донор.Дано има повече такива като теб!

Similar topics (5)

31641

Започната от tedss


Публикации: 4
Прегледи: 2338

11477

Публикации: 17
Прегледи: 7830

53829

Публикации: 10
Прегледи: 4536

9081

Публикации: 9
Прегледи: 3969

48544

Публикации: 8
Прегледи: 3456