• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
28.04.2024 17:04

Промяна новините на форума:

Ако все още не сте се запознали с правилата на форума, моля, направете го!


  • Killiman Ltd
  • Професионална поддръжка на аквариуми

Дигитална рамка за снимки

Започната от Desmoria, 27.05.2010 14:33

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Desmoria

Решила съм да купувам подарък дигитална рамка за снимки, но не съм наясно нито с качеството на отделните марки, нито със спецификацията им. Та може ли да ми препоръчате нещо за до 100лв.
В този форум има много опитни акваристи, които на драго сърце биха помогнали и дали съвет... Съветът е безплатен, а какво ще направите с него, е това което му придава стойност.

vasso

Ми, мотаеше се тук при нас някаква рамка, не знам изобщо нищо за нея. Съветвам те да отидеш и да попиташ в някои от по-големите магазини. Общо взето не си струва да се дават много пари за такова нещо.  :-)

borislav

Преди 3 дни купих подарък за тъщата  :-D-дигитална рамка на ViewSonic 7" за 56лв. от Техномаркет(на примоция  :-)).Много добро качество и дизайн.Сложих и карта от 2ГБ за 13лв. и може да се качат над 2000 снимки- да ни се радва от далече  :-D.
Снимки на аквариумите :                                                          
https://picasaweb.google.com/100568025807081987532/qzfXwC?authuser=0&feat=directlink

Desmoria

Значи трябва да следя промоциите. :)
В този форум има много опитни акваристи, които на драго сърце биха помогнали и дали съвет... Съветът е безплатен, а какво ще направите с него, е това което му придава стойност.

Асен Евгениев

Те промоциите са постоянно действащи, като изръшкаш магазините, няма начин да не намериш.
Аз така оня ден си купих детски гардероб за 100 лв., при условие, че със същите размери навсякъде
са от 200 лв. нагоре.
От всички удоволствия акваристиката е на второ място.
След определена възраст - на първо!

Similar topics (5)

20156

Публикации: 21
Прегледи: 7544

1214

Започната от Стан


Публикации: 3
Прегледи: 3759

10081

Публикации: 13
Прегледи: 6692

5398

Публикации: 13
Прегледи: 5919

3783

Публикации: 4
Прегледи: 2257