• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
16.05.2024 03:59

Промяна новините на форума:

Ако все още не сте се запознали с правилата на форума, моля, направете го!


  • Killiman Ltd
  • Професионална поддръжка на аквариуми

Как ще завърши мача Дебрецен - Левски ???

Започната от jodeci, 25.08.2009 16:35

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

bicho1976

Памук има доволно количество във нас.Остана ми след като се оттървах от ''зелената вода''.Ама като си го спечелиш е друго.

Raven

Викането за този и онзи отбор пред телевизора няма значение,значение има само на стадиона.
Аз съм се състезавал и знам какво е да викат за теб .
Както и да е- утре ЦСКА няма да направи нищо по различно от Левски.

Ако има късмет ще падне с чест и с малко и по форумите няма да се заяждат толкова,ако не им тръгне играта ще паднат с  много и унизително и ще ги скъсат от подигравки.

В момента няма български отбор който да играе на ниво в Европа,и скоро няма и да има.

https://aquariumbg.com/contest/showthumb.php?picnum=48-3-8-140.1.JPG


Баннете всички! Администраторът ще познае Своите.

jodeci

Raven , не приемай поста ми като заяждане. Напротив - прав си. Толкова си можем. Колкото до ЦСКА, и те имат същият проблем с треньора. Дано утре те имат повече късмет, че да са 3 отбора в ЛЕ. Искрено се надявам!

ЦитатВикането за този и онзи отбор пред телевизора няма значение,значение има само на стадиона.
Аз съм се състезавал и знам какво е да викат за теб .

Пак си прав. Свалям шапка на тези, които са на стадиона в Унгария и не млъкнаха, въпреки всичко!  *privet*

*bg*
План За Вечерта:
1. Да си успокоя нервите.
2. Да поговоря със жената.
3. Да си успокоя нервите...

bigbeer

до 3:1 има още 2 гола да гледаме ;)


bicho1976

Цитат на: bigbeer - 25.08.2009 23:23
до 3:1 има още 2 гола да гледаме ;)


Бира,не си давам клечката!!!

Raven

jodeci

Изобщо не го приемам така *DRINK*

Всъщност аз съм привърженик на спортният клуб ЦСКА а не на футболният отбор ,защото като ученик съм тренирал в този клуб и от тогава  по инерция си  го поддържаб без значение за кой спорт става въпрос.
Не харесвам особено футбола както и груповите отборни спортове,за мен истинските спортове са индивидуалните двубои,но това си е мое мнение.

Но се ядосвам не толкова че Левски пада от поредният по слаб  противник,а  че утре Батков и Гонзо ще се изтъпанчат и ще започнат да говорят същите глупости които им слушам от години.

В Левски ме дразни не отбора и футболистите а големите усти на собственика и мениджърите,и колкото по голяма е издънката- толкова по голямо самочувствие демонстрират.

ЦСКА милите толкова ги опуха съдбата последните години че даже вече и изявления не правят,с изключение на спорадичните интелектуални мълнии на чичовото.
https://aquariumbg.com/contest/showthumb.php?picnum=48-3-8-140.1.JPG


Баннете всички! Администраторът ще познае Своите.

jodeci

ЦитатЦитат на: bigbeer в Днес в 23:23
до 3:1 има още 2 гола да гледаме


Бира,не си давам клечката!!!


Ей, извадихте ножове на умрялото куче...  :-D
*DRINK*

: 25.08.2009г 23:11ч
Вече знаем как завърши мача...  *NO*
Успех на ЦСКА и Литекс Утре!!!
*DRINK*
План За Вечерта:
1. Да си успокоя нервите.
2. Да поговоря със жената.
3. Да си успокоя нервите...

SashoPhoto

"Левски" за пореден път игра по-добре навън отколкото у дома. Тотална липса на късмет, за съжаление - 2 удара на маджадите - 2 гола, ние 5 удара и нищо. Кеф ми е , че Борат загуби 5.5 милиона евро тази вечер, да разбере че с трици маймуни не се ловят и със стари к*рви нов бардак не става! Същата грешка трета година подред - нека му е! Лошото е, че срамът остава за нас - феновете.
Истината е, че с тази игра Левски едва ли заслужава и Лига Европа, но това е положението - българският шампион е слаб, какво остава за другите ни отбори, които тепърва имат да се потят за място в Лигата, където Левски вече е.
Успех на останалите ни участници!

Similar topics (5)

42086

Публикации: 1
Прегледи: 1456

44388

Публикации: 21
Прегледи: 9697

9725

Публикации: 43
Прегледи: 19743

38158

Публикации: 37
Прегледи: 14134

7619

Започната от _777_


Публикации: 15
Прегледи: 7140