• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
28.04.2024 03:25

Промяна новините на форума:

Ако имате проблем в аквариума, преди да пуснете нова тема, попълнете въпросника тук.


  • Професионална поддръжка на аквариуми
  • Killiman Ltd

AquaBid

Започната от mejdupraznika, 19.01.2008 15:06

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

mejdupraznika

19.01.2008 15:06 Last Edit: 19.01.2008 15:11 by mejdupraznika
Някой може ли да разясни как мога да си поръчвам от този сайт? Гледам че се плаща с Master Card. Доставката до Домът ми ли е или трябва да ходя до пощата. Мерси и такива работи. Поръчвали ли сте доволни ли сте?  ;-)

malomir

Пращат ги по куриер ама не знам дали ще искат да изпратят до БГ.Иначе за този магазин има само най хубави отзиви в нета.Ако поръчаш нещо все пак сподели впечетления моля те

mejdupraznika

Цитирам:
ЦитатЗа тези, които стискат в ръка кредитната си карта и се колебаят   дали да купуват, не заради цената  , а заради несигурността, че е по интернет ще кажа:
Производителят е от Германия и доsтавя до всяка точка на света. Ако погледнете в сайта ще видите, че има само отлични отзиви за него, така че пазарувайте смело, няма да ви излъже!
Да мисля да си поръчам нещо малко да вида какво ще стане. Но трябва да отида да си взема Mastera чакам го от 1 месец.  :-|

botan

Не съм много запознат дали може, но ако може, дайте да си направим една обща поръчка.
Междупразника, обади ми се като тръгнеш да поръчваш, че и аз съм си харесъл разни работи.

puhcho

Вижда ми се с малък асортимент, а пък и цените са големи, в е-Bay е много по-евтино.