• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
22.06.2026 18:52

Промяна новините на форума:

Ако все още не сте се запознали с правилата на форума, моля, направете го!


  • Професионална поддръжка на аквариуми

амбистома въпрос

Започната от tcomag, 13.11.2015 13:14

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

tcomag

Привет на всички.Въпроса ми е дали някой е пробвал това чудовище на висока температура въпреки забраните?Много ми се иска да си взвма такова.  :-) :-) :-)

Кали

Аз опитах на температура 26/28 градуса по целзий, резултатът беше едно мъчещо се животинче, а докато намеря начин да охладя водата, то си отиде.

Similar topics (5)

35799

Започната от account


Публикации: 6
Прегледи: 3583

1532

Публикации: 27
Прегледи: 15633

56415

Публикации: 6
Прегледи: 4688

34131

Публикации: 3
Прегледи: 3158

30574

Публикации: 1
Прегледи: 2667