• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
04.06.2024 08:43

Промяна новините на форума:

Ако все още не сте се запознали с правилата на форума, моля, направете го!


  • Професионална поддръжка на аквариуми
  • Killiman Ltd

Аквариума във Варна?

Започната от martinis, 10.08.2005 13:39

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

martinis

Привет, бях една седмица на море, до Варна. И, естествено, нямаше да си тръгна преди да разгледам Аквариума във Варна.
Да, ама не, както казваше един журналист по ТВ. Отивам аз в морската градина... и стигам пред въпросния аквариум, и о... не?!?  :twisted:  От вратата безжалостно ме гледа един надпис- Затворено поради ремонт.  :cry:  :cry:  :cry:
Както и да е, отмина ми разочарованието, но когато по-късно попитах един варненец-познат за аквариума, той ми каза, че се ремонтирала само сградата. Как така, го попитах, а той ми каза, че рибите щели да ги местят...??? и познайте къде? В  Пловдив!?!
Искам тук да попитам - Вярно ли е това????
Моля някой ако знае нещо да сподели.

malomir

Хммммм ще я проверя тази работа още днес и ще пиша,но сградата се ремонтира от зимата и доколкото знам рибите са вътре.И чак в Пловдив....съмнява ме но ще разпитам.

Nemo

Π ө ů ҹ υ њ σ ß

Sorrow

Пловдивския Институт по сладководно рибовъдство стана филиал на Аквариума преди няколко години. Там обаче няма никаква база, която да може да побере и една соленоводна рибка, а за няколкото сладководни не виждам нужда да се пращат чак там. Явно някой пак се е изказал разбрал-неразбрал...

MAKAPOB

Това пък що за глупости са.Пък и едва ли има с какво да ги превозят

rakim

Дай боже да е истина pop.Но мноо ме съмнява тука освен някъв чалга център да направят друго не виждам :D
540л Южна Америка

Violeta

Мдааа...  Вчера и аз се спрях пред заключените му врати. Не е да не съм го посещавала, ама все пак като го ремонтират още от зимата добри темпове, няма що! :oops:
Колкото повече, толкова повече.     Мечо Пух

miTko

Не съм чувал.А морето ще го местят ли при нас?
Нищо не може да ме изненада...Между другото май "Труд" и "24 Часа" ще ги сливат в едно вестниче.Крайно време беше.
Разни мои АКВАРИУМИ 

malomir

Още малко Варна и Пловдив ще станат един град.Абе знам аз че на вас пловдивчаните ви е мерак тази Варна ама чак толкоз :D  :D  :D

Raven

Цитат на: "miTko"Не съм чувал.А морето ще го местят ли при нас?
Нищо не може да ме изненада...Между другото май "Труд" и "24 Часа" ще ги сливат в едно вестниче.Крайно време беше.

ъхъ - и ще се казава "24 часов труд" :D
https://aquariumbg.com/contest/showthumb.php?picnum=48-3-8-140.1.JPG


Баннете всички! Администраторът ще познае Своите.

NikolaV

Цитат на: "raven"
Цитат на: "miTko"Не съм чувал.А морето ще го местят ли при нас?
Нищо не може да ме изненада...Между другото май "Труд" и "24 Часа" ще ги сливат в едно вестниче.Крайно време беше.

ъхъ - и ще се казава "24 часов труд" :D
Някой друг да го чете :-)

Violeta

Няма да имате време - при толкова много труд :shock:
Колкото повече, толкова повече.     Мечо Пух

anonto

Току що по БТВ новините казаха, че Варненският аквариум отваря отново врати.
Казаха, че бил напълно обновен след ремонт, а преди време били измрели много видове, някои от които редки, и щели да ги набавят поетапно, а някои сладководни видове щели да получат от Пловдивския институт по сладководно рибовъдство.

Някой от Варна, ако е ходил или ще ходи, може да сподели какво е положението.
https://aquariumbg.com/forum/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg58.imageshack.us%2Fimg58%2F9057%2Faf2ck5.th.jpg&hash=85ebd098ed0cca62675dd280ef689eeb20f85b3b

tomatomov197

  Случайно попаднах на тази стара тема и мога да споделя по-пресни впечатления.  Аквариума е същия както когато бях дете и дори рибите са същите, аквариумите са мръсни и неугледни и приличат на бункери, освен това са доста малки.  Цената е неоправдано висока 4лв.  за сравнение в зоологическата входа е 1лв. Едва ли има по-лош аквариум в друг морски град в Европа :buff:
С добра дума и пистолет се постига повече, отколкото само с добра дума.

Асен Евгениев

А бе, дали аквариума в Истанбул е по-хубав от Варненския? :-D
От всички удоволствия акваристиката е на второ място.
След определена възраст - на първо!

Similar topics (5)

27785

Започната от kosy78


Публикации: 4
Прегледи: 2511

8475

Публикации: 0
Прегледи: 1542

26051

Публикации: 21
Прегледи: 8358

2254

Публикации: 20
Прегледи: 10215