• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
27.04.2024 11:31

Промяна новините на форума:

Ако все още не сте се запознали с правилата на форума, моля, направете го!


  • Професионална поддръжка на аквариуми
  • Killiman Ltd

Аквариум концепция със WOW ефект

Започната от Roll, 30.04.2008 19:35

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Roll

Виждали ли сте това:


Доста е ефектно а? И доста рисковано ми изглежда да не говорим за обслужването  :-| От малкото инфо което намерих разбрах, че ползват някаква "вакумна помна", с която изсмукват въздуха от обърнатия аквариум което значи, че на дъното (на тавана в случая) има дупка. Ясно е, че от физична гледна точка е възможно, но ако някой знае повече за техниката ще съм му благодарен ако обясни малко повече.

bigbeer

дължиш 5 лева за стар виц!  *DRINK*

barabata

Още един избягал от час по физика - напълни една бутилка с вода и я потопи в аквариума с гърлото надолу и гледай как си стои водата вътре.
Горчивината от лошото качество остава дълго след като сладостта от ниската цена е свършила.

Roll

Както вече казах "Ясно е, че от физична гледна точка е възможно"
Иначе търсих във форума дали някой го е пускал, но не намерих  *dontknow* сори, че съм се повторил.

bay_milee

 *offtopic *offtopic *offtopic С тая изкуствена патица направо кърти мивки.Иначе добре изглежда.

Roll

сигурно децата му са си играли наоколо едва ли патицата е част от концепцията  *JOKINGLY* има същата конструкция но соленоводен аквариум явно тоя пич се е специализирал. bigbeer къде сте говорили за това, че ми е интересно да прочета?

Това е на същия принцип ама са избухнали :)
http://www.fivezerofive.com/main/index.php?itemid=1298

Similar topics (5)

29982

Публикации: 9
Прегледи: 6734

5246

Публикации: 28
Прегледи: 13397

56957

Публикации: 4
Прегледи: 2905

717

Публикации: 2
Прегледи: 2932

38466

Започната от mitakakb


Публикации: 2
Прегледи: 2514