• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
27.04.2024 09:37

Промяна новините на форума:

Ако имате проблем в аквариума, преди да пуснете нова тема, попълнете въпросника тук.


  • Професионална поддръжка на аквариуми
  • Killiman Ltd

"Аз съм затворник!"

Започната от stenli, 20.07.2009 13:34

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

stenli

Към края на април месец 2009 си направих пътуване до Франция, като пътя мина през Сърбия, Хърватска, Словения, Италия и Франция. На международния паспорт имам печати от сръбската граница, хърватската на влизане и една седмица по-късно на излизане. От почивката останах със супер спомени, без никакви проблеми през престоя или по пътя.
Онзи ден /петък/, на адресната ми регистрация пристига повиквателна до родителите ми, да се явят в районното управление. Отиват те и районния ги пита къде е сина им. Ми сина им си бачка, вечер си пие биричка и всичко е наред. При което районния им показва уведомление с печати от нсбоп, гдбоп и една камара червени, зелени, черни печати от най-различни институции. В уведомлението пише: цитирани моите три имена, точен адрес по лк, ЕГН, че Въпросното лице е арестуван и се намира в затвора бля бля, в ПАРИЖ. С други думи АЗ в момента съм арестуван в парижки затвор
Ами аз не съм и дано никога не бъда. Поне на този етап не давам причина да бъда.
Засега пуснах обяснение, че аз съм в България и си имам всички прилежащи и доказващи документи.

bigbeer

Пиши до някоя медия, ке станеш известен!  *THUMBS UP* Защото може да те приберат нашите служби и екстрадират в Париж.  :-P

barabata

Вероятно е според мен някой с фалшив паспорт на твоето име да е е арестуван за нещо си във Франция и понеже всичко тече на ниво документи спокойно може да си едновременно в затвора , на Хаваите и да си разпродаваш имотите със завидна бързина на намалени цени и всичко ще си е законно от гледна точка на документите ...
Наистина раздухай случая овреме да не вземат ония да го пуснат и после теб да търсят за дела, призовки и глупости ... после иди разправяй че нямаш сестра ....
Като начало "Господари на ефира" - те са бързи ...
Горчивината от лошото качество остава дълго след като сладостта от ниската цена е свършила.

Gioko

Бреееей, в парижкия затвор имало интернет  *ROFL*
Citius, Altius, Fortius ...

stenli

Е как не - евро на час.
Най-вероятно е престъпник с фалшиви документи, който се опитва да опетни доброто ми име.  ]:->

Миряна

Господари на ефира е добра идея  *THUMBS UP* Моите родители щяха да се побъркат от притеснение. В полицията е много гадно, ако нямаш тренинг, защото и да си невинен пак пелтечиш и изглеждаш виновен  :-)
https://aquariumbg.com/forum/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fs29.postimg.org%2Fcsyrovhmb%2F538237_3797678353034_21052137_n.jpg&hash=7f354611765e38613a09ec04546b6d458529bb4a

miTko

Всъщност, в парижки затвор може и да не е лошо, ще им поддържаш аквариума.
Пък и трябва да се вярва на официалните документи. *JOKINGLY*
Разни мои АКВАРИУМИ