• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
27.04.2024 13:51

Промяна новините на форума:

Ако все още не сте се запознали с правилата на форума, моля, направете го!


  • Професионална поддръжка на аквариуми
  • Killiman Ltd

2 август е "ден, посветен на борбата срещу метъла и жицата".

Започната от kamaro, 02.08.2010 15:03

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

kamaro

Нека точно в 15и30 си пуснем някое неметъл парче.
  *bg* *bg* *bg*
От нас песен, от Бога здраве .

Лора

А бе вие изтрещяхте ли? Нямате ли си някоя болна рибка, някой разбутан азотен цикъл, ами се чудите с какви ли не небивалици да се занимавате.
В началото на една връзка ти се струва, че всички мъже са смотани, само твоят - не! По късно разбираш, че всички мъже са смотани, но колкото твоя - никой!

kamaro

Цитат на: Лора - 02.08.2010 16:07
А бе вие изтрещяхте ли? Нямате ли си някоя болна рибка, някой разбутан азотен цикъл, ами се чудите с какви ли не небивалици да се занимавате.

Ами и аз това се чудя всеки е свободен да слуша, каквото му харесва. Raven почна първи. *SORRY* :'(
От нас песен, от Бога здраве .

Peakone


kamaro

От нас песен, от Бога здраве .

Асен Евгениев

Сега ще започне формиране на групи против джаза, рапа, симфоничната музика и т.н.
Работата отива към забрана на темите за музика като футболната тема ЦСКА - Левски. :karamse:
От всички удоволствия акваристиката е на второ място.
След определена възраст - на първо!

kamaro

Цитат на: akapulko - 02.08.2010 17:14
Сега ще започне формиране на групи против джаза, рапа, симфоничната музика и т.н.
Работата отива към забрана на темите за музика като футболната тема ЦСКА - Левски. :karamse:
Ами дано някой се сети вече да  *lock двете теми ,че ще се изпокараме накрая.
От нас песен, от Бога здраве .

miTko

Що бе, ето ти неметъл, но и със сигурност нечалга, ама толкова не, че просто на другия край на вселената:

Разни мои АКВАРИУМИ 

kamaro

Цитат на: miTko - 02.08.2010 17:41
Що бе, ето ти неметъл, но и със сигурност нечалга, ама толкова не, че просто на другия край на вселената:


И моята песен дето съм сложил не е чалга. И не ми говори на бе не е културно особено за модератор.
От нас песен, от Бога здраве .

Giorgio_Armano

АКВАРИУМИ,ТЕРАРИУМИ,СИСТЕМИ ЗА ГАРА РУФА,СЪМПОВЕ и ВСИЧКО ОТ СТЪКЛО
Качество по добро от цената.
тел.0899007268


ogogogo

Тоя спор май е неуместен,по-простата причина че единия стил музика се
слуша в цял свят,а това другото дето му викат чалга е някаква музикална
перверзия на нашият регион.
Но който иска да си я слуша.
Най ми е смешно като видя някой ултра недоносен селтак,който си е свалил
задните стъкла на трийсет годишния дръгел и е надул някоя чалгия.
Така силно се смея че чак спира да види какво става. *ROFL*
И най-дългия път започва с една крачка!
http://i629.photobucket.com/albums/uu14/ogogogo_photo/1-11.jpg

kamaro

Цитат на: ogogogo - 02.08.2010 19:35
Тоя спор май е неуместен,по-простата причина че единия стил музика се
слуша в цял свят,а това другото дето му викат чалга е някаква музикална
перверзия на нашият регион.
Но който иска да си я слуша.
Най ми е смешно като видя някой ултра недоносен селтак,който си е свалил
задните стъкла на трийсет годишния дръгел и е надул някоя чалгия.
Така силно се смея че чак спира да види какво става. *ROFL*
Аз пък съм роден в София и си имам кола 2002 година и още една 2010 и си слушам чалга якооо ,а и още доста стилове музика . А и освен това в цял свят хапват йогурт, а ние си имаме кисело мляко. И гледай да не се смееш много на хората да не слезе селтака от даргела да ти се посмее той.  *spank*
От нас песен, от Бога здраве .

Лора

Я се поуспокойте малко. kamaro, човече, не си струва. Повярвай ми. Слушай си каквото ти е на сърцето. Никой неможе да ти наложи нищо. Това, че ти и аз слушаме чалга, а другите метъл, траш и все музика, която не разбирам (изключая рока от '80те и '90те) не ни прави по малко акваристи от останалите. Това, че слушаш чалга, ама по никакъв начин не влиае на отношенито към теб от останалите членове.
В началото на една връзка ти се струва, че всички мъже са смотани, само твоят - не! По късно разбираш, че всички мъже са смотани, но колкото твоя - никой!

kamaro

Цитат на: Лора - 02.08.2010 19:57
Я се поуспокойте малко. kamaro, човече, не си струва. Повярвай ми. Слушай си каквото ти е на сърцето. Никой неможе да ти наложи нищо. Това, че ти и аз слушаме чалга, а другите метъл, траш и все музика, която не разбирам (изключая рока от '80те и '90те) не ни прави по малко акваристи от останалите. Това, че слушаш чалга, ама по никакъв начин не влиае на отношенито към теб от останалите членове.
Благодаря за подкрепата и за това, че все пак някой си призна,че слуша чалга. Лора  *privet*. Моля  *lock темата.
От нас песен, от Бога здраве .

Similar topics (4)

5166

Публикации: 54
Прегледи: 13088

27190

Публикации: 3
Прегледи: 2155

1388

Публикации: 15
Прегледи: 8405

27129

Публикации: 56
Прегледи: 17155