• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
09.05.2024 05:33

Промяна новините на форума:

Ако имате проблем в аквариума, преди да пуснете нова тема, попълнете въпросника тук.


  • Професионална поддръжка на аквариуми
  • Killiman Ltd

Оживлени

Започната от Boby_, 24.09.2004 11:50

« назад - напред »

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Boby_

Забелязвате ли, че нещо напоследък тоя форум яко се оживи за сметка на "Рибки" в дира, в който от седмици не е имало смислено мнение. Даже мога смело да кажа, че толкова мнения и толкова хора никога не е имало в "дирския" форум, да не говорим, че там рядко са ставали толкова смислени дискусии.  :lol:  Всъщност с тая тема не искам да кажа нищо конкретно, просто споделям ентусиазма си, че това се случва.  :lol:
И още малко разсъждения от мен. Мисля, че този форум в бъдеще ще допринесе съществено за развитието на акваристиката като цяло в България. Няма по-лесен и по-бърз начин за начинаещите да получат отговор на въпросите си, за по-напредналите - да обменят опит и впечатления, за тези, които търсят нещо - да го намерят, а за предлагащите - да го пласират... Въпросът е само доколко популярен ще стане. Аз лично съм оптимист. А вие какво мислите?

Raven

съгласен съ че тази форум е много по смислен,сигурно защото се намира по трудно, тоест не е толкова бърз за откриване в нета и това го прави по "експертен".затова и тука няма въпроси от типа" защо ми умря рибката след като я храних с козунак и сипах веро за повече балончета"
тук съм чел много ценни мнения особено по техническото обурудване - което е слабата ми страна.мисля че този форум и клуб тепърва ще се развива-лично аз съм сигурен че съм запалил поне един-двама по растенията а това си е успех.
а като гледам и ти "зарибяваш яко" :D
https://aquariumbg.com/contest/showthumb.php?picnum=48-3-8-140.1.JPG


Баннете всички! Администраторът ще познае Своите.

Boby_

Цитат на: "raven"
а като гледам и ти "зарибяваш яко" :D
Ми да. В крайна сметка мотото ми е "Чрез зарибяване към светло бъдеще!"  :lol:

miTko

Прав си  Боби. Едва ли някой тук ще каже,че не е научил  нещо  общувайки с другите! Аз лично съм! :lol: Доста.
Разни мои АКВАРИУМИ 

abaro

Цитат на: "raven"съгласен съ че тази форум е много по смислен,сигурно защото се намира по трудно, тоест не е толкова бърз за откриване в нета и това го прави по "експертен".затова и тука няма въпроси от типа" защо ми умря рибката след като я храних с козунак и сипах веро за повече балончета"

Напълно съм съгласен и много харесвам този форум. Може би затова тук за един мисец съм написал повече мнения отколкото в целия си предишен вече 7 годишен интернет живот. Смятам че ще се развива и то само към по-добро!
А иначе по мои наблюдения в други такива руско и англоезични форуми над 80 процента от постовете са на хора съвсем начинаещи и неориентирани в материята, но това според мен е съвсем нормално защото човек все от някъде трябва да започне и това най-често е случаино влизане в зоомагазин и съвсем импулсивно решение де се купят рибки. Чак след това този който наистина ги обича и иска да им осигури добри условия започва да рови из интернет и тя става една...
Затварям че жена ми пак ме хвана че съм във форума  :shock:

:wink: Майтап бе!

Успех на всички и както беше казал някой: "Нека рибите ви да са здрави"
http://picasaweb.google.com/adbaro/ACacatuoides
http://picasaweb.google.com/adbaro/AViejita
[smg id=241 type=link align=left width=88][smg id=285 type=full align=left]

VassetZ

Този форум е уникален и единствен по рода си, май?! :D
Тук е истината, нищо че е малко underground :wink:

Пилето

Форумът е прекрасен, радвам се, че го има :)

aqua

Здравейте,
Наистина форумът изпълнява целта си. Хубав си е и приятното е, че се спазват доста добре нормите на доброто поведение.
Очевидно хората, които разбират от акваристика или тепърва се насочват към това са само интелигентни  :lol: .

РОСЕН

И аз се присаединявам към по-горните мненя .И саита и форума са супер.Успех му пожелавам. :D

koko

да определено е така - това е едно от малкото смислени форуми въобще = има информация за всичко което може да ти потрябва, а и сайтът е доста добър - само хубави пожелания за бъдещо добро развитие и от мен. :lol: