• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
28.04.2024 02:22

Промяна новините на форума:

Ако имате проблем в аквариума, преди да пуснете нова тема, попълнете въпросника тук.


  • Killiman Ltd
  • Професионална поддръжка на аквариуми

Аквариуми на публични места - споделете

Започната от smirnof, 28.03.2007 10:05

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

smirnof


предлагам да споделите, ако някой аквариум на публично място ви е впечатлил.

Например на мен много ми харесва аквариума в Интернет Клуб Мания ( в Студентски град ) *BRAVO*
Също така има един много добър аквариум в СУЧЕМ 31 Иван Вазов  *BRAVO*
Има и няколко много добри аквариума в сладкарница Романс в Симеоново  *BRAVO*

Ако и вие имате някакви такива впечатления - споделете ги ....


puhcho

на мен въобще не ми харесва в 31(зеленясал,не поддържан,умират риби,има изкуствени растения.Водата цъвти и тн) *NO*

LGI

В клуб Маниа е нечовешки... Аз веднъж влязох там уж да убия 30 минути, че имах дупка и то вместо да седна и да поцикля на PC-то, взех та зациклих пред аквариума. Това беше преди година, ама непременно ще мина пак да вида как е положението сега. Най-добрия публичен аквариум, който съм виждал!
•_°

zmeq

Цитат на: LGI - 28.03.2007 11:47
В клуб Маниа е нечовешки...

Ако бе се лъжа, бая пластмаса има в него ...  :-[

Bass_Maker

Тва им е гадното на повечето публични аквариуми - пълни са с пласмаса :( Тука в Пловдив са супер трагични тези, които съм виждал. В ресторант Пасифик, например... Да не говорим какво е състоянието на аквариумите в Природонаучния музей - "Акваскейп с брада" имаше една тема :) Само дето там отсъства акваскейпа
You cannot kill what you did not create...

LGI

Бе аз пластмаса не видях, точно за това ми изпъкна... Но може вече и пластмасов да е, след като са усетили тръпката на поддръжка на такъв гигант...
•_°

Raven

публичните аквариуми са сложни за поддръжка и за това колегите гледат да ги правят максимално опростени.
не мога да направя домашният си аквариум някъде в клуб,на 20 часа осветление,30 минутна седмична поддръжка и да искам да изглежда перфектно.
по тази причина обикновенно се набляга на риби с минимум растения.

когато аз правех такива аквариуми от мен искаха да има големи ,шарени и по възможност хищни риби- за това слагах най големите астронатуси които намерех и никакви растения,малко корени и камъни- чиста работа.
а и повечето юзъри не правят разлика между изкуствено и истинско растение,нито пък имат нашият трениран и претенциозен вкус в това отношение  :-)
https://aquariumbg.com/contest/showthumb.php?picnum=48-3-8-140.1.JPG


Баннете всички! Администраторът ще познае Своите.

denzel

аквариума в Интернет Клуб Мания съм го виждал на 2-3 снимки,очаквам още такива и инфо,иглеждаше страхотен.
аквариумите в сладкарница Романс НЕ съм ги виждал. а съм ходил поне 5 пъти за 6 месеца... ?!   :-|
a за аквариумите в Природонаучния музей се чудя къде са след като бях там онзи ден и видях само един единствен неосветен и мръсен с 2 малки пирани и 2 големички сома,но незная имена !
https://aquariumbg.com/forum/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.best-carp.com%2Fbilder%2Flogo.jpg&hash=0f8b9d5c6c27d71728f3297bd6a7e7c7ce52b680

miTko

Цитат на: Bass_Maker - 28.03.2007 12:39
Тва им е гадното на повечето публични аквариуми - пълни са с пласмаса :( Тука в Пловдив са супер трагични тези, които съм виждал. В ресторант Пасифик, например... Да не говорим какво е състоянието на аквариумите в Природонаучния музей - "Акваскейп с брада" имаше една тема :) Само дето там отсъства акваскейпа
Там са ужасни, всеки път се дивим. Пластмаса,шарен грунд и водорасли. Който не е виждал в един аквариум пангаси, златни и скаларии, да ходи да види. Чудя се що не ги махнат, като никой не им обръща внимание от клиентите. Освен че ние ги заглеждаме докато седнем.
Разни мои АКВАРИУМИ 

ironic_

Митко, това е нищо.

В супермаркет Мамбо до Спортна зала при нас всеки заинтересован може да отиде и да види как се гледат златни рибки, боции, големи африкански цихлиди, фосилиси, едри хелери и не знам какво още в една обща супа.  :-|

NO CARRIER

В Пазарджик, в едно заведение на име Бамбуча имало голям аквариум, където има златни рибки и дискуси. =-O Поне така ми казаха. Но само за да го видя, не ми се ходи.
https://aquariumbg.com/forum/proxy.php?request=http%3A%2F%2Ftsvetkov.be%2Fupld%2Ffiles%2F1%2Fsign.jpg&hash=1bbdd94fc32cecdafae4a45f7c2393708fb9e9a5
Дневникът на Николай Цветков
Не ме е яд, че ме лъжат. Яд ме е когато мислят, че им вярвам.

smirnof

Всякакви такива има...
Но на мен този в Мания все пак много си ми харесва  :-)

Stas

Аквариума в Мания е ... ъъъъ.... твърде пластмасов!

В Романс има не лощ аквариум с папагали на последния етаж.
Преди беше с астронотуси и бъкан с брада, но сега е нов.

Има доста обществени аквариуми, но за едни се носят легенди - това са 2 морски големи аквариума в офиса на BBB, ако не се лъжа... Само дето там не може да влезе всеки... И аз не съм ги виждал.

ironic_

Във Варна има един много тежък ресторант за рибна кухня, Капитан Кук. Като минаваш се вижда, че има големи аквариуми, но никога не съм влизала, за да разгледам с какви риби е. Кой ги поддържа, дали не е ли някой от форума?

val_mcrae

И при нас в Карлово има едно много яко заведение с 3-4 аквариума единия от които (цихлидарник) е много готинй. Мисля че потдръжката е от Дискус.бг

Similar topics (5)

2976

Публикации: 9
Прегледи: 7367

55227

Публикации: 7
Прегледи: 3309

48561

Публикации: 0
Прегледи: 1093

28062

Започната от avrora


Публикации: 3
Прегледи: 5213