• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
27.04.2024 12:34

Промяна новините на форума:

Ако имате проблем в аквариума, преди да пуснете нова тема, попълнете въпросника тук.


  • Професионална поддръжка на аквариуми
  • Killiman Ltd

Мойте Бети Халфмун

Започната от rampage, 09.09.2012 11:50

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

rampage

09.09.2012 11:50 Last Edit: 12.04.2013 11:49 by Desmoria
Здравейте имам малки бети вече на повече от 2 месеца и исках да се похваля с тях ето ги и родителите цък тук това е женската която не се вижда много хубаво за което съжалявам,а това тук е мъжкия ето го и поколението родителите са чистокръвни халфмуни имам още долу горе толкова бройки на 1 месец пак от същата женска само че мъжкия този път е друг ето го и него :) надявам се да са ви харесали обичам бетите и искам да се занимавам само с тях :) вече понатрупах доста опит малко по нататък ще кача нови снимки и клипове с развитието на тези и с едномесечното поколение това е от мен за сега :)

ancitrusa

Хубави бети имаш.  *THUMBS UP*

rampage

благодаря очаквам коментари критики всичко няма проблеми може да ми погледнете и другите качени клипове на който му е интересно в ю туба :)

reaskol

Хубави са наистина, дано да има пазар за тях  :-)

Асен Евгениев

Цитат на: rampage - 09.09.2012 11:50
исках да се похваля с тях
Има защо. *DRINK*
От всички удоволствия акваристиката е на второ място.
След определена възраст - на първо!

mirosiav

Много хубави бети!!! Поздравления!!!!
След известно време ще минавам покрай Бяла, пиши ми телефона си на лични и с голямо желание ще си купя две-три бети!
Отглеждане и развъждане на betta splendens като хоби!

S_mo

Цитат на: mirosiav - 14.09.2012 20:48
Много хубави бети!!! Поздравления!!!!
След известно време ще минавам покрай Бяла, пиши ми телефона си на лични и с голямо желание ще си купя две-три бети!
Коя бяла? Има няколко.

wwladoo

Цитат на: rampage - 09.09.2012 13:32
благодаря очаквам коментари критики всичко няма проблеми може да ми погледнете и другите качени клипове на който му е интересно в ю туба :)
Браво моето момче,радвам се на такива хора,като теб *THUMBS UP*Някои от бетите родители НМ ми са много познати, :-) *THUMBS UP*,а и дабъл тайла е станала страхотна,само един металик не видях или съм го пропуснал...Браво,развивай се все повече,рибите ти го заслужават.... *THUMBS UP* *DRINK*
човек се учи цял живот--АКВАВИКТОРИЯ-БГ--ПРОДАЖБА НА АКВАРИУМНИ РИБКИ,СКАРИДИ,ОХЛЮВИ,РАЦИ И РАСТЕНИЯ

rampage

Еха благодаря ви много за хубавите думи не очаквах дори си мислех че ще има и малко критики.Wwladoo думите ти ме надъхват още повече :) мъжкарчетата ти са живи още всичките.Колкото до коя Бяла това в Бяла до Русе.Това е любимата ми рибка и се радвам че съм постигнал такива резултати понеже още са около 2 см и трябва да растат още доста гледам че мъжкарите които са по едри пускат доста хубави опашки и перки още малко да пораснат и ще кача нови клипове.Благодаря на всички.

wwladoo

Цитат на: rampage - 15.09.2012 09:29
Еха благодаря ви много за хубавите думи не очаквах дори си мислех че ще има и малко критики.Wwladoo думите ти ме надъхват още повече :) мъжкарчетата ти са живи още всичките.Колкото до коя Бяла това в Бяла до Русе.Това е любимата ми рибка и се радвам че съм постигнал такива резултати понеже още са около 2 см и трябва да растат още доста гледам че мъжкарите които са по едри пускат доста хубави опашки и перки още малко да пораснат и ще кача нови клипове.Благодаря на всички.
Когато даден човек го прави със желание, а и е достатъчно скромен--рано или късно резултатите идват *THUMBS UP* *DRINK*
човек се учи цял живот--АКВАВИКТОРИЯ-БГ--ПРОДАЖБА НА АКВАРИУМНИ РИБКИ,СКАРИДИ,ОХЛЮВИ,РАЦИ И РАСТЕНИЯ

BULLTERRIER

Браво колега наистина са прекрасни !

rampage

Здравейте да добавя и другите дребосъци на около месец очаквам от тях да са с доста добри цветове но времето ще покаже отново халфмуни

cwetalin

Може ли да се запиша на опашката за телефон и като минавам през Бяла да си купя!
Иначе  *privet* хубави рибета!

rampage

нека малко да пораснат още, ще кача още клипове да се развият и опашки и цветове :) все още са си мъници :) радвам се че ви харесват ще ви държа в течение как се развиват малчоганите :)


S_mo

Kолега, аз в момента съм в бяла русе. Твои ли е zooмагазина?

Similar topics (5)

11614

Публикации: 13
Прегледи: 7204

54910

Публикации: 8
Прегледи: 3348

48052

Публикации: 0
Прегледи: 2560

43919

Публикации: 37
Прегледи: 14602

34085

Започната от methy


Публикации: 2
Прегледи: 4988