• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
27.04.2024 21:06

Промяна новините на форума:

Ако имате проблем в аквариума, преди да пуснете нова тема, попълнете въпросника тук.


  • Killiman Ltd
  • Професионална поддръжка на аквариуми

Международните кили изложби през 2010 г.

Започната от killiman, 23.02.2010 20:47

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

assensi


killiman

Благодаря на всички за поздравленията! Честито и на Христо!

В колекцията ми от награди от международни кили изложби, предполагам над 30, спрях да ги броя преди година-две, само призът The Best of Show ми се изплъзваше. Страшно щастлив съм, че точно тази награда спечелих в една от най-акваристичните страни в света - Чехия, известна като страна с невероятни развъдчици, селекционери, традиции и експортна дейност. А точно там да се спечели наградата за най-добра риба на изложбата е безценно. Определено това е моят връх в кариерата ми на акварист. Емоциите в мен са много големи и предполагам, че ако присъствах на награждаването, то те щяха да са сравними единствено с чувствата ми по време на раждането на моят син.
И може би сега е момента да обявя официалното си оттегляне от кили сцената. Повече от 15 години прекарах с кили рибките, при всички положения през стопанството ми минаха над 100 вида от най-различни родове. През това време се запознах с най-различни хора от България и чужбина, много от които мога да нарека мои приятели, и всичко това благодарение на кили рибките. А знаете, че приятелите са безценни. Ще продължавам да следя изкъсо случващото се с кили рибките и ако мога да бъда полезен на някого, който проявява интерес към тях - с удоволствие ще му помагам. А аз съм се устремил към ново предизвикателство, като в същото време вече жадувам за мига, в който кили рибките ще се завърнат при мен. Или аз при тях.

Similar topics (5)

40129

Започната от olgrap


Публикации: 2
Прегледи: 3346

3271

Публикации: 7
Прегледи: 4951

51965

Публикации: 10
Прегледи: 6934

51893

Започната от kremon


Публикации: 4
Прегледи: 4476

24841

Публикации: 8
Прегледи: 5005