• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
28.04.2024 02:38

Промяна новините на форума:

Ако все още не сте се запознали с правилата на форума, моля, направете го!


  • Killiman Ltd
  • Професионална поддръжка на аквариуми

Килита в Пловдив

Започната от Krasio, 13.02.2009 13:22

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Krasio

Здравейте, искам да попитам някой знае ли къде в Пловдив продават такива рибки, за да ги видя на живо, че от вашите снимки направо се побърках

killiman

Съмнявам се, че ще можеш да ги видиш наживо в пловдивските магазини. Преди няколко години от Дискус взеха двайсетина рибки и така си и остана.

Krasio

Жалко, а къде най-близо до Пловдив според теб има

killiman

До скоро имаше в Пазарджик, в магазина на Ирина. Но и тя скоро не е зареждала. Абе криза.  :-)

Bass_Maker

Има един човек от Куклен, ако си твърдо решен да си купуваш Килита ще му намеря координатите. Братовчедка му ми е колежка на работата :)
You cannot kill what you did not create...

chaykov

Васко що не вземеш да му пратиш на човека... :) колко е софия-пловдив... до царево дойдоха живи и здрави!!! че до там ли няма да идат...
Англиски форум : питаш нещо и ти отговарят. Руски форум : питаш нещо и в замяна също те питат нещо.
Български форум : питаш нещо и всички се впускат да ти обясняват колко си тъп!



https://s1.postimg.org/43tluyw8fj/aqua.jpg[/url]

killiman

При интерес - няма проблем.

Krasio

Здравейте, чак сега се добрах до компютър, затова чак сега пиша. Всъщност аз още не съм се зарибил напълно, но тези дни ще правя един аквариум и затова исках да ги видя. killiman като направя аквариума може да ти пиша и да ми продадеш 2-3 бройки, но все още не съм подготвен. Благодаря ви много на всички. А както сме тръгнали кажете колко литров аквариум да направя от 5мм стъкло за килита (кажете препоръчителни размери, които хем да са подходящи за килита и хем да могат да се направят от 5мм стъкло)

killiman

Може би тук е мястото да издам една предварителна информация, която ще заинтересува всички, които, като Krasio, биха искали да погледнат килитата. Не всичко все още е сигурно на 100%, но...

По всяка вероятност, в средата на септември, в центъра на София, Кили Асоциация в България ще проведе поредното си мероприятие. Което би трябвало да се разбира като международна изложба.  :-)

Similar topics (5)

8205

Публикации: 9
Прегледи: 5603

30071

Публикации: 2
Прегледи: 6789

7207

Публикации: 11
Прегледи: 6605

51965

Публикации: 10
Прегледи: 6938

51893

Започната от kremon


Публикации: 4
Прегледи: 4477