• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия.
 

Промяна новините на форума:

Ако имате проблем в аквариума, преди да пуснете нова тема, попълнете въпросника тук.

Main Menu

Профил на sinfan

Започната от sinfan, 09.01.2007 18:37

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

sinfan

Най-накрая се реших да пусна снимки на моя скромен аквариум .Искрено се надявам да има градивна критика.Аквариумът е с размери 96х26х46см.Снимките не са с много добро качество,поради моите фотографски умения.


don_misho

Не е лошо аквариумчето!Браво.Може да дадеш малко инфо за него.

sinfan

Ами, аквариума ,както се вижда не е много голям(в големи апартаменти живеем :wink: ).Осветлението е 3х18W(Aquastar,Grolux и една обикновена пура),като капака е мое производство.Филтъра е AquaEl.От  две седмици пускам CO2 (с мая),от което растенията започнаха да кипят.Рибите са доста ,растенията също.От близо три месеца следя форума и това ,което виждам ми дава усещането ,че съм много зле с материала, ама се уча  :wink:

zlatna_90

Много ми харесва  аквариума.Продължавай да го поддържаш.

iek

Цитат на: sinfanИскрено се надявам да има градивна критика
Не ми харесва това , че коренът е опрял в предното стъкло.Може да се прикрие филтъра , за да не бие толкова на очи.
Ако снимките бяха по-качествени бих се изказал и за фона.
Иначе аквариума кефи,но според мен му е време да види по-сложни за отглеждане растения.
 Браво за капака!Би ли споделил как си го направил?

sinfan

За съжаление ширината на аквариума е само 26см,поради което коренът опира в стъклата.Фона наистина е много зле :( .Капака е от два алуминиеви профила и парче ламиниран паркет.Както се вижда не покрива целия аквариум,но това се дължи на ограниченото пространство.Имам идея за по-голям аквариум,ама ще видим :wink:

Similar topics (5)

32039

Започната от ickopr


Отговори: 4
Прегледи: 4108

26456

Започната от Gad_Man


Отговори: 4
Прегледи: 3932

43533

Започната от pqko


Отговори: 306
Прегледи: 101991

18720

Започната от goldstar94


Отговори: 67
Прегледи: 35949

6267

Отговори: 25
Прегледи: 41840