• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия.
 

Промяна новините на форума:

Ако все още не сте се запознали с правилата на форума, моля, направете го!

Main Menu

Аквариумът на Марто

Започната от AGENTO, 16.01.2009 17:46

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

Лора

Определено се е получило. Малко ми липсва червеното в този палудариум. Май е време да вложиш някой лев за това. :-D

Много ми се искаше да видя наното в развитие, замисъла му беше добър. Не, че така не ми харесва, но изведнъж го пресече.
В началото на една връзка ти се струва, че всички мъже са смотани, само твоят - не! По късно разбираш, че всички мъже са смотани, но колкото твоя - никой!

AGENTO

И аз исках нанаото да просъществува,но нямах никакво време за потдръжка през лятото и се отказах.Паладариум при всички случаи се потдържа по-лесно,не му трябва СО2 система,а изборът на растения е голям.

Асен Евгениев

Много е готин, че и без пари. :-)
От всички удоволствия акваристиката е на второ място.
След определена възраст - на първо!

denbosch

Много свежо се е получило *THUMBS UP*!

Giorgio_Armano

от това по добре няма какво да искаш повече ,перфектна аква
моите поздравления
честно но започвам да ти завиждам малко( не с лоши помисли) :-)
АКВАРИУМИ,ТЕРАРИУМИ,СИСТЕМИ ЗА ГАРА РУФА,СЪМПОВЕ и ВСИЧКО ОТ СТЪКЛО
Качество по добро от цената.
тел.0899007268

AGENTO

Oт нова година насам имам нова аранжировка и е време да обновя профила.

JEM

Много добре е станал с новата визия,изглежда ми някак див(кефи ме).Хубаво е подреден и растенията са много свежи,но нещо му липсва............един хубав пасаж ;-)  :-)


AGENTO

Аз си имам даже два хубави пасажа,но просто на снимката не се виждат.(12бр. микроразбора еспей и 8бр.хемиграмус блехери)

Bolta

Много ми харесва визията! Супер е!
Поздравления!  *privet*

AGENTO

Малко развитие от последните дни.

77

добре е ,харесва ми.
аз бих махнал той лимон в дясно...много са му едри листата.

kasapina_2012

 *THUMBS UP*Аквариума е убиец *THUMBS UP* *THUMBS UP* *THUMBS UP* *THUMBS UP* *THUMBS UP*

don_misho

Много добре се развива аквариума,харесва ми,единствено не ми се вързват едролистните растения в двата края!
*THUMBS UP*

AGENTO

Благодаря ви!Напоследък съм го постегнал и дори и на мен ми харесва .*ROFL*За Едролистните анубиаси сте абсолютно прави.И Янки ми го каза още преди месец,че трябва да ги махна.Дори разкарах част от тях,но жена ми като ревна да не ги пипам,че били хубави и аз ги оставих да отлежават,че да позабвави малко.И без това много го ровичкам напоследък.След някоя друга седмица ще пусна обява за размяна.Вобще ,знаете как е-когато идва ред да се сменя вода,"аквариумът ми" само цапа и мокри,но когато реша да махна нещо,то не трябва да се маха,защото "аквариумът ни" така е много як *CRAZY* *ROFL*

AGENTO

Това е новият ми аквариум,стартиран преди седмица.Предстои сериозно залесяване и евентуално някой малки промени в хардскейпа.Размери:120д./45в./50ш. 270л.

Similar topics (5)

58530

Отговори: 22
Прегледи: 30012

19426

Започната от jodeci


Отговори: 19
Прегледи: 15421

11310

Започната от FOZZY


Отговори: 33
Прегледи: 17544

47327

Отговори: 6
Прегледи: 5975

26509

Отговори: 43
Прегледи: 24347