• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия.
 

Промяна новините на форума:

Ако все още не сте се запознали с правилата на форума, моля, направете го!

Main Menu

Нискостеблен криптокорин

Започната от mejdupraznika, 05.03.2007 20:08

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

mejdupraznika

Един приятел ми дади криптокорин. Обаче има рога .... рогата могат ли да навредят на рибите ? и как мога да се преборя.  *SORRY*

botan

Късай и режи листа!Но първо чуй мненията на др от форума! ;-)

mejdupraznika

в никакъв случай няма да режа...  някви рибки дето да обичат рогца... ами те по скоро нямат власинки ами са почернели.. ама не съм сигурен какви са тези САЕ-та я даите снимки да ги видя и ако може точното име сае- не ми говори нищо  *STOP*

Живко

Никой не се е родил научен.

Raven

рогата са вид водорасли които не вредят на рибите и растенията ,но развалят външният вид и са признак на лошо състояние на системата.

всички причини за появата на тези водорасли ,както и методите за борба с тях са многократно дискутирани,за това слагам катинара.

моля ползвайте търсачката или поне не отваряйте нови теми по многократно дискутирани въпроси- специално за рогата и брадата има достатъчно отворени теми.



Баннете всички! Администраторът ще познае Своите.

Similar topics (5)

5765

Отговори: 1
Прегледи: 4079

26901

Отговори: 6
Прегледи: 6956

6326

Отговори: 2
Прегледи: 6716

17200

Отговори: 4
Прегледи: 7087

9933

Отговори: 21
Прегледи: 24395