• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
28.05.2024 21:16

Промяна новините на форума:

Ако имате проблем в аквариума, преди да пуснете нова тема, попълнете въпросника тук.


  • Killiman Ltd
  • Професионална поддръжка на аквариуми

Къде се намира Съботният пазар

Започната от Longanlon, 03.01.2006 10:04

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

somcho

Boby, накрая разбра ли тая смола,какво точно представлява и в кои случаи може да се използва в аквариума.Същата ли е като тази от Френел?

Boby_

Цитат на: "somcho"Boby, накрая разбра ли тая смола,какво точно представлява и в кои случаи може да се използва в аквариума.Същата ли е като тази от Френел?

Нямам представа каква е тази от Френел и дали е същата. Но смолата от ДискусБГ я ползвам на свой риск в аквариума си и съм много доволен до момента.  :lol:

niky

Цитат на: "somcho"Май единият от по сериозните търговци го насметоха във форума,нищо че си е платил за реклама.Тука нищо сигурно няма.

Ти пък кой си?!  Ако нещо не ти харесва във форума...свободен си да не го посещаваш. Както и обратното.

templar

Трябва да си направите по една ихтиоскопия и ще се оправят нещата.
Знаеш ли как се е казвал на дядо ти дядото? А неговия дядо? А защо не знаеш?

somcho

Цитат на: "niky"
Цитат на: "somcho"Май единият от по сериозните търговци го насметоха във форума,нищо че си е платил за реклама.Тука нищо сигурно няма.

Ти пък кой си?!  Ако нещо не ти харесва във форума...свободен си да не го посещаваш. Както и обратното.
Защо се засягаш толкоз бе Войводо.С това поведение ке влезеш у аквариумната история.

zariio

Цитат на: "somcho"Май единият от по сериозните търговци го насметоха във форума,нищо че си е платил за реклама.Тука нищо сигурно няма.
Абе от известно време те наблюдавам и поправи ме ако греша ама и ти май си "протеже" на ДЕНИМА :roll:  :wink:
https://aquariumbg.com/forum/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fs9.postimg.org%2F49ki5eazv%2F10494175_10152367057258271_2072129839_o.jpg&hash=c59af89265d29439b6cc64736d6ad480b08a97c1

Violeta

Zariio, не се шегувай. Щях поне да го познавам :roll:
Колкото повече, толкова повече.     Мечо Пух

dido 1

Един много бърз въпрос от мен :arrow: утре ще има ли пазар :idea:
544л. Малави

BLKnight

Със сигурност ще има кръчма...
пазар - не знам :))))

dido 1

Цитат на: "BLKnight"Със сигурност ще има кръчма...
пазар - не знам :))))
Малйй още от стутринта ли???? МАШАЛА :D
544л. Малави

BLKnight

... българин съм, православен, благодаря....

Георги

Да я заключвам или да я трия?
Споровете избухват постоянно или тук или там ...

niky


Similar topics (5)

37932

Започната от daka 76


Публикации: 190
Прегледи: 99332

23749

Публикации: 9
Прегледи: 10405

11953

Публикации: 13
Прегледи: 8716

1025

Публикации: 33
Прегледи: 18259