• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
04.06.2024 22:46

Промяна новините на форума:

Ако имате проблем в аквариума, преди да пуснете нова тема, попълнете въпросника тук.


  • Професионална поддръжка на аквариуми
  • Killiman Ltd

Езерцето на Свилен

Започната от свилен стефанов, 14.06.2012 19:54

« назад - напред »

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

свилен стефанов






.      Колеги къде се скрихте,да не пресушихте езерата.Поздрави                   
От повече глава не боли.

vmax

Цитат на: свилен стефанов - 15.07.2016 16:30
   Колеги къде се скрихте,да не пресушихте езерата.Поздрави                 
Още ги строим :)
Твоята мембрана EPDM ли е или PVC и с каква дебелина е? Гледам на места не е покривана с нищо и е директно на слънцето.  Не знам на колко години е, но забелязал ли си на тези места самата мембрана да си е променила нещо характеристиките? :) Понеже и на моето няколко сантиметра от самият ръб до нивото на водата ще се вижда и слънцето директно ще я пече, се чудя дали ще издържи или ще трябва да измислям някакви варианти да я покривам.

свилен стефанов

Мембраната е epdm0.5 мм за 5 години си е същата нямам проблем. Поздрави
От повече глава не боли.

Slaff

Супер е! Кото разчистваш по някое време а то си има нужда кътчето с лилиите, вземи да ми пратиш от червената, моята нещо я затрих. Моля разбира се!
Поздрави!!!

свилен стефанов

Няма проблем ще те омам в предвид като го чиста.поздрави.
От повече глава не боли.

свилен стефанов

Здравейте колеги,имам едно питане към по-опитните,защо тази година рибите все още не хвърлят хайвер?Поздрави!!!
От повече глава не боли.

dimitariv_iv

Колега моите коита на хвърлиха хайвер. Упоих  някои от тях   и се пробвах да издоя  напразно.  Комети имам малки. Коита нищо.
Мусомища, гр.Гоце Делчев

свилен стефанов

Ето го резултата от тежката зима


https://s10.postimg.cc/5s7k4zsfd/IMG_20170223_110440.jpg


Бесен съм 6години ги гледах и край
От повече глава не боли.

PVV

 =-O  Човече, направо онемях. Искрено ти съчуствам. Подозираш ли от къде е проблема, щото явно нещо се е объркало.

xoxi

То и при мен си замина една от най старите и наи големи ,но като цяло имама само 4 жертви ,но при тебе е ужас.

свилен стефанов

Според мен липса на кислород,задушили с а се.Не бях направил дупка в леда.
От повече глава не боли.

xoxi

То и аз не бях никой не е очаквал че 2 месеца ще е под нулата но за напред ще знаем.

toshle

Кофти! Аз нямам нито една жертва  но цяла зима ми върви вибратор с въздух и винаги има дупка около него
https://postimg.cc/image/hl29andpl/

ayco78

 *SORRY* знам как е аз моите ги гледах от 5 години и тази зима край. Миналият път пак уморих две кофи риби заради липса на кислород  *SORRY*

PVV

Зимата наистина беше дълга.Аз разчупвам леда периодично на няколко дена, или карам бащата да го прави когато ме няма. Да излизат блатните газове. Есента изчиствам всички боклуци за да няма какво да гние много.При възможност доливам и прясна вода. Тази зима успях само един път да долея. За догодина май ще сложа помпичка за да не си играя да правя дупки на седмица две. Аз по принцип с един чайник вряла вода правя малка дупка и след това с железен лост леко напъвам и откъртвам парче лед. В никакъв случай с чукове, удари и т.н.

Similar topics (5)

32999

Започната от hanuman


Публикации: 7
Прегледи: 9020

17985

Публикации: 0
Прегледи: 3666

59393

Публикации: 38
Прегледи: 26124

53877

Започната от beloslav


Публикации: 4
Прегледи: 2972

50239

Започната от nekros


Публикации: 7
Прегледи: 5049