• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
22.06.2026 14:07

Промяна новините на форума:

Ако имате проблем в аквариума, преди да пуснете нова тема, попълнете въпросника тук.


  • Професионална поддръжка на аквариуми

Аквариумът на Иво

Започната от lmaxi, 08.03.2015 20:00

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

lmaxi

Занимавам се от близо година надявам се да ви хареса.
Аквариумът е собственоръчно направен 100/50/50.
За момента има няколко гупи,един анцитрус и 2-3 неонки.
Растенията са най-вече анубиси другите ги позабравих вече :-D.
Външен канистър Eheim.
Торене с Акваформула и Глутаралдехид.
Дали е подходящ за кили рибки?

_Kirilov

Около корена ако боднеш и някой друг камък ще се получи още по-добре.
Анубиасите не са най-добрите за направата на дръвче защото ще хванат водорасли от силната светлина. Вземи си коледен мъх за тази цел или ричия.

lmaxi

Прав си за анубисите за момента не ми се получава идеята ми идва от един клип , но изглежда не ми достигат познания или нещо друго  *SORRY*. Благодаря за съветите  *thanks.

jabeto

Този от клипа ползва ЦО2 система има осветление ват на литър вода и за полянка позва  Hemianthus callitrichoides cuba. :-)

Similar topics (5)

16013

Започната от evita69


Публикации: 21
Прегледи: 18428

40028

Публикации: 4
Прегледи: 6771

58279

Започната от GRUEL


Публикации: 5
Прегледи: 9774

14214

Започната от FHM


Публикации: 105
Прегледи: 78021

29937

Започната от venkov


Публикации: 4
Прегледи: 5061