• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
27.06.2026 06:17

Промяна новините на форума:

Ако все още не сте се запознали с правилата на форума, моля, направете го!


  • Професионална поддръжка на аквариуми

Трябва ли да се махне гелът от растенията на Тропика

Започната от vladiofi, 02.03.2014 16:02

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

vladiofi

Здравейте искам да попитам дали трябва да се маха гела от растенията Тропика

petko

Цитат на: vladiofi - 02.03.2014 16:02
Здравейте искам да попитам дали трябва да се маха гела от растенията Тропика
Маха се.
На течаща вода се отмива лесно.

vladiofi

Благодаря

Similar topics (5)

50522

Публикации: 4
Прегледи: 7022

32222

Публикации: 8
Прегледи: 9221

18082

Публикации: 18
Прегледи: 14595

6561

Публикации: 13
Прегледи: 12092

16265

Публикации: 6
Прегледи: 8719