• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
  • Killiman Ltd
  • Професионална поддръжка на аквариуми

Морските аквариуми на Ангел Христов

Започната от Ангел Христов, 22.07.2011 20:25

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Лора

 *spam

Цитат на: камен чочев - 14.11.2013 21:11
Говорим за скейп, не за цветовете. Говорили сме на темата с Ангел - аз съм фен на "островите" в този тип аквариуми

  *THUMBS UP*  Пак не съм в час нещо.

Цитат на: Стоян Михов - 14.11.2013 23:18
Както и да го подредиш като дойдат коралите всичко остава на заден план,просто остави място да има къде да ги нареждаш и не го мисли толкова, остави го на г-н Амано да си ги надрежда камъните :-D ... като няма корали.

Е на това му казвам удар под кръста. :-D
В началото на една връзка ти се струва, че всички мъже са смотани, само твоят - не! По късно разбираш, че всички мъже са смотани, но колкото твоя - никой!

камен чочев

Честит Рожден Ден, Геле!  *DRINK* Жив и здрав, и все така всеотдаен към хобито  *privet*  *DRINK*

tonik99


trex700e

Честит рожден ден, да ти върви по вода !

Ангел Христов

Морската акваристика е място, където законът на Мърфи и банковата ни сметка се срещат...

tonino


Ангел Христов

Мерси, Тони! Наздраве и поздрави :)  *DRINK*
Морската акваристика е място, където законът на Мърфи и банковата ни сметка се срещат...

Ilianidis


Ангел Христов

Морската акваристика е място, където законът на Мърфи и банковата ни сметка се срещат...

Стоян Михов

Наздраве и от мен, хайде сядай на масата, стига седя пред компа  *DRINK*.
https://s13.postimg.org/xijfjz5x3/Untitled.jpg

Ангел Христов

Наздраве и на теб, Стояне :)   *DRINK*

Ден 51-ви от пренасянето.
Пак мерих сутринта разни параметри...
Пехато не е мръднало - 8,2
Кх-то е 7,5 - чрез една екселска табличка, в която си записвам добавките и параметрите по дни, почти съм хванал дозата на кх-то вече...
Са - 380 - и него го чаках да падне, за да видя какво е потреблението...
Нитратите са под 10 вече определено, може би заради скимъра или просто бактериите са правили достатъчно бебета междувременно.. *CRAZY*
Другото интересно нещо при мен е, че днес пренаредих дисплея, дори си мисля че доста добре се получи.
Ще изчакам да се поизбистри и ще кача снимки...
Оказа се, че имам мноооооого място за нови корали...
Ще изчакам няколко дни да видя дали ме дразни нещо и дали ще размествам, после ще дозалепя камъните, въпреки че и така са си стабилно сложени..
А днес май си е ден за подредби...очакваме още един колега небезизвестен, който също реди аквариум в момента, а може и да го е наредил....ухаа , ама сам ще си каже, че нещо му се понапраши темата :) Поздрави  *DRINK*


Морската акваристика е място, където законът на Мърфи и банковата ни сметка се срещат...

Стоян Михов

Браво, браво, я кажи какво казва ексела за потреблението на кХ и калций?
https://s13.postimg.org/xijfjz5x3/Untitled.jpg

ojo

Браво ангеле чакаме снимки да видим как е:)

Ангел Христов

Ами ексела засега събира данните...не искам да казвам нищо, защото още време трябва да мине, за да съм сигурен. Добавките са само на ред сий, както и солта, обаче понеже вкарах доста нов пясък в системата при местенето, той оказа или оказва и сега влияние.
Но общо взето, добавките действат по описанието си, ако приемем, че тестовете са ми верни :)

Морската акваристика е място, където законът на Мърфи и банковата ни сметка се срещат...

Стоян Михов

Ех ама си потаен и ти :), консумацията става ясна с две измервания през два-три дни, в които не добавяш нищо, няма какво толкова да изчислява екселинга.
https://s13.postimg.org/xijfjz5x3/Untitled.jpg

Similar topics (3)

27099

Публикации: 27
Прегледи: 12727

25187

Публикации: 55
Прегледи: 22962

41453

Публикации: 6
Прегледи: 7975