• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
  • Професионална поддръжка на аквариуми
  • Killiman Ltd

1500 литра от Пловдив

Започната от vankata_032_pld, 16.04.2013 10:27

« назад - напред »

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

vankata_032_pld

Благодаря Стоянски  *DRINK*

diskusi233


Един от любимите ми соленоводни проекти.  *THUMBS UP*
http://www.planetinverts.com/Red%20Cherry%20Shrimp.html

камен чочев

Ванка, спокойно можеш да си задържиш някои от коралчетата - Мишо може и да не разбере  :-D А наистина с тях изглежда по-добре  *THUMBS UP*

vankata_032_pld

Радвам се че ви харесва та нали това е целта на всеки!
Камене, всички корали от последните снимки съм ги селектирал от последния внос на Мишо и са си мои :-D :popcorn: имах удоволствието да избирам измежду 100 различни еуфилий. А и нали съм на вълна лпс-и.

камен чочев

Закъснял съм със съвета, значи  :-D . Добри са еуфилийките. Да ти се развиват безпроблемно :) . Един съвет за гониопората - храни всеки ден или максимум през ден, в противен случай спира да отваря полипите и много трудно започва отново.  *DRINK*

defilers

Лампата с какво е закачена, че не мога да видя добре от снимката? Долу въжето (ако е въже) раздвоява ли се за да се получат 4 закрепителни точки или си продължават 2? И казваш, че може да се смъква и вдига, от къде става това? И последен въпрос, ако е нещо готово може ли да споделиш от къде си го взел, че ми изглежда доста по прибрано от моите върволяци ?

vankata_032_pld

Хе дано Мишо да не чете че, наистина ще си помисли че го ограбвам *CRAZY*това е все едно да крадеш от брат си. :-|
да гониопората иска доста често храна, благодаря за съвета.
Товa е окaчвaнето, продaвa се в Мегaлукс - Пловдив
https://aquariumbg.com/forum/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi40.tinypic.com%2F2q3zxx0.jpg&hash=524afc37529e2d0e8adcb09e0089e96154215ae6


камен чочев

Цитат на: vankata_032_pld - 28.10.2013 21:41
Хе дано Мишо да не чете че, наистина ще си помисли че го ограбвам *CRAZY*това е все едно да крадеш от брат си. :-|
....
Чете всичко той :) , ама си знае и всяко коралче :)

Yonchev

Страшен е, с нетърпение очаквам да го видя на живо!  :coffee: *BRAVO*

vankata_032_pld

Цитат на: камен чочев - 28.10.2013 21:04
Ванка, спокойно можеш да си задържиш някои от коралчетата - Мишо може и да не разбере  :-D А наистина с тях изглежда по-добре  *THUMBS UP*
Цитат на: камен чочев - 28.10.2013 22:00
Чете всичко той :) , ама си знае и всяко коралче :)
Кaмене нaистинa достa противоречиви кaментaри  *SORRY*
Йончев блaгодaря, обaди се и ще пием кaфенце!

камен чочев

Ванка, първото си беше майтап (на гърба на Мишо), а второто си е самата истина  ;-)

mi6okalkana

Евала на Ванката за умопомрачителния аквариум.
Умее да въдворява ред в сложните и преплетени системи.
Перфекционист, докато не стане  както той го иска няма мира.
Има още какво да покаже след като успее да задейства и останалата част от диодното си осветително тяло и монтирането на новите реактори и поддържащи системи.
Пожелавам на него и цялото му семейство приятни емоции пред и зад аквариума!

vankata_032_pld

Eеееееее Мишо благодаря ти баце направо  :-[ :-[ :-[

изгубеният рай

Много добре ти се получава,а скейпа е един от малкото които харесвам.
END!!!

Ilianidis

Аз пък бих го харесал останалите 50%от корали да са акропори,грехота е такъв размер да не се използва.Не че сега не е вчечатляващ,но с спс-и по върховете ще е по-завършен.

Similar topics (5)

52424

Публикации: 13
Прегледи: 6005

26760

Публикации: 49
Прегледи: 13653

56493

Публикации: 6
Прегледи: 3589

44187

Публикации: 12
Прегледи: 5707

30903

Публикации: 6
Прегледи: 6515