• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
04.06.2024 09:41

Промяна новините на форума:

Ако имате проблем в аквариума, преди да пуснете нова тема, попълнете въпросника тук.


  • Професионална поддръжка на аквариуми
  • Killiman Ltd

Аквариум на Manyg

Започната от manyg, 20.12.2011 14:06

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

hunter

А какъв е грунда?

manyg

както и преди - речен грунд 1-3 мм

Bobby_D

Градски много често започнаха рестартите при тебе,наслаждавай му се по-дълго време,че от много ровене файда никаква.Знам го от личен опит.В началото с моя всеки ден ровичках по нещо в него,но файдата я нямаше.Търпение му е майката.Ще следим да видим този път какво си замислил.Успех!  ;-)

pqko

Успех,Миро ще следим развитието му!!!!!!!! *DRINK*

manyg

Рестарт не е правен на аквариума до сега. Постигнах това което исках, време е за нещо ново!

hunter

Поляната на предния с какви растения беше и вървеше ли във този грунд? Защото и аз съм с речен но много слабо развитие за 5 месеца почти нищо. И си мисля да не би да е от грунда. А миналата седмица пак ходих до Велека и си взех още грунд и камъни много красиви.

pqko

Точно така Миро трябва да има някакво разнообразие  *THUMBS UP*,и аз ще мисла нещо по въпроса.

manyg

hunter, полянката я правя за месец. Виж си другите фактори ;)

manyg

Едно непредвидено преместване ...

Подготвен за местене





Част от атрибутите и водата :)




manyg

за първи път при мен Албертито да цъфне ...

hunter

Супер  *THUMBS UP* ако ти се занимава пробвай да го размножиш чрез семената. Пише, че когато станат кафяви семената са готови за засаждане  :-)

manyg

ихааааа в темата не съм писал от 6 месеца  :-|
Да представя едно аквариумче 30ш х 30д х 25в.
Аквариума е на самотек. Невярвах, че ще потръгне, но ме изненада приятно.
Понеже ме няма в града и съм инструктирал само торове да добавят ;) Вода сменям през 2-3 седмици, а ето го и него:
Стартиран на
13.01.14

аквариума към момента:



Асен Евгениев

Цитат на: manyg - 01.02.2014 23:28
Аквариума е на самотек.
Най-обичам така да вървят. :-) Камъните добиват автентичен вид, все едно са там от векове. *THUMBS UP*
От всички удоволствия акваристиката е на второ място.
След определена възраст - на първо!

manyg

камъните бяха зеленясали от всякъде и малко ме дразнеше, че не контрастират на растенията. Задните камъни ги чесах с една четка за зъби да видя дали става ама е много врътня

hunter

Като гледам проблема го е имало и със стъклата, доста са били зеленясали. В началото помислих да нямаш циано но като се вгледах разбрах, че е останало малко от което си почистил. Растенията само НС и Елеохарис ли са? И ако не е тайна какъв е дебита на филтъра и мощността на осветлението?

Similar topics (5)

11791

Започната от danchi


Публикации: 25
Прегледи: 9085

8425

Публикации: 14
Прегледи: 5749

7967

Започната от botzi


Публикации: 54
Прегледи: 14855

26845

Публикации: 10
Прегледи: 3411

27502

Публикации: 5
Прегледи: 5112