• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
13.05.2024 18:56

Промяна новините на форума:

Ако имате проблем в аквариума, преди да пуснете нова тема, попълнете въпросника тук.


  • Професионална поддръжка на аквариуми
  • Killiman Ltd

Eзерото-басейн на bo

Започната от bo, 03.09.2012 15:27

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

lsimeonov

Ако си от София виж тук http://www.aquarium.bg/vmchk/UV-Zastita/View-all-products.html готова 36Вт е 109лв. има и отделно лампи за тях, на сайта не са качени, но по спомен като питах на място ми се върти из главата цена от около 30лв. Звънни им и ги питай!

bo

Мерси колега не съм се сетил за тези момчета,те имат и магазин в Пазарджик може да взема от там ако имат  *DRINK*

Slaff

Цитат на: bo - 22.02.2013 09:45
Няма само 15w а 30 w са около 40 лв  малко скъпо ми идва да дам за една скапана лампа.
Е ми то при тази цена е по добре да ти я вземем от тук и пратим по куриер /и без това поръчах да ми достявят 2 - 3 бр./
: 22.02.2013г 12:12ч
Цитат на: lsimeonov - 22.02.2013 10:39
Ако си от София виж тук http://www.aquarium.bg/vmchk/UV-Zastita/View-all-products.html готова 36Вт е 109лв. има и отделно лампи за тях, на сайта не са качени, но по спомен като питах на място ми се върти из главата цена от около 30лв. Звънни им и ги питай!
Само да попитам - Тези лампи не работят ли на по-малко от 220 волта. Защото ако е така ще имаш нужда от цялото тяло........ и най-вече от трафа преди запалването...?????

lsimeonov

Почти съм сигурен, че работят на по- малко от 220 волта, моята която имам купешка е със трансформатор към нея. Но от цена 109лв. за цялата лампа, мисля че е добра цена и не си заслужава, поне според мен де, цялата философия по направата на такава самоделка. Въпреки, че да си направиш сам е голямо удоволствие, но всеки сам си преценява.  :-)

Slaff

Цитат на: lsimeonov - 22.02.2013 12:36
Почти съм сигурен, че работят на по- малко от 220 волта, моята която имам купешка е със трансформатор към нея. Но от цена 109лв. за цялата лампа, мисля че е добра цена и не си заслужава, поне според мен де, цялата философия по направата на такава самоделка. Въпреки, че да си направиш сам е голямо удоволствие, но всеки сам си преценява.  :-)
Съгласен, но......
По принцип ако имаш само едно езеро си струва да дадеш 110 лв и да ти се реши проблема.
Но при мен са няколко и на различни места и все още не съм изкарал достатъчно за да мога да си позволя за всяко едно да дам толкова пари. А що се отнася до удоволствието от направата..................... /тук замълчавам/

bo

Staff не те разбрах искаш да кажеш че при вас има някъде по евтини ли ?
А що се отнася до направата ние тука сме технически лица с баща ми и ще е направим като "купешка"  :-D
*DRINK*

Slaff

Цитат на: bo - 22.02.2013 16:46
Staff не те разбрах искаш да кажеш че при вас има някъде по евтини ли ?
А що се отнася до направата ние тука сме технически лица с баща ми и ще е направим като "купешка"  :-D
*DRINK*
Писах ти на Л.С.

bo

Колеги взех си семена от лотус,но нещо не мога да им угода някой може ли да ми помогне с малко информация ?

bo

Ето го и първия лотус

свилен стефанов

Колега аз от 10 покълнали семена ,нито едно не се прихвана .
Поздрави дано при теб се получи.
Поздрави !!!!
От повече глава не боли.

bo


bo


Да го слагам ли вече в пясък или нещо друго защото нещо забравих  :karamse:

свилен стефанов

Здравей,прочети тук
http://forum.flowersnet.info/viewtopic.php?f=26&t=12933
При мен не се получи нещо обърках.
Поздрави и успех! *DRINK*
От повече глава не боли.

bo


bo

На скоро един колега не запомних точно името му беше отлял от бетон филтър и ми дойде идеята да направя същото с една шахта която само трябва да преградя с газобетон и искам да ви попитам дали ще има ефект.
Размерите и са 90 на 90 на 90 см .
Ще има и преграда за бактерицидна лампа.