• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
27.04.2024 17:34

Промяна новините на форума:

Ако имате проблем в аквариума, преди да пуснете нова тема, попълнете въпросника тук.


  • Професионална поддръжка на аквариуми
  • Killiman Ltd

Новата сметка за тока

Започната от a__andreew, 05.02.2013 16:20

« назад - напред »

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Raven

Сутринта ги гледах милите по бтв, шест парчета от шестте основни палитически камори барабар с един от куневите щот и те нали вече са основен играч, мънкаха, въртяха, обясниха секакво но накрая и шестимата си го казаха - никакъв шанс да се удовлетворят исканията на протестиращите, отиваме си на избори, разпределяме си новата баница и туй то......
https://aquariumbg.com/contest/showthumb.php?picnum=48-3-8-140.1.JPG


Баннете всички! Администраторът ще познае Своите.

Асен Евгениев

Преди малко Б.Б. от трибуната на парламента призова ДПС да сформира комисия и да
прочетат доклад на чуждо разузнаване, в който черно на бяло е написано, че Ахмед
Доган е поръчал атентат срещу него.
От всички удоволствия акваристиката е на второ място.
След определена възраст - на първо!

Peza

Днес цял ден с интерес следя ставащото. Цирк ... то и това е слаба дума. Пък и ББ щяла да го трепе международната организирана престъпност = Ахмет Доган. Опасни игрички си играят пак на наш гръб, но поне сега новина номер едно ще е "атантатът" от Пабло Еско ... пардон .. Ахмед Доган, пак ще си постигнат коронния номер от изминалите години: отвличане на вниманието. (чак пък и сега всиячи да се захванат да разследват за тази мистериозна папка, горкичкия ББ искали да го трепат, заеби че шепа хора грабят всички ни )

... абе: Горко ни ... в страната на абсурдите.
Кеф цена няма! ... луд умора също ...!

valnata

Протестиращите взеха да се карат кой да управлява държавата.. :-D Във Варна им дадоха думата и без малко да се избият.. Време да спрат с песните и да слязат на земята :-D  

Интересно че искат нещо, а като ги питат какво ще направят ако утре те дойдат на власт мълчат, или в най-добрия случай отговора е "промяна".

Не може да не се преговаря, да не се посочат хора, които знаят какво всъщност искат. Една жена каза онзи ден "ами то сега Бойко го няма, аз срещу кой да протестирам" :-D Защо никой не преговаря за тока?  И какво сега?  Тока сигурно ще падне, а заплатите ще скочат тройно.. =-O  

HEPOH

НЯМА такъв цирк!!! Гледам и си мисля, че дори и в протеста ставаме смешни. :kreshtja:
Търся мъжки Воален Анц. Албинос

rollon

Големи философи сме всички,българинът винаги все знае кое е правилно,все по 150 хиляди теории на конспирацията и т.н.Евала за протестите,така се прави-нека знаят,че оттук нататък за всяка наглост и умишлена глупост ще бъде така и ще им се търси отговорност от народа!!!

valnata

Няма лошо да се протестира, стига да знаем за какво.  Докато бяха против високите сметки и аз протестирах, но после протеста загуби смисъл, за мен поне.  Кой да управлява сега? Да дойде онзи с шалчето, дето днес подкачаше и искаше власт или пиянките, които ще вдигнат доходите петорно?  Анархията няма да помогне..  Никой не искат за лидер, никой не искат да преговаря, да не се спазва закона.. :-D

Тодор Чонов : "Понякога трябва да размислим и да решим, дали да изгорим юргана заради бълхата. Особено когато нищо друго не ни е останало!"

Асен Евгениев

Цитат на: rollon - 21.02.2013 20:48
оттук нататък за всяка наглост и умишлена глупост ще бъде така и ще им се търси отговорност от народа!!!
Ей такива неща като чета и изпадам в умиление. Без лоши чувства, искам накратко да ми обясниш по какъв
начин и как по-точно ще потърсиш отговорност от управляващите, крали и съсипвали държавата в
продължение на 24 години.
  Само да вметна, че мен ме яхаха и ме шибаха по този параграф още преди 20 години, когато висях по барикадите.
Тогава бяхме много по-свирепи и нищо не постигнахме, затова сега ми е интересно как ще процедирате - ще ги
линчувате ли, през съда ли ще минете, както е според законите или по друг начин. Държа да ми разясниш, ако
можеш.
От всички удоволствия акваристиката е на второ място.
След определена възраст - на първо!

rollon

Цитат на: akapulko - 21.02.2013 21:11
Ей такива неща като чета и изпадам в умиление. Без лоши чувства, искам накратко да ми обясниш по какъв
начин и как по-точно ще потърсиш отговорност от управляващите, крали и съсипвали държавата в
продължение на 24 години.
  Само да вметна, че мен ме яхаха и ме шибаха по този параграф още преди 20 години, когато висях по барикадите.
Тогава бяхме много по-свирепи и нищо не постигнахме, затова сега ми е интересно как ще процедирате - ще ги
линчувате ли, през съда ли ще минете, както е според законите или по друг начин. Държа да ми разясниш, ако
можеш.
То е ясно,че за минали неща нищо няма да може да се постигне.Но,просто оттук насам не трябва да мълчиме,когато стават свинщини.Ако,да кажем,излезе някоя схема на яве,хората навън-протест-медиино внимание-резултат,много просто ми изглежда :)

Raven

Общо взето това беше.

То добре че футболното ни първенство е в пауза и на малоумните отрепки от фенклубовете им  беше доскучало щото тях ако не ги млатят регулярно с палки по пъпчивите тикви откачат.

За съжаление и този протест свършва като предишните, улицата пак не излъчи лидер главно защото нямаше идея а където я имаше беше егаси и идеята.

След два месеца ще си имаме ново НС и в него ще имаме удоволствието да гледаме същите усмихнати к..ви само че в чисто нов бардак.

От сега ще ви кажа кой депутат ще е избарн от  23 избирателен райно в Сф, един много усмихнат човек по прякор Дългия инкасатор или познат ни още като Р.Овч.

И като се замисли човек що пък да не е усмихнат, с нашите пари си живее щастливо, от кво има толкова пък да е тъжен човека.....
https://aquariumbg.com/contest/showthumb.php?picnum=48-3-8-140.1.JPG


Баннете всички! Администраторът ще познае Своите.

Luton

Най-после, нещо хубаво, да се случи и у нас, политически имам предвид. Тези хора, бяха изчерпани. До сега имахме всякакви управляващи политици и агенти и комунисти, че и почти фашисти, но за първи път имахме късмета, да ни управлява доказано човек с криминално минало или на кратко МУТРА. Повярвайте, че няма смисъл от такъв вид бекграунд!

denbosch

Аз все още съм оптимист и вярвам,че имаше и ще има смисъл от протестите!Най-малкото,защото народът си припомни,че може както да издига правителства,така и да ги сваля!Защото оставката на Бойко,ако и да бе гениален политически ход,всъщност бе неизбежна и щеше да се случи така или иначе,ако се бе заинатил.

А днес във Варна ми идваше да изляза с една тояга и да ги запукам всички идиоти,които с простотията и болните си амбиции опорочиха всичко онова,за което викахме!!!Изведнъж от нищото се появиха всякакви навлеци и най-нагло се опитват да се намърдат начело на нещо си,каквото и да е то.И си мисля,че щом такива дребни,тотално неизвестни и безпереспективни хора се мъчат да пробият с нахалството си и да се намърдат в светлините на прожекторите и от там на голямата маса,то какво остава за големите и обиграни играчи...

Но,няма да се предаваме!Някой ако иска може да чака още 23 години,аз поне пред съвестта си ще съм чист,че съм опитал!
*bg*

ЦитатТрудното тепърва предстои. Сюжетите ще се сменят един след друг. Кукловодите ще отидат далеч, много далеч. Първата им цел е да компрометират гласът и исканията на улицата, за да могат да проведат избори по свой начин и да съставят кабинет със свои хора. Тези кукловоди са умни, хитри, с влияние, владеят различни кръгове, разполагат с лостове във властта, в различни институции. Те са царе на манипулацията.

Чака ни не просто битка, задава се война.

Затова искам да припомня думите на един достоен мъж – магистратът Джовани Фалконе, който бе убит от корумпирания елит: ,,Мафията е човешко дело и както всички човешки дела има начало, ще има и край".

http://frognews.bg/news_51822/Kraiat_na_elita/


Асен Евгениев

Цитат на: rollon - 21.02.2013 21:34
То е ясно,че за минали неща нищо няма да може да се постигне.Но,просто оттук насам не трябва да мълчиме,когато стават свинщини.Ако,да кажем,излезе някоя схема на яве,хората навън-протест-медиино внимание-резултат,много просто ми изглежда :)
Това за в бъдеще е умряла работа. Мен ме интересува кралите и съсипвали държавата през тези 24 год. да бъдат
наказани и имотите и мангизите им да се върнат в държавата. Ако това стане, бъдещите управници ще имат едно
на ум. Ако обаче останат ненаказани /в което съм абсолютно убеден и бих заложил левия си бъбрек/, то и занапред
ще се вършат същите свинщини и никакви протести няма да ги спрат.
: 21.02.2013г 23:11ч
Цитат на: Luton - 21.02.2013 21:47
да ни управлява доказано човек с криминално минало или на кратко МУТРА.

Абсолютно вярно. Но още по-вярно е, че кражбата на два милиарда покрай Белене /които в момента плащаме
с по-високите сметки за ток/, правят участниците в далаверата още по-големи мутри. Също така е вярно, че
кражбата и съсипването по време на криминалната приватизация на няколко хиляди предприятия, прави
участниците в тази далавера още по-големи мутри. Също така е вярно, че кражбата на имоти и няколко
хиляди декари вековни гори, приравнявайки интендантството с бащиния, прави участниците в тази далавера
още по-големи мутри. Да не споменавам Доган, който в момента трябва да излежава първата от десетте си
доживотни присъди, и то само защото смъртното наказание е забранено в България. Примерите са хиляди,
не искам да ги изброявам, че ме хващат нервите. Ако си мислите, че при нова тройна коалиция /същата като
старата, воглаве с водачите си, тези именити "българи" Сергей, Доган и Сакскобургготски/, държавата ще
бъде по-добре, жалко за държавата и децата ни.

П.С. Като мутра Б.Б. не ми е бъркал в джоба, но всички гореизброени повече от 20 години грабят най-брутално
и безцеремонно мен и всичко, създадено за десетилетия от майка ми, баща ми, дядовците и бабите ми.
От всички удоволствия акваристиката е на второ място.
След определена възраст - на първо!

wwladoo

Цитат на: akapulko - 22.02.2013 00:07
Това за в бъдеще е умряла работа. Мен ме интересува кралите и съсипвали държавата през тези 24 год. да бъдат
наказани и имотите и мангизите им да се върнат в държавата. Ако това стане, бъдещите управници ще имат едно
на ум. Ако обаче останат ненаказани /в което съм абсолютно убеден и бих заложил левия си бъбрек/, то и занапред
ще се вършат същите свинщини и никакви протести няма да ги спрат.
: 21.02.2013г 23:11ч

Абсолютно вярно. Но още по-вярно е, че кражбата на два милиарда покрай Белене /които в момента плащаме
с по-високите сметки за ток/, правят участниците в далаверата още по-големи мутри. Също така е вярно, че
кражбата и съсипването по време на криминалната приватизация на няколко хиляди предприятия, прави
участниците в тази далавера още по-големи мутри. Също така е вярно, че кражбата на имоти и няколко
хиляди декари вековни гори, приравнявайки интендантството с бащиния, прави участниците в тази далавера
още по-големи мутри. Да не споменавам Доган, който в момента трябва да излежава първата от десетте си
доживотни присъди, и то само защото смъртното наказание е забранено в България. Примерите са хиляди,
не искам да ги изброявам, че ме хващат нервите. Ако си мислите, че при нова тройна коалиция /същата като
старата, воглаве с водачите си, тези именити "българи" Сергей, Доган и Сакскобургготски/, държавата ще
бъде по-добре, жалко за държавата и децата ни.

П.С. Като мутра Б.Б. не ми е бъркал в джоба, но всички гореизброени повече от 20 години грабят най-брутално
и безцеремонно мен и всичко, създадено за десетилетия от майка ми, баща ми, дядовците и бабите ми.
*BRAVO* *BRAVO* *BRAVO* *BRAVO* *BRAVO* *BRAVO* *BRAVO* *BRAVO*--ей със това съм съгласен,ама напълно,благодаря ти колега за всеобщо известните истини... ;-) :-)лошото е,че всеки дърпа чергата според партийните си пристрастия и нещата пак се размиха и някои хора,се кефят ,че стана така!!!
човек се учи цял живот--АКВАВИКТОРИЯ-БГ--ПРОДАЖБА НА АКВАРИУМНИ РИБКИ,СКАРИДИ,ОХЛЮВИ,РАЦИ И РАСТЕНИЯ

Асен Евгениев

Цитат на: denbosch - 21.02.2013 21:57
народът може както да издига правителства,така и да ги сваля
Аз пък мислех, че протестирате срещу монополите. А то било срещу правителството. Колко тривиално.
Ето затова аз не се включих. Бих излязъл да се боря срещу монололите, но знам, че ще бъда яхнат от
разни чекиджии, целта на протеста ще бъде подменена, и разни тарикати ще ни използват да бутнем
правителството, за да захапят по-сочно парче от мръвката. Както и стана, естествено. Да не би някой
сега да си мисли, че е постигната победа? Напротив, издънката е тотална. Шансът беше Б.Б. да остане
на власт, и под натиска на улицата да направи нещо срещу монополите. Сега за какво ще протестирате?
Монополите няма сами да отрежат клона, на който седят. Някой, който има власт, трябва да се бори
с тях. Следващите два-три месеца този някой ще липсва. Служебното правителство ще се занимава
с предстоящите избори и няма да си навлича главоболия с отнемане на лицензи и гонене на монополи.
Те и протестиращите се разцепиха. А исканията им станаха направо абсурдни. Сега и да искам да
подкрепя протестиращите /а в даден момент бих го направил/, не знам кого и за какво.
От всички удоволствия акваристиката е на второ място.
След определена възраст - на първо!

Similar topics (3)

5716

Публикации: 11
Прегледи: 6665

40876

Публикации: 6
Прегледи: 2867

41757

Започната от HEPOH


Публикации: 14
Прегледи: 6605