• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
27.06.2026 04:03

Промяна новините на форума:

Ако имате проблем в аквариума, преди да пуснете нова тема, попълнете въпросника тук.


  • Професионална поддръжка на аквариуми

Re: Моите гупи и други рибки

Започната от Rosko, 18.05.2012 17:29

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Rosko

Здравейте не съм писала много време ,разви се някаква болест около живородките или просто са болнави или не знам,може от количеството че се родиха много има много малко здрави ,болестта е корема им хлътва на вътре и след известно време умират,а ми е интересно при хайверните няма проблем(скалрии ,трихогастери,даниота),а в малкия аквариум там има много и още се раждат и проблема е че никой не ги яде пуснах 4 мъжки молинезии около 3 см и те  не ги пипат ,а не искам да ги изхвърля какво да ги правя?Когато умрат в големия повечето гупи спирам да гледам в големия ще гледам само големи риби и то хайверни,защото са по-издръжливи ,а в малкия чакам да станат по-малко ,но кога не знам и в него ще си гледам гупи ,но малки и няма да ги разваждам само когато намалеят ,за да не купувам.
  http://imageshack.us/photo/my-images/853/dsc1610v.jpg/
                                                             http://imageshack.us/photo/my-images/220/dsc1608h.jpg/         - тук се вижда 1 с шип като на хелер
                                        http://imageshack.us/photo/my-images/600/dsc1596l.jpg/   -тук се вижда 1 млад мъж много красив молинезия

Позачистих малко, че  това което избърсах не е за тази тема а самата тема като цяло си е за друго място и е местя там .





Ето и двете болни тези сивите са ще ги видите http://imageshack.us/photo/my-images/259/dsc1599k.jpg/

rulez *MODERATOR*
Мод. Сахара

Similar topics (5)

22730

Публикации: 19
Прегледи: 10135

56304

Публикации: 4
Прегледи: 4480

48930

Започната от kristiqna


Публикации: 7
Прегледи: 4125

26431

Публикации: 15
Прегледи: 9642

35348

Публикации: 9
Прегледи: 5356