• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
28.04.2024 00:15

Промяна новините на форума:

Ако все още не сте се запознали с правилата на форума, моля, направете го!


  • Професионална поддръжка на аквариуми
  • Killiman Ltd

Работна тема на раздел Магазини

Започната от Stas, 06.05.2005 00:41

« назад - напред »

0 Потребители и 4 Гости преглежда(т) тази тема.

Mirobg

Чесно казано незнам,дали временно или за постоянно. Онзи ден /петък/ Цихлидата ми се стори адски бесен,събираше си останалите риби. Факт е,че базата е празна. Доколкото го разбрах, ако някога се отвори отново ще е без него. Това е.
Едно пиленце закъсняло да излети на юг есента. Станало студено и както летяло, тупнало на земята със заледени крилца. Добре обаче минала крава и се изакала отгоре му. От топлото кравешко ако пилето се стоплило, крилцата му се размразили и то весело подало глава над лайното и зачуруликало. Чуло го ед

bat

Сетих се за един варненски магазин, обаче не мога да кажа точния адрес, знам само че е на ъгъла на ул. Явор и ул. Васил Петлешков. Дано някой от Варна е виждал магазина и да се сети за точния адрес. Магазина се казва  "Зоомаркет - Надя", доста е големичък и ми се видя добре зареден с рибки, храни и химия. Но има кучета, котки, зайци и какви ли още не зверчета в него.

Георги


diso

"Пазарджик - Магазин за осветителни тела и лампи - срещу Пожарната. Имат втори магазин на ул. Градски Пазар"
... Първият от известно време е много голям зоомагазин.

Георги

Продават ли в него рибки и акваристични стоки?

diso

Не просто "продават", а е най-големият в града - и като площ, и като стока, и като цени - в някои сегменти. Има и морски, и скат, и змиевидни някакви...
Абе: Aquarium.bg - за това става дума.

Bolta

Цитат на: Георги - 20.02.2012 19:53
Продават ли в него рибки и акваристични стоки?
Колегата сигурно искаше да каже - акваристичен магазин, а не зоомагазин. Като цяло магазина си е за акваристика, но има и едно кътче в което се намират стоки и храни за други домашни любимци.
Наистина това са хората от познатия онлайн магазин aquarium.bg.

diso

Цитат на: Bolta - 20.02.2012 21:56
Колегата сигурно искаше да каже - акваристичен магазин, а не зоомагазин. Като цяло магазина си е за акваристика, но има и едно кътче в което се намират стоки и храни за други домашни любимци.
Наистина това са хората от познатия онлайн магазин aquarium.bg.
Много точно казано!
Не уцелих точната дума. Истината е, че като гледах рибите и стоките, свързани с тях, не съм и погледнал има ли стоки за други домашни любимци, но "зоомагазин" беше първата дума, за която се сетих.

Георги


NO CARRIER

Добавен: гр. Велико Търново, Зоомагазин Zooplanet на ул. Мармарлийска  №1, раб. време 10-13 15-19, събота 10-15
https://aquariumbg.com/forum/proxy.php?request=http%3A%2F%2Ftsvetkov.be%2Fupld%2Ffiles%2F1%2Fsign.jpg&hash=1bbdd94fc32cecdafae4a45f7c2393708fb9e9a5
Дневникът на Николай Цветков
Не ме е яд, че ме лъжат. Яд ме е когато мислят, че им вярвам.

tomatomov197

Цитат на: NO CARRIER - 08.03.2012 12:29
Добавен: Зооматазин Zooplanet на ул. Мармарлийска  №1, раб. време 10-13 15-19, събота 10-15
В кой град ?
С добра дума и пистолет се постига повече, отколкото само с добра дума.

NO CARRIER

Извинявам се. Град Велико Търново.
https://aquariumbg.com/forum/proxy.php?request=http%3A%2F%2Ftsvetkov.be%2Fupld%2Ffiles%2F1%2Fsign.jpg&hash=1bbdd94fc32cecdafae4a45f7c2393708fb9e9a5
Дневникът на Николай Цветков
Не ме е яд, че ме лъжат. Яд ме е когато мислят, че им вярвам.

bicho1976

Магазин"РАЙ"-гр.Разград,бул."България"(до бившият "Офис1").
На пук на кризата хората се мъчат да се разширяват.Мога да кажа че това е единственият магазин в разград от където може да се купи качествена суха храна,както вече и замрезена.Вече ми падна едно бреме от към изхранването :-D
От към риби е бедно,но в Разград винаги е било така.

Георги

Какво значи "бившия Офис 1"? Досега е имало "Офис 1", но вече го няма и е празен и само табелата виси?

bicho1976

Цитат на: Георги - 09.03.2012 21:21
Какво значи "бившия Офис 1"? Досега е имало "Офис 1", но вече го няма и е празен и само табелата виси?
Значи,че Офис -1,вече не е там.
В малкият град,това са места които се помнят. :-D

Similar topics (5)

41810

Публикации: 3
Прегледи: 6802

23272

Публикации: 18
Прегледи: 13600

10750

Публикации: 5
Прегледи: 8268