• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
27.06.2026 06:47

Промяна новините на форума:

Ако все още не сте се запознали с правилата на форума, моля, направете го!


  • Професионална поддръжка на аквариуми

Какви растения ?

Започната от go6kod, 04.11.2011 21:08

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

go6kod

Здравейте, аз съм нов в акваристиката и искам да попитам какъв грунд ( ако може на снимка ) ще ми трябва за да засадя 1-2 растения в 13л. аквариум. И виждал съм растения които са по високи от моят аквариум , така че си мисля дали ще може някакси да ги поддържам малки , тоест нормална големина за моят аквариум . Благодаря  :-)

Асен Евгениев

Цитат на: go6kod - 04.11.2011 21:08
какъв грунд ( ако може на снимка )
Пясък. Не ти трябва снимка, виждал си. :-)
От всички удоволствия акваристиката е на второ място.
След определена възраст - на първо!

Similar topics (5)

10993

Публикации: 2
Прегледи: 7625

35025

Започната от haans


Публикации: 6
Прегледи: 8270

1918

Публикации: 14
Прегледи: 11314

7348

Започната от valevbg


Публикации: 11
Прегледи: 13536

24960

Публикации: 5
Прегледи: 7306