• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
27.06.2026 09:37

Промяна новините на форума:

Ако имате проблем в аквариума, преди да пуснете нова тема, попълнете въпросника тук.


  • Професионална поддръжка на аквариуми

Вода за дискуси във Видин-дали става?

Започната от usani, 11.10.2011 11:15

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

usani

УВАЖАЕМИ ГОСПОДИНЕ,

В отговор на Вашето запитване, Ви уведомяваме следното:

Общата твърдост на питейната вода в гр.Видин е в границите 7.0 – 8.0 mgeqv/l.

PH на питейната вода в гр.Видин е в границите 7.5 – 8.0

Това ми отговориха от Вик Видин на мое запитване за водата в този район.
Имам 1 аквариум с 3 дискуса но предстой да се прави по голям отново за дискуси и дали тази вода изобщо е подходяща за тези риби.
Мешам чешмяна с изворна на Девин при смяна,но нямам тестове в момента да вида как е.
Засега рибките се чувстват добре,хранят се но да питам дали мога само с вода от чешмата?

Similar topics (5)

29058

Публикации: 9
Прегледи: 5075

8268

Публикации: 13
Прегледи: 8346

35429

Публикации: 8
Прегледи: 4990

12720

Започната от Атанасов


Публикации: 4
Прегледи: 4453

29134

Започната от Veronika


Публикации: 2
Прегледи: 2937