• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
27.04.2024 21:26

Промяна новините на форума:

Ако все още не сте се запознали с правилата на форума, моля, направете го!


  • Професионална поддръжка на аквариуми
  • Killiman Ltd

Предложения за сбирка на БАЕ

Започната от Desmoria, 07.06.2010 11:01

« назад - напред »

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Raven

И аз съм за екохотела, дано да има сняг и да направим няколко нощни спускания.
Битовият ресторант и басейна изглеждат много добре. :-)
https://aquariumbg.com/contest/showthumb.php?picnum=48-3-8-140.1.JPG


Баннете всички! Администраторът ще познае Своите.

Luton

Я вземете да дойдете в Лондон! Стига сте се разправяли :-D

Асен Евгениев

Цитат на: Luton - 30.10.2010 21:30
Я вземете да дойдете в Лондон! Стига сте се разправяли :-D
И това ще стане някой ден. *THUMBS UP*
От всички удоволствия акваристиката е на второ място.
След определена възраст - на първо!

Black Adder

Цитат на: MeTogu - 28.10.2010 22:14
А аз на хълбок ли бях го поставил.
...
Абе много интересен човек си ти бе брада!
Теб те видяхме, г-на Голяма уста, даже имаше предложение, да ти съберем пари (на теб и на Варненския сиромах) и да ви ги пратим , щото явно само парите за път са важни за вас. Отделно пък,  че даже списък ти направихме за Търново, ама не ти изнася, нали. Щото не знам аз ли грешно пиша, теб ли грешно те банват, ама все някой не та е разбрал.

Цитат на: NO CARRIER - 28.10.2010 22:19
А като се напие направо е непоносим.  :duvar:
Да се надявам, че това е някакво недоразумение и си визирал друг човек  ( да речем Методи)

@borislav - не се ядосвай, то явно сбирка няма да има тази есен, както виждаш - дежурните подканвачи просто си правят гаргара със сериозните хора.

NO CARRIER

Цитат на: Black Adder - 31.10.2010 22:37
Да се надявам, че това е някакво недоразумение и си визирал друг човек  ( да речем Методи)
Ебавам се, разбира се.  *DRINK*
https://aquariumbg.com/forum/proxy.php?request=http%3A%2F%2Ftsvetkov.be%2Fupld%2Ffiles%2F1%2Fsign.jpg&hash=1bbdd94fc32cecdafae4a45f7c2393708fb9e9a5
Дневникът на Николай Цветков
Не ме е яд, че ме лъжат. Яд ме е когато мислят, че им вярвам.

Асен Евгениев

Има хотел, има и дата, що да няма сбирка?
От всички удоволствия акваристиката е на второ място.
След определена възраст - на първо!

borislav

Аз съм много сериозен и утре сутринта чакам конкретна оферта от управителя на ЕкоХотела,за която ще Ви информирам своевременно.Така или иначе ние си ходим там пък,ако дойдат и други добри хора,които по случайност имат това прекрасно хоби акваристиката и пием заедно по едно(или няколко) червени вина пред камината,ОЩЕ ПО-ДОБРЕ! *DRINK*
Снимки на аквариумите :                                                          
https://picasaweb.google.com/100568025807081987532/qzfXwC?authuser=0&feat=directlink

Асен Евгениев

Цитат на: borislav - 31.10.2010 23:06
Аз съм много сериозен и утре сутринта чакам конкретна оферта от управителя на ЕкоХотела,за която ще Ви информирам своевременно.Така или иначе ние си ходим там пък,ако дойдат и други добри хора,които по случайност имат това прекрасно хоби акваристиката и пием заедно по едно(или няколко) червени вина пред камината,ОЩЕ ПО-ДОБРЕ! *DRINK*
Точно така, който има желание, идва, присъствието не е задължително.
От всички удоволствия акваристиката е на второ място.
След определена възраст - на първо!

nikolaytoshev

Значи, както се очертава, сбирка ще има като посетителите, ще сме поне 10 човека. Ако всички си вземем фотоапаратите и снимаме на воля ще си помислят хората, че сме 50 човека.  *CRAZY*

borislav имам домашно червено вино, на което му е самотно в мазето и иска да бъде изпито в приятна компания.

Домашната ракийка също се чувства пренебрегната.

Затова призивът ми е към всички любители и професионалисти на качествения алкохол и доброто мезе:
Елате на сбирката и няма да съжалявате.  *DRINK*

tomatomov197

Цитат на: Black Adder - 31.10.2010 22:37
Теб те видяхме, г-на Голяма уста, даже имаше предложение, да ти съберем пари (на теб и на Варненския сиромах) и да ви ги пратим , щото явно само парите за път са важни за вас. Отделно пък,  че даже списък ти направихме за Търново, ама не ти изнася, нали. Щото не знам аз ли грешно пиша, теб ли грешно те банват, ама все някой не та е разбрал.
Да се надявам, че това е някакво недоразумение и си визирал друг човек  ( да речем Методи)

@borislav - не се ядосвай, то явно сбирка няма да има тази есен, както виждаш - дежурните подканвачи просто си правят гаргара със сериозните хора.
Предполагам , че визираш мен и не виждам защо ме обиждаш освен да си прекалил с домашната ракия пак.  Личи ти така като набираш смелост из форума .  Просто такива сбирки се правят или на различни места , или в центъра на страната .  Защо да пътувам до другия край на страната ?   Пък и така като гледам и тоя месец няма да стане , после и във Варна да се съберете няма да дойда .   Иначе с удоволствие бих съдействал за сбирка примерно тук -   http://purebulgaria.com/bg/objects/6/%D0%9A%D0%BE%D0%BC%D0%BF%D0%BB%D0%B5%D0%BA%D1%81_%22%D0%91%D0%B0%D1%80%D0%B8%D1%82%D0%B5%22
С добра дума и пистолет се постига повече, отколкото само с добра дума.

bluefire

работата стана пак по " Български " орел - рак -щука   аз за тва си зимам жената и балдъзата и отивам някъде пък ако сте ми в района може и да мина да ви видя  (8-14 ноември ) пък много ме съмнява  да се разберете де  *MODERATOR* :'(

suntsu69

Не мога да разбера какъв ви е проблема и за какво се карате? Ето има доброволци за организацията, който може и иска идва, кой не може - здраве да е! Няма начин всички да са доволни.
Ако тази организация е толкова голям проблем - може да се направи повторение на минлогодишната зимна сбирка в София - сядаме на обяд, караме кой докогато може и - по живо, по здраво.

Raven

Аз за това казах че идвам без значение мястото и датата  :-)
Сега седя кротко и гледам отстрани развитието на темата.
Ники непременно ме пиши за виното, хубаво домашно вино рядко се намира а аз съм голям фен 8-)
...........

Само не изостряйте тона моля ви, изобщо не разбирам какво делите и защо такава тема трябва да е повод за каране!
https://aquariumbg.com/contest/showthumb.php?picnum=48-3-8-140.1.JPG


Баннете всички! Администраторът ще познае Своите.

borislav

Пускам нова тема за записване Сбирка на ЕкоХотел "Здравец"
Снимки на аквариумите :                                                          
https://picasaweb.google.com/100568025807081987532/qzfXwC?authuser=0&feat=directlink

MeTogu

Цитат на: Black Adder - 31.10.2010 22:37
Теб те видяхме, г-на Голяма уста, даже имаше предложение, да ти съберем пари (на теб и на Варненския сиромах) и да ви ги пратим , щото явно само парите за път са важни за вас. Отделно пък,  че даже списък ти направихме за Търново, ама не ти изнася, нали. Щото не знам аз ли грешно пиша, теб ли грешно те банват, ама все някой не та е разбрал.
Да се надявам, че това е някакво недоразумение и си визирал друг човек  ( да речем Методи)

@borislav - не се ядосвай, то явно сбирка няма да има тази есен, както виждаш - дежурните подканвачи просто си правят гаргара със сериозните хора.
Точно заради такива като тебе който само гледат с кого да се сдъвчат.Ти какво искаш да отида и да капарирам 50 места с мой пари като никой не е уточнил къде ще е сбирката ли?
Я си гледай работата  ине се занимавай с мен.Аз на сбирка няма да дойда ако ти си там.Че бан ще им със сигурност.
Дай на глупака малко власт и му гледай сеира!