• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
28.04.2024 15:14

Промяна новините на форума:

Ако имате проблем в аквариума, преди да пуснете нова тема, попълнете въпросника тук.


  • Killiman Ltd
  • Професионална поддръжка на аквариуми

Предложения за сбирка на БАЕ

Започната от Desmoria, 07.06.2010 11:01

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

slayerp5

Цитат на: cinkler - 23.10.2010 12:46
От скоро съм във форума , но започвам да затвърждавам впечатление че в него хобито е изместено от дребни бакалски интереси ...., така се получава и с организацията ви за сбирка ....


Аааа..., това не е вярно колега, не че в форома няма такива но са много малко.
Аз съм да се направи сбирката в Русе, тъкмо колегите които са от там ще организират нещата.  *bg*

borislav

Аз съм за това да се сменя местоположението на сбирката на ротационен признак.Така ще се включват нови хора от близкия голям град.Един път на едни ще им е по-удобно друг път на други.Иначе най-лесно ще е да се съберем с колегите от Пловдив,Пазарджик и София както долу-горе беше последния път.Нека да е сега някъде около Търново,а в началото на лятото като се затопли да е във Варна или Бургас,есента около София и т.н.
Но нека колегите около Търново ,ако искат да вземат "домакинството" да подходят по-сериозно с организацията-място, цени, настаняване, резервации, меню,музика...
Снимки на аквариумите :                                                          
https://picasaweb.google.com/100568025807081987532/qzfXwC?authuser=0&feat=directlink

Асен Евгениев

Цитат на: borislav - 23.10.2010 21:30
Аз съм за това да се сменя местоположението на сбирката на ротационен признак.Така ще се включват нови хора от близкия голям град.Един път на едни ще им е по-удобно друг път на други.Иначе най-лесно ще е да се съберем с колегите от Пловдив,Пазарджик и София както долу-горе беше последния път.Нека да е сега някъде около Търново,а в началото на лятото като се затопли да е във Варна или Бургас,есента около София и т.н.
Но нека колегите около Търново ,ако искат да вземат "домакинството" да подходят по-сериозно с организацията-място, цени, настаняване, резервации, меню,музика...
В този пост е казано всичко в няколко изречения. И понеже за не знам кой път стигаме до извода, че В. Търново е най-удачния
вариант, нека тази сбирка бъде ТАМ! Методи посочи хотел и дори се нагърби с организацията, но понеже някои колеги не го харесват,
сбирката е на път да пропадне, само да не е неговата. Сега давайте предложения около Търново, но при условие, че ще се нагърбите
с организацията. Щото е лесно да харесате хотелче, но някой трябва да отиде до там, да уговори едно друго, че дори и капаро да даде
/изпратено му от нас, както беше при Варвара - за което браво на Черната брада/. Ако до 24 часа никой не даде предложение с
ангажимент за организация, остава предложението на Методи. На който не му харесва, да беше организирал нещо. Ако не стигнем скоро
до консенсус, аз си анулирам заявката за участие.
От всички удоволствия акваристиката е на второ място.
След определена възраст - на първо!

Black Adder

Цитат на: akapulko - 23.10.2010 22:17
че дори и капаро да даде
/изпратено му от нас, както беше при Варвара - за което браво на Черната брада/.
Колега, Черната брада е името на Пазарджишкия клуб, моето е малко по-различно,  ще ме прощаваш, но аз не ти изопачавам името примерно на Ака Пурко, нали  :)
И понеже MeTogu взе да се цупи, като ощипана мома, да напомня ли аз колко обаждания и лични съобщения изпратих, за да можем да се съберем на Варвара, да съм ви споменавал за телефонната си сметка или да съм искал пари за бензин, дето съм ходил 3 пъти на място да уточнявам нещата?
То много лесно така - дайте да се сберем. Без резервация, без организация, без цени. Чудесно, ето ви рецептата, подарък от мен:

Сбирка до която и да е точка на България по което и да е време, само и само да се съберем повече хора /Нека за разнообразие да е в Русе или околността, от Пазарджик - 316 км отиване, 316 км връщане = 632 кв. х 5.5 л/100 км = 35 L х 2.10=75 лв/5 човека =  15 лв за път
От София - 311 км, от Пловдив 279 км, от Варна 195 км, от Бургас 241 км:
Желаещи:
1. Black Adder - 1 бр.

Записвайте се под мен, MeTogu определя датата и събира капарото за нощувките (съответно да даде банкова сметка за превод ), отказалите се губят предплатата и я изпиваме за тяхна сметка.



MeTogu

Не ми се впуска в обяснения точно сега.Предложих сбирката да е в Търново защото е по-близко и до Варна и до Бургас.
И само да вметна колата ми не гори 5.5 а и като ще патуваме ще сме 4-ма.
Дай на глупака малко власт и му гледай сеира!

Raven

Аз декларирам че ще присъствам независимо от мястото / стига да е на територията на България или Гърция като краен случай/.

От там нататъка просто ще чакам  крайната информация, щом има доброволци които да организират нещата- нека да го оставим в техни ръце и да видим.
На мен ми хареса предишната среща на Беклемето, Варвара също си беше култово място, но като цяло нямам големи претенции.Където и да решите - аз съм в наличност.
https://aquariumbg.com/contest/showthumb.php?picnum=48-3-8-140.1.JPG


Баннете всички! Администраторът ще познае Своите.

MeTogu

И аз съм за Варвара.И ще я пропусна,макар да имах голямо желание да съдействам за организацията в Търново.
Дай на глупака малко власт и му гледай сеира!

Асен Евгениев

24.10.2010 23:26 #157 Last Edit: 25.10.2010 21:10 by akapulko
   :popcorn:
От всички удоволствия акваристиката е на второ място.
След определена възраст - на първо!

nikolaytoshev

Нека да не се караме за глупости. Иска ни се на всички да се съберем и си начешем езиците на по чашка със салатка и пържола.
Ще се раздам хората на всяка следваща сбирка да са все повече и от всички краища на страната.
Както е казал Мечо Пух: "Колкото повече, толкова повече..." *DRINK*

P.S. Преди да напишете отрицателен коментар седнете да изпиете една, две ракийки и после само ще хвалите хората. :-D

gogosavov

Цитат на: MeTogu - 24.10.2010 23:02
И аз съм за Варвара.И ще я пропусна,макар да имах голямо желание да съдействам за организацията в Търново.
Нищо не разбрах.
Дърляте се като деца. Колегата е прав:
Цитат на: nikolaytoshev - 25.10.2010 00:07
Нека да не се караме за глупости. Иска ни се на всички да се съберем и си начешем езиците на по чашка със салатка и пържола.
Ще се раздам хората на всяка следваща сбирка да са все повече и от всички краища на страната.
Както е казал Мечо Пух: "Колкото повече, толкова повече..." *DRINK*

P.S. Преди да напишете отрицателен коментар седнете да изпиете една, две ракийки и после само ще хвалите хората. :-D
Методи беше докарал до някъде организацията. Ясно е, че дадено място (което и да е то) не може да е удобно на всички. То в Бургас като се събираме се случва някой да е ангажиран (а някои са мнооооооого "активни" във форума, а за сбирка никакви ги няма), а какво остава за национална сбирка. Някои трябва да направят компромис. Ако има желание, начин ще се намери.Поздравления и евала (въпреки че не съм присъствал, но сега съм се навил) на хората, които са организирали сбирките досега. На мен ми хареса схемата: "предложение за място - заявка за участие- внасяне на капаро".
Поздрави. Гого.

NO CARRIER

Ма какви сте ми ощипани моми...  :-*
https://aquariumbg.com/forum/proxy.php?request=http%3A%2F%2Ftsvetkov.be%2Fupld%2Ffiles%2F1%2Fsign.jpg&hash=1bbdd94fc32cecdafae4a45f7c2393708fb9e9a5
Дневникът на Николай Цветков
Не ме е яд, че ме лъжат. Яд ме е когато мислят, че им вярвам.

tomatomov197

   Организацията е лесна когато се знае мястото ,  обаждаш се по телефона и пращаш пари по сметката.  Явно, че от Пазарджишкия край са най-организирани и ще бъде пак там.  Останалите балами ще бият път.
С добра дума и пистолет се постига повече, отколкото само с добра дума.

Black Adder

Цитат на: MeTogu - 24.10.2010 23:02
И аз съм за Варвара.И ще я пропусна,макар да имах голямо желание да съдействам за организацията в Търново.
Ако мислиш, че ще ти се молим - жестоко се лъжеш.
Както виждаш, записал съм се пръв, независимо къде е мястото.
След мен е Мариан (предполагам с жена му)
така че списъка е:
1. Black Adder 1 бр.
2. Raven         2 бр.
3. ?
-----------------------------
  Общо           3 бр.

Хайде, влизай си в задълженията или приемам, че си подхванал темата само и само да си начешеш пръстите.                    
/Akapurko, не ми яж пуканки ми се записвай, за първите 4-ма  ще има специална награда  *CRAZY* /

Цитат на: tomatomov197 - 25.10.2010 02:11
  Организацията е лесна когато се знае мястото ,  обаждаш се по телефона и пращаш пари по сметката.  Явно, че от Пазарджишкия край са най-организирани и ще бъде пак там.  Останалите балами ще бият път.
Явно си в час с организациите. А да ти минава през ум, драги 'експерте', че ако приемем твоя вариант - всеки се обажда и праща парите, в един момент ще се получи следното - 40 човека ще обещаят, 3-ма ще пратят пари, 10 човека ще мислят до последния момент, другите изобщо няма и да се обадят. И после гузно ще ми гледат снимките и ще се оправдават 'ама аз точно тогава бях в командировка до тоалатната'
няма ли организация, не са ли събрани предварително парите поне на половината желаещи - сбирка НЕ СТАВА. Прегледай статистиката ако не ми вярваш. ( нали хобито ти беше да 'преглеждаш')

Както и да е, аз се записах, чакам другите 'мръкачи' да покажат поне един път че са силни на дела, а не на приказки.

И в добавка, за да съм още по-полезен :
Пазарджик - В.Търново = 211 км х 2 = 411 км х 10 л/100км = 40 л х 2.10 = 84 лв / 4 човека = 21 лв.
Пловдив- В.Търново= 174 км х 2 = 348 км х 10 л/100км = 35 л
София- В.Търново=222 км х 2 = 444 км х 10 л/100км = 44 л
Русе- В.Търново= 107 км х 2 = 214 км х 10 л/100км = 22 л.
Варна- В.Търново=222 км х 2 = 444 км х 10 л/100км = 44 л
Бургас- В.Търново=222 км х 2 = 444 км х 10 л/100км = 44 л
(Забележка: сметнал съм, че колите горят 10 л/100 км, щото моя разход 5.5 му се видя малко за някой хора)

NO CARRIER

https://aquariumbg.com/forum/proxy.php?request=http%3A%2F%2Ftsvetkov.be%2Fupld%2Ffiles%2F1%2Fsign.jpg&hash=1bbdd94fc32cecdafae4a45f7c2393708fb9e9a5
Дневникът на Николай Цветков
Не ме е яд, че ме лъжат. Яд ме е когато мислят, че им вярвам.

wwladoo

Ако има навити да се организираме от БС средата на ноември,аз съм за и ако има достатъчно колеги желаещи от Варна,Русе и Бургас и прилежащите региони най-добре е В.Търново,още повече предлага се организация,стига Мето да не се прави на ощипана мома,ако няма достатъчно Беклемето!!! *DRINK*
: 26.10.2010г 01:01ч
Цитат на: nikolaytoshev - 25.10.2010 00:07
Нека да не се караме за глупости. Иска ни се на всички да се съберем и си начешем езиците на по чашка със салатка и пържола.
Ще се раздам хората на всяка следваща сбирка да са все повече и от всички краища на страната.
Както е казал Мечо Пух: "Колкото повече, толкова повече..." *DRINK*

P.S. Преди да напишете отрицателен коментар седнете да изпиете една, две ракийки и после само ще хвалите хората. :-D
*THUMBS UP* *DRINK*
човек се учи цял живот--АКВАВИКТОРИЯ-БГ--ПРОДАЖБА НА АКВАРИУМНИ РИБКИ,СКАРИДИ,ОХЛЮВИ,РАЦИ И РАСТЕНИЯ