• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
27.04.2024 19:46

Промяна новините на форума:

Ако все още не сте се запознали с правилата на форума, моля, направете го!


  • Професионална поддръжка на аквариуми
  • Killiman Ltd

Предложения за сбирка на БАЕ

Започната от Desmoria, 07.06.2010 11:01

« назад - напред »

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

MeTogu

Айде като решите къде ще е ще реша дали да се запиша.
Дай на глупака малко власт и му гледай сеира!

nikolaytoshev

Аз повече клоня към предложението на JayCutler за http://complex-stariabalkan.com/sait.htm

Асен Евгениев

Значи го решихме. Записваме се и според местожителството на участниците решаваме къде
ще е сбирката - над или под Балкана. Аз съм заявил участие отдавна, защото ми е все тая къде
ще се събираме. Купонът го правят хората, а не мястото.

Р.С. Мен как ще ме броите, от западна или североизточна България? :-D
От всички удоволствия акваристиката е на второ място.
След определена възраст - на първо!

M_I_T_A_K_A

И аз бих довел жената на среща, да се запознаем. Още един от севера. Все ми се струва, че както и да го въртим, няма да е в Търново но... имам желание да се запозная с повечко хора.

п.п. Методи, горе на Узана е страхотно и има доста хижи. Пали волвото и отивай-няма да съжаляваш ;) пък и си е географския център на България и няма да ти е далеч. Не случайно толкова форуми си правят съборите там. Само внимавай по завоите нагоре, че има някой доста мръсни.
Всичко за соленоводната акваристика
Риф Парадайс ООД
0883378215
0899300219

MeTogu

Като се реши къде е ще се запиша.Аз съм капризен.
Дай на глупака малко власт и му гледай сеира!

Асен Евгениев

Лорче, я се запиши и ти и да направим сбирката на хижа "Приста". 8-)
От всички удоволствия акваристиката е на второ място.
След определена възраст - на първо!

Лора

Цитат на: akapulko - 22.10.2010 23:13


Р.С. Мен как ще ме броите, от западна или североизточна България? :-D

Теб те броим северозападнала....

Не ме бърка датата, стига да не е преди 15ти.Просто ми е много напрегнато, в този ден имам дело и адски ме е страх. Спечеля ли го - бройте ме. И втория  проблем е, че ме бърка растоянието, бъркат ме е средствата. Не съм шофьор и съм с малко дете, което расте ли расте...
Организирайте се, като изберете дата и място ще кажа мога или немога.
В началото на една връзка ти се струва, че всички мъже са смотани, само твоят - не! По късно разбираш, че всички мъже са смотани, но колкото твоя - никой!

Асен Евгениев

То се е видяло, ами давайте да организираме пролетната сбирка по от рано, да не прецакаме и нея
като есенната.
От всички удоволствия акваристиката е на второ място.
След определена възраст - на първо!

Лора

А бе незнам за пролетна, ама гледай скоро да пристигнеш в Русе, че да направим нашенска си...
В началото на една връзка ти се струва, че всички мъже са смотани, само твоят - не! По късно разбираш, че всички мъже са смотани, но колкото твоя - никой!

cinkler

От скоро съм във форума , но започвам да затвърждавам впечатление че в него хобито е изместено от дребни бакалски интереси ...., така се получава и с организацията ви за сбирка ....

NO CARRIER

cinkler, почти всяка година организираме сбирки. Когато се събират 2-3ма човека няма проблеми. Но тук голяма част сме семейни и имаме деца. Освен това ходим и на работа. Парите също не са маловажен фактор.
https://aquariumbg.com/forum/proxy.php?request=http%3A%2F%2Ftsvetkov.be%2Fupld%2Ffiles%2F1%2Fsign.jpg&hash=1bbdd94fc32cecdafae4a45f7c2393708fb9e9a5
Дневникът на Николай Цветков
Не ме е яд, че ме лъжат. Яд ме е когато мислят, че им вярвам.

MeTogu

Ако мислиш че няма разлика от 200 и 700 км в двете посоки значи нещо не е наред.И след това преспиване в хотел и пари за сметки и се събира добра сума.Всеки си прави балканската сметка.
Дай на глупака малко власт и му гледай сеира!

cinkler

Точно това имах в предвид - ,, всеки си прави балканската сметка " .....хобито принципно е скъпо удоволствие , като всичко останоло , което има стойност .......нещата за отбиване на номер не са хоби - те просто запълват свободното време ..!!

MeTogu

Мислиш ли че ако имам 100 лв ще ги дам да ида на сбирка да се напием с колегите и после да нямам пари да си платя тока,телефона,водата или да купя нещо на детето си да яде.Това ако е балканска сметка,значи цялата ни нация не е порастнала и да не я правим по-добре тая сбирка.Аз съм вече за.
Дай на глупака малко власт и му гледай сеира!

Лора

За съжаление цялото ни съществуване на тази земя е една голяма бакалска сметка...
  Я Русенци да се отчетат в русенската тема, ясно е, че на сбирка няма да се ходи. За там поне имам 10лв за такси и две бири.
В началото на една връзка ти се струва, че всички мъже са смотани, само твоят - не! По късно разбираш, че всички мъже са смотани, но колкото твоя - никой!