• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
23.05.2024 14:41

Промяна новините на форума:

Ако имате проблем в аквариума, преди да пуснете нова тема, попълнете въпросника тук.


  • Killiman Ltd
  • Професионална поддръжка на аквариуми

Филтър-не е ли тава най-важното за 1 аквариум-ВЪПРОСИ?

Започната от WOLF, 08.06.2005 18:20

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

tishovsx

За моя аквариум...моята бутилка е 0.5 литра, втори месец карам с нея, като си пускам по мехурче на секунда... 8)
IN A REEF AQUARIUM, ONLY BAD THINGS HAPPEN QUICKLY

miTko

Цитат на: "tishovsx"За моя аквариум...моята бутилка е 0.5 литра, втори месец карам с нея, като си пускам по мехурче на секунда... 8)
Маркова ли ти е бутилката или от пожарогасител?
Разни мои АКВАРИУМИ 

dido

Цитат на: "tishovsx"За моя аквариум...моята бутилка е 0.5 литра, втори месец карам с нея, като си пускам по мехурче на секунда... 8)
Ей, радвам се, че не съм те заблудил. При мене изкара 3 седмици докато се мъчех да правя газирана вода в аквариума.

Raven

Цитат на: "WOLF"А сигурен ли си че там кадето ти я палнат ти слагат наистина 2лт.

А между другото колко струва едно палнене и ако ясичко е наред и дозата СО2 е нормална с тези 2лт един 200лт. аквариум колко време трябва да изкара.

литъра е 90 ст.
нищо пари ама разкарване
иначе ти я пълнят на кантар и си гледаш,не е от това- някъде ми испуска.

с 2 л. трябва да искараш около година.
https://aquariumbg.com/contest/showthumb.php?picnum=48-3-8-140.1.JPG


Баннете всички! Администраторът ще познае Своите.

dido

Ще се отровиш бе. Това за 5 дни 2 кила СО2 на 50 атмосфери е адски много.

Raven

сега е добре спим на отворено,ама зимата това ми се случи два пъти през ноща а бях на затворени прозорци.
добре че се събудихме все пак на сутринта.

казват че от това умирали мозъчни клетки ,ама не е верно,аз си се чуствам се толкова умен tooth
https://aquariumbg.com/contest/showthumb.php?picnum=48-3-8-140.1.JPG


Баннете всички! Администраторът ще познае Своите.

WOLF

отново за СО2 - абе гледам има едни такива нещица дето ги лепат от ватрешната страна на аквариума и разправят че с тях се измервала концентрацията на СО2. Представлява малка стъклена кутиика или нещо от сорта.

Някой може ли да ми каже какво точно е това и колко струва, а и каква е разликата между него и обикновенния СО2 тест.
There are only 10 types of people in the world. Those who understand binary code, and those who don't.

Живко

аз взех бутилката на бирения кран в кръчмата. :D
тя е 10-15л.
притесняваме само едно.да не вземе да изгние докато свърши и да гръмне. shit  punk  w00t
Никой не се е родил научен.

N.Nobs

Цитат на: "WOLF"отново за СО2 - абе гледам има едни такива нещица дето ги лепат от ватрешната страна на аквариума и разправят че с тях се измервала концентрацията на СО2. Представлява малка стъклена кутиика или нещо от сорта.

Някой може ли да ми каже какво точно е това и колко струва, а и каква е разликата между него и обикновенния СО2 тест.

Тази малка стъклена кутийка е вътре в този тест :arrow: http://www.petshop1.com/?m=f&a=4&e=view&d=326
Вътре има реагент който слагаш в кутийката и според промяната на цвета следиш за насишането с СО2.
Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили "Титаник".