• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
21.07.2025 14:07

Промяна новините на форума:

Ако имате проблем в аквариума, преди да пуснете нова тема, попълнете въпросника тук.


  • Професионална поддръжка на аквариуми

Грунд

Започната от Ermak, 24.11.2008 00:35

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Ermak

Здравейте отново. Имам проблем с грунда немога да си намеря. Някой може ли да ме насочи каде да търся защото в магазините за рибки нещо много скъпо ми се стори. Отидох до няколко строителни магазини там пак е приситен и няма едри парчета. В краен случей ще си взема отнякаде и ще го присея но искам да питам тези който са минали през това откаде са си набавили пясък, а и кварцов пясък откаде може да се закупи освен от магазините за рибки?
А и още нещо знаете ли каде продават напрабо баластрата от пресиен пясък? Казаха ми, че попринцип се продавала но неможаха да ме насочат каде да търся.
Благодаря.

niky


FHM

И аз си търся грунд и за да не отварям нова теме ще пиша тук: От начало се бях насочил към черен грунд , но в последствие не ми хареса сега се двоумя между речен за който ми казаха , че обрасвал с черна брада  или някакъв по шарен дето бил специално за аквариум .  

DJ GT

Ами аз бих ви насочил към пазара на Подуене там има всичко и на достъпни цени....
Акваристиката е моята страст.....

FHM

Цитат на: DJ GT - 24.11.2008 01:15
Ами аз бих ви насочил към пазара на Подуене там има всичко и на достъпни цени....
Ако не работех в събота бих отишал с удоволствие но няма как до 11-12 съм в склада и псоле съм на разнос.  :duvar:

Рангел

ermak ermak, нали помниш къде те насочих да си търсиш корени? Там като отидеш се огледай в природата!!!
в реката има сякаква фракция грунд само зависи с какво сито ще отидеш. И ако ти трябва нещо друго освен грунда се огледай пак!
https://aquariumbg.com/forum/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi42.tinypic.com%2F35m0ay8.jpg&hash=4ca440dd198a2be714f4334a2c56e6d1378e0ca6

Ermak

Цитат на: valq - 24.11.2008 01:43
ermak ermak, нали помниш къде те насочих да си търсиш корени? Там като отидеш се огледай в природата!!!
в реката има сякаква фракция грунд само зависи с какво сито ще отидеш. И ако ти трябва нещо друго освен грунда се огледай пак!
?ХАХА добре ще отида обещавам при първа възможност. Аз се сетих за там но имам спомен, че там дъното на реката е само от едри камани и чакъл но явно сам в грешка. Благодаря отново. А имаш ли растения пак за подаряване. Миналия път ги изпуснах но сега може да имам повече късмет :)

Similar topics (5)

30780

Започната от yumkata94


Публикации: 1
Прегледи: 3877

9522

Започната от besom


Публикации: 4
Прегледи: 4970

35893

Започната от mitaka_kb


Публикации: 1
Прегледи: 2398

50165

Публикации: 5
Прегледи: 3974

4889

Започната от Martins


Публикации: 8
Прегледи: 4367