• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия.
 

Промяна новините на форума:

Ако все още не сте се запознали с правилата на форума, моля, направете го!

Main Menu

белене на кожата на астронатосите

Започната от devil2007, 15.04.2007 21:22

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

devil2007

на астронатосите отгоре на гръдната перка мисла че им се бели кожата.това нормално ли е?рибите са около 5 месеца не са оцветени още-5см са.мисла че са така от 5 дни от както ги взех!

devil2007

никои ли не може да ми каже

devil2007

днес бях до магазина казаха ми че това е нормално :-)
почвали да си сменят цвета

devil2007

но ми казаха че трябва да си оставя само един в аквариума а сега са 3 о става тясно
така че ако някои търси от пловдив нека пише-ще пусна и тема :-)

islander


NO CARRIER

Ами не... devil2007 първо прави това, което смята че е правилно, а после пита. И стана малко като с лъжливото овчарче приказката. :-)

Дневникът на Николай Цветков
Не ме е яд, че ме лъжат. Яд ме е когато мислят, че им вярвам.

Stas

Модератор има, но ...

Не съм длъжен да обяснявам, но бих искал все пак, т.к. е поучително:
Има потребители, които не пишат нищо смислено. Това, обаче не е против правилата. Ако започна да трия по свое усмотрение, което е мое право, то в един момент тези хора няма да се научат на нищо, а просто ще се обидят и ще си отидат от форума. Не това е целта на модераторите.

В този дух: Devil2007 наистина трябва да се замисли върху това, което пише. И не само той! Казвам го съвсем добронамерено. Да си прочете последователните постове и да се замисли - това е целта! :)  *DRINK*

devil2007