• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
07.05.2024 10:58

Промяна новините на форума:

Ако все още не сте се запознали с правилата на форума, моля, направете го!


  • Професионална поддръжка на аквариуми
  • Killiman Ltd

Съвет за течна артемия

Започната от pep4ooo, 18.01.2010 15:42

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

pep4ooo

18.01.2010 15:42 Last Edit: 20.01.2010 19:16 by pep4ooo
Здравейте колеги,искам да знам нещо повече за течна артемия на JBL NobilFluid Artemia и каква е разликата от нея и живата.Коя е по хубава и какви са плюсовете и миносите на едната и другата.

kamos

Я да информация къде го има това чудо?
Аквариумистика - увлечение, которое полностью можно охарактеризовать как обучение на собственных ошибках. Даже если матёрый аквариумист будет предостерегать от возможных ошибок и нежелательных действий, мало кому удаётся их полностью избежать...

pep4ooo

Не знам каде има информация,просто сам взел течна артемия,а искам да знам нещо повече за нея и каква е разликата от тази и живата ;-)

N.Nobs

kamos пита за информация от каде си го взел, не информация за продукта. Демек да кажеш от каде си го придобил.
: 19.01.2010г 16:04ч
http://www.zoo-paradise.com/shop/index.php?category=fish_foods&product=JBL_NobilFluid_Artemia_50ml&n=2

http://shop.zoomania.org/Akvaristika/Hrani/JBL/3088100-JBL-JBL-NobilFluid-Artemia.html
Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили "Титаник".

pep4ooo

Артемията е взета от магазин на дискос.бг и искам някава инфо препоръка и т.н и каква е разликата от течната и от живата !

Vannkata

ами то си пише, тази е за новоизлюпени риби, които са твърде малки за да се хранят с артемия, а и тази храна съдържа още скариди,витамини, сам си направи сметка кое за какво е  ;-)

pep4ooo

А каква е разликата от тази и живата ?

N.Nobs

Разликата е че твоята е умряла и са и добавени витамини.
Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили "Титаник".

pep4ooo

20.01.2010 15:19 #8 Last Edit: 20.01.2010 19:17 by pep4ooo
Ясно,ако някои има да каже нещо повече нека пише.

barabata

pep4ooo,

Оправи си първият пост както си беше !

Ето за това преди време след известно време не можеха да се редактират постовете.
И на такива теми катинари не се слагат за да може и някой друг имаш подобно питане да продължи да изяснява въпросите си по темата.
Горчивината от лошото качество остава дълго след като сладостта от ниската цена е свършила.

pep4ooo


barabata,

Така добре ли е ?  *THUMBS UP* *DRINK*

barabata

Горчивината от лошото качество остава дълго след като сладостта от ниската цена е свършила.

pep4ooo

Не го знаех това за ключето ама това не е в темата.Кажи ти нещо по моя вапрос ако знаеш ?

valnata

Цитат на: N.Nobs - 20.01.2010 06:56
Разликата е че твоята е умряла и са и добавени витамини.

И аз други разлики не виждам. Какви разлики търсиш?  Ясно е че живата е назаменима...

pep4ooo

Това искам да питам бе хора никои не се е родил научен и винаги ще има да научи по нещо ново.Просто за първи път ползвам таква артемия и не знам нищо за нея и как деиства наи вече и ми беше интересно какви отговори ще има дали положителни или отрицателни.

Similar topics (5)

49435

Публикации: 14
Прегледи: 5980

41215

Започната от ivomark


Публикации: 19
Прегледи: 10417

36127

Започната от Luton


Публикации: 2
Прегледи: 3196

29119

Публикации: 19
Прегледи: 10067

16854

Публикации: 3
Прегледи: 4383