• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
28.04.2024 06:59

Промяна новините на форума:

Ако все още не сте се запознали с правилата на форума, моля, направете го!


  • Killiman Ltd
  • Професионална поддръжка на аквариуми

Хранене на малки цихлиди.

Започната от dije, 31.12.2009 15:23

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

dije

Здравей те .Весели празници на всички.Сега на въпроса.Гледам американски цихлиди.Преди седмица ягуарите ми хвърлиха хайвер.Днес успешно извадих дечурлигата от общия аквариум.До тук всичко по книга вода от тази където се излюпиха нагревател помпичка.Въпроса е с какво да ги захраня артемя ще мога да взема евентуално след седмица.За момента разбих малко желтак и сложих от него.До колко дни мога да храня с желтак и после с какво примерно да продължа ако ми се забави артемята.Предварително благодаря на всички за съветите.Весели празници.
*thanks *thanks *thanks *DRINK*

alexanderson

микрочервей ,аз съм много доволен.Ако искаш пиши на лично.
176л

Gad_Man

Артемията си е много по добра от микрочервея, пък и този микрочервей докато се развъди те рибкитети ще пораснат.За сега временно им давай твърдо сварен жълтък, отчупваш едно парченце и го размиваш директно в аквариума.Не дръж жълтъка в хладилника а някъде на сухо място за да може да изсъхне и да не цапа водата.Успех с мъниците  *privet*

alexanderson

Цитат на: Gad_Man - 31.12.2009 15:55
Артемията си е много по добра от микрочервея, пък и този микрочервей докато се развъди те рибкитети ще пораснат.За сега временно им давай твърдо сварен жълтък, отчупваш едно парченце и го размиваш директно в аквариума.Не дръж жълтъка в хладилника а някъде на сухо място за да може да изсъхне и да не цапа водата.Успех с мъниците  *privet*

Не съм казал ,че микрочервея е по-лоша храна от артемията ,но човека казва ,че ще може да намери след седмица ,а мисля че червейчетата са по-хранителни от яйцето и при положение ,че имам в момента мога да услужа
176л

Antuni

Вземи някаква храна на люспи която отговаря на диетата на твойте питомци и стривай с пръсти перфектен вариант е аз така храня подраствашите малчугани!!
0899808552

Similar topics (5)

22348

Публикации: 2
Прегледи: 3226

13282

Публикации: 6
Прегледи: 4593

38074

Публикации: 6
Прегледи: 4336

53163

Публикации: 1
Прегледи: 2478

3628

Публикации: 22
Прегледи: 15655