• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
09.05.2024 08:39

Промяна новините на форума:

Ако все още не сте се запознали с правилата на форума, моля, направете го!


  • Професионална поддръжка на аквариуми
  • Killiman Ltd

Шест стиха в един корен за Аквариум

Започната от zoomaniak, 11.10.2008 12:32

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

zoomaniak

Да продаваш е изкуство, отговорност - всичко останало е Хаос, който се опитвам да овладея... във всеки работен ден.

streetspluntep

а каква е целта на тая много странна темичка?

Gilgalath

Цитат на: streetspluntep - 11.10.2008 14:09
а каква е целта на тая много странна темичка?

Според мен Zoomaniаk е докоснал темата за аранжирането или по точно възможностите в които един много обикновен на вид корен (една малка част от дивата природа ) как може да се превърне в симфония на формите, игра на всетлината, без да изпуснем отново и имплицитно втъканото чувство на модернизъм във фотографията, тънките моменти на абстракция и основата - натуралистичното.

Корена е бомба, снимките - един път, малко Арт си пада  :-) но няма нищо лошо в това аз лично предпочитам по арт снимки. Супер е     
Оптимист до болка

http://www.rainbowfishbg.com/

spetsa

Цитат на: Gilgalath - 11.10.2008 14:56
Според мен Zoomaniаk е докоснал темата за аранжирането или по точно възможностите в които един много обикновен на вид корен (една малка част от дивата природа ) как може да се превърне в симфония на формите, игра на всетлината, без да изпуснем отново и имплицитно втъканото чувство на модернизъм във фотографията, тънките моменти на абстракция и основата - натуралистичното.

Корена е бомба, снимките - един път, малко Арт си пада  :-) но няма нищо лошо в това аз лично предпочитам по арт снимки. Супер е     
Нищо не разбрах  :-D Като цяло щеше да бъде по-интересно ,поне за мен,да го видим как изглежда в различни варианти в аквариума... Иначе като цяло е много добър и може да се получат интересни вариации :)

Gilgalath

Чесно казано ако някой който разбира от изкуство прочете написаното от мен ще се смее то това ми беше и целта  :-) Идеята на снимките е по скоро чувството което пораждат според мен са красиви създават една хармония докато ги гледаш  :-) това си е идеята им нещо по различно нещо естествено и красотата му  :-) Та Та
Оптимист до болка

http://www.rainbowfishbg.com/

igenov

За красив, красив си е корена. Един по прагматичен въпрос - от лоза ли е?

zoomaniak

Благодаря на всички за мненията ви...
Корена е африканец...
През идващата седмица ще влезе в употреба и ще произлезе нова фотосесия  :-[
Да продаваш е изкуство, отговорност - всичко останало е Хаос, който се опитвам да овладея... във всеки работен ден.

Zagrey

Поздраления за фотографа *BRAVO*!!
Корените са страхотни! Чакаме снимките с нетърпение!
Няма пряк път до мястото, до което си струва да стигнеш.

Similar topics (5)

6407

Публикации: 1
Прегледи: 2935

37669

Публикации: 7
Прегледи: 4515

23415

Публикации: 34
Прегледи: 16359

2692

Публикации: 23
Прегледи: 12000

5060

Публикации: 2
Прегледи: 3081